Mobile menu

pershendetje te gjitheve
Thread poster: xxxAlbanMullaj
xxxAlbanMullaj
Local time: 05:11
English to Albanian
+ ...
Apr 25, 2003

si ka mundesi qe per disa dite une figuroja si VID dhe me pas u zhduk kjo shenje ??

Direct link Reply with quote
 

Monika Coulson  Identity Verified
Local time: 03:11
Member (2001)
English to Albanian
+ ...
Verifikimi... Apr 25, 2003

Pyetje:

\"Si ka mundesi qe per disa dite une figuroja si VID dhe me pas u zhduk kjo shenje\"??

Përshëndetje Alban,

më duket se e di se çfarë ndodhi... Para disa ditësh u bë një gabim programimi, i cili pati efekt tek të gjithë anëtarët e ProZ.com. Të gjithë anëtarët pa përjashtim u \"verifikuan\" mbi bazën e një pagese nëpërmjet Paypal që në fakt nuk ishte e vërtetë. Edhe ata që ishin verifikuar më parë nëpërmjet metodave të tjera, për një ditë figuruan sikur ishin të verifikuar me anë të pagesës PayPal. Ky gabim u kap menjëherë dhe u rregullua brenda disa orëve. Nëse ke pyetje të tjera rreth verifikimit, të lutem më kontakto personalisht Alban.

Monika


Direct link Reply with quote
 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


pershendetje te gjitheve

Advanced search


SDL Trados Studio 2017 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2017 helps translators increase translation productivity whilst ensuring quality. Combining translation memory, terminology management and machine translation in one simple and easy-to-use environment.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs