Funksione të reja në pyetjet/përgjigjet KudoZ
Thread poster: Monika Coulson

Monika Coulson  Identity Verified
Local time: 20:50
Member (2001)
English to Albanian
+ ...
Jul 29, 2003

Siç mund ta keni vënë re, në faqen ku shfaqen pyetjet dhe përgjigjet KudoZ mund të shikoni këtë fjali në krye: "Switch to New KudoZ Design (Beta Version)"

Ky është një funksion i ri dhe nëse klikoni aty, do të shikoni një faqe pak të ndryshme nga ajo që kemi parë deri tani.
Në këtë faqe do të shikoni më shumë të dhëna, si dhe do të keni mundësi të bëni redaktimin e komenteve tuaja ose të votoni nëse pyetjet e bëra duhet të jenë të kategorisë "Pro" apo "Easy".
Nëse keni ndonjë pyetje për këto funksione të reja, ju lutem më kontaktoni ose shkruani në këtë forum. Gjithashtu nëse shikoni që diçka nuk shkon mirë, mund të shkruani problemet/ankesat tuaja në forumin e ngritur posaçërisht për këtë: http://www.proz.com/topic/12263

Të gjitha këto ndryshime do ta bëjnë aktivitetin e pyetjeve/përgjigjeve KudoZ edhe më të efektshëm dhe më tërheqës. Faleminderit të gjithëve.
Monika

Direct link Reply with quote

There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »

Funksione të reja në pyetjet/përgjigjet KudoZ

Advanced search

PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »
LSP.expert
You’re a freelance translator? LSP.expert helps you manage your daily translation jobs. It’s easy, fast and secure.

How about you start tracking translation jobs and sending invoices in minutes? You can also manage your clients and generate reports about your business activities. So you always keep a clear view on your planning, AND you get a free 30 day trial period!

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs