Konkursi i fundit anglisht - shqip
Thread poster: Monika Coulson

Monika Coulson  Identity Verified
Local time: 19:07
Member (2001)
English to Albanian
+ ...
Dec 24, 2008

Urime fitueses së konkursit të fundit anglisht-shqip, znj. Diana Kristo! Më vjen mirë që fitoi një përkthim që e meriton vendin e parë nga çdo aspekt.


http://www.proz.com/?sp=contests&sp_mode=future_contests&sp_sub_mode=view_language&contest_id=19&ctlid=1223


Urime!


Monika


Direct link Reply with quote
 

Juliana Cullafiq
Albania
Local time: 03:07
Member
English to Albanian
+ ...
Urime znj. Kristo Dec 24, 2008

Me të vërtete nje përkthim i bukur.

Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

Përshëndetje,
Juliana


Direct link Reply with quote
 

Sherefedin MUSTAFA
Netherlands
Local time: 03:07
Member
English to Macedonian
+ ...
Urime Dec 24, 2008

Ju bashkangjitem urimeve të shprehura duke ju
uruar, të gjithë anëtarëve të këtij forumi, festa të këndshme dhe
një Vit të Ri plot shëndet, mirëqënie dhe suksese!

Sherefedin Mustafa
(kësaj radhe nga Shkupi)


Direct link Reply with quote
 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Konkursi i fundit anglisht - shqip

Advanced search


PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »
Across v6.3
Translation Toolkit and Sales Potential under One Roof

Apart from features that enable you to translate more efficiently, the new Across Translator Edition v6.3 comprises your crossMarket membership. The new online network for Across users assists you in exploring new sales potential and generating revenue.

More info »All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs