Predbilježbe za seminar Wordfast u Mostaru
Thread poster: VIVA VOCE Ltd.
VIVA VOCE Ltd.
VIVA VOCE Ltd.  Identity Verified
Croatia
Local time: 05:10
English to Croatian
+ ...
May 13, 2007

Poštovane kolegice/kolege!

Potaknuta upitima kolega iz BiH o mogućnosti organizacije seminara korištenja CAT alata Wordfast u Mostaru, odlučila sam otvoriti mogućnost predbilježbe svih koji su zainteresirani za ovakvu edukaciju.

Svoje pre-registration prijave pošaljite mi preko profila na e-mail adresu. Kad prikupimo dovoljan broj prijava, dogovorit ćemo se o mjestu i o načinu da seminar bude cjenovno što je moguće povoljniji za polaznike. Optimalan broj pola
... See more
Poštovane kolegice/kolege!

Potaknuta upitima kolega iz BiH o mogućnosti organizacije seminara korištenja CAT alata Wordfast u Mostaru, odlučila sam otvoriti mogućnost predbilježbe svih koji su zainteresirani za ovakvu edukaciju.

Svoje pre-registration prijave pošaljite mi preko profila na e-mail adresu. Kad prikupimo dovoljan broj prijava, dogovorit ćemo se o mjestu i o načinu da seminar bude cjenovno što je moguće povoljniji za polaznike. Optimalan broj polaznika u grupi je 10.

Lijep pozdrav,
Ljerka
Collapse


 
Kristina Kolic
Kristina Kolic  Identity Verified
Croatia
Local time: 05:10
English to Croatian
+ ...
SITE LOCALIZER
Konačno! May 13, 2007

Konačno

 
Kristina Kolic
Kristina Kolic  Identity Verified
Croatia
Local time: 05:10
English to Croatian
+ ...
SITE LOCALIZER
S nestrpljenjem očekujem Jun 29, 2007

Osobno bi mi bilo najlakše doći u Mostar, pod pretpostavkom da se javi dovoljan broj zainteresiranih. Imate li možda već neke naznake?

 
Kristina Kolic
Kristina Kolic  Identity Verified
Croatia
Local time: 05:10
English to Croatian
+ ...
SITE LOCALIZER
Ikakvih novosti? Oct 2, 2007

Ima li zainteresiranih za ovakav seminar u Mostaru?

 
Kornelija Karalic
Kornelija Karalic  Identity Verified
Bosnia and Herzegovina
Local time: 05:10
Member (2006)
English to Bosnian
+ ...
Iz Mostara Dec 18, 2007

Ja sam veoma zaiteresovana za ovaj seminar Wordfasta u Mostaru. Obzirom da zivim ovdje mozda mogu pomoci. Da li se to vec planira i kad je?
Pozdrav.


 
VIVA VOCE Ltd.
VIVA VOCE Ltd.  Identity Verified
Croatia
Local time: 05:10
English to Croatian
+ ...
TOPIC STARTER
Broj sudionika Dec 18, 2007

Zahvaljujem na upitu. Obratilo mi se već nekoliko kolega iz BiH sa željom da se seminar održi u Mostaru. Vrlo rado, no molila bih da se organizirate i da vas bude najmanje petoro za jedan seminar. Optimalno bi bilo doći na vikend i održati seminar za dvije grupe od 5 do 10 sudionika. Ako možete organizirati sličan skup, obavijestite me i bit ću vam na usluzi u najkraćem mogućem roku.

Prvi slobodan termin koji imam je polovica veljače.


 
Kristina Kolic
Kristina Kolic  Identity Verified
Croatia
Local time: 05:10
English to Croatian
+ ...
SITE LOCALIZER
Konačno tračak nade... Dec 18, 2007

Nadam se da će se konačno ovdje javiti i ostali koji bi bili zainteresirani za seminar u Mostaru. Ja sam svakako za!

No, imam prijedlog za Ljerku: s obzirom da Vam se već nekoliko kolega iz BiH javilo vezano za seminar, najbolje bi bilo da Vi stupite u vezu s njima, jer mi ionako ne znamo o kome se radi. Prilično je teško organizirati se ovako na slijepo (u smislu formiranja grupe), ne znajući tko je uopće zainteresiran (a Vi već imate neke podatke o tome), a naročito stoga
... See more
Nadam se da će se konačno ovdje javiti i ostali koji bi bili zainteresirani za seminar u Mostaru. Ja sam svakako za!

No, imam prijedlog za Ljerku: s obzirom da Vam se već nekoliko kolega iz BiH javilo vezano za seminar, najbolje bi bilo da Vi stupite u vezu s njima, jer mi ionako ne znamo o kome se radi. Prilično je teško organizirati se ovako na slijepo (u smislu formiranja grupe), ne znajući tko je uopće zainteresiran (a Vi već imate neke podatke o tome), a naročito stoga što uglavnom ne poznajemo ostale članove Proz-a.

Dakle, Vi prikupite imena zainteresiranih osoba, a mi ćemo se lako dogovoriti za prostor u Mostaru
Collapse


 
VIVA VOCE Ltd.
VIVA VOCE Ltd.  Identity Verified
Croatia
Local time: 05:10
English to Croatian
+ ...
TOPIC STARTER
Prijave Dec 19, 2007

Evo, budući je bilo i upita e-mailom, odlučili smo organizirati seminar u Mostaru 16. veljače.

Prijave se vrše na linku:

http://www.proz.com/?sp=training_session&sp_mode=program&training_id=443

Molim registrirane da se za detalje oko uplate i programa obrate na moj proz e-mail.

Hvala i dobro došli!


 
Kristina Kolic
Kristina Kolic  Identity Verified
Croatia
Local time: 05:10
English to Croatian
+ ...
SITE LOCALIZER
Prijavljena! Dec 19, 2007

Evo da ne duljimo previše, ja sam se upravo prijavila. Nadam se da će i ostali brzo reagirati

 
Kristina Kolic
Kristina Kolic  Identity Verified
Croatia
Local time: 05:10
English to Croatian
+ ...
SITE LOCALIZER
Ima li još prijavljenih? Jan 16, 2008

Malo sam zabrinuta tim što ne vidim druge prijavljene na stranici na kojoj objavljen program tečaja Wordfast u Mostaru, a ujedno vidim da je istekao i rok za uplatu cijene tečaja uz popust.

Imali kakvih novih informacija vezano za taj tečaj?


 
Mirela-AT
Mirela-AT
Bosnia and Herzegovina
Local time: 05:10
Bosnian to English
+ ...
Evo i ja sam se prijavila Jan 22, 2008

Valjda će nas biti dovoljno da se seminar održi.

Možda bi trebalo vidjeti ko je sve od članova iz Mostara pa ih pitati da li su zainteresovani, ja sam sasvim slučajno nabasala na ovu informaciju.

Pozdrav,
Mirela


 
VIVA VOCE Ltd.
VIVA VOCE Ltd.  Identity Verified
Croatia
Local time: 05:10
English to Croatian
+ ...
TOPIC STARTER
pending Jan 23, 2008

Budući je nakon objave stranice seminara u Mostaru odaziv bio vrlo slab - zapravo, javila se samo Kristina, odlučili smo trenutno maknuti prijavnu stranicu, jer je nemoguće seminar održati za samo jednu osobu. Upita e-mailom još uvijek ima, no stvarnih prijava nema. Bilo bi mi drago da se skupite, a termin za svaki slučaj ostavljam slobodan za vas.

 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Predbilježbe za seminar Wordfast u Mostaru






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »