Mobile menu

Përshëndetje
Thread poster: Fabiana Papastefani-Pezzoni

Fabiana Papastefani-Pezzoni  Identity Verified
Romania
Local time: 17:11
Member (2003)
English to Albanian
+ ...
Mar 11, 2009

Mirëdita të dashura kolege e kolegë,

Së pari shpresoj të jeni të gjithë mirë.

Përveç dëshirës për t'ju përshëndetur të gjithëve, po ju shkruaj që t'ju njoftoj se nuk do të jem më moderatore e forumit të gjuhës shqipe, të kudoz italisht në anglisht dhe e forumit të Shpalljeve dhe Njoftimeve të Industrisë së Përkthimeve.

Unë dua t'ju falenderoj të gjithëve përzemërsisht për bashkëpunimin dhe profesionalizmin tuaj. Mirë u takofshim nëpër kudoz e forume, si zakonisht.

Me respekt, Fabiana

Direct link Reply with quote

Sherefedin MUSTAFA
Netherlands
Local time: 16:11
Member
English to Macedonian
+ ...
Të faleminderit Mar 11, 2009

E nderuar Fabi,

Para marrjes së këtij vendimi me siguri ke menduar kohë të gjatë dhe patjetër do të kesh arsyet tua për një hap të tillë, që nga secili duhet të respektohet.

Në radhë të parë dua të të falënderohem për bashkëpunimin dhe komunikimin çdoherë korrekt e miqësor.

Jam më se i bindur se edhe në të ardhmen do të vazhdosh ta ndash diturinë e çmuar dhe përvojën tënde profesionale me anëtarët shqipfolës të këtij forumi.

Të priftë e mbara dhe shëndet,
Sherefedini

Ledja  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 15:11
Member (2008)
English to Albanian
+ ...
Faleminderit për komunikimin gjithnjë miqësor Mar 13, 2009

Shpresoj që kjo nuk domethënë se do t'i mungosh Proz-it, aq më tepër që tani ke më shumë kohë vetjake.

Punë të mbarë dhe gjithë të mirat.
Dashamirësisht,
Ledja

Monika Coulson  Identity Verified
Local time: 08:11
Member (2001)
English to Albanian
+ ...
Mirënjohje Mar 13, 2009

Faleminderit Fabi, jo vetëm për shoqërinë, por edhe për bashkëpunimin e jashtëzakonshëm që kemi patur këto vite.

Ende më qan zemra për vendimin tënd, prandaj nuk më dilnin dot fjalët të shkruaja këtu deri tani...

Shihemi,

Monika

There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »

Përshëndetje

Advanced search

memoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »
PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs