Mobile menu

Powwow
Thread poster: Comtrans1
Comtrans1  Identity Verified
Local time: 00:16
Member (2011)
English to Bulgarian
+ ...
Jun 20, 2002

Драги колеги,

Гледам, че пак започва агитацията за организиране на местни Powwows (срещи) на преводачите.

Две питания в тази връзка:

1. Искате ли \"да се сберем отново\"? Можем да обсъдим някои нови клюки, вести, евентуално и въпроси. Аз лично имам един въпрос, който отдавна чака да го обсъдим и решим - за членството в TCR list.

2. Не съм сигурна как точно да информираме ProZ, че януарското Powwow в София е отдавна проведено. Защото те не знаят това и то още виси на powwow-board като предстоящо събитие. Може би Владо Шаповалов като модератор би могъл да ги светне по въпроса? А докато не се махне тази среща, не може да се инициира нова и да се използват възможностите за групово изпращане на поща до записалите се участници.

Direct link Reply with quote

bg.Linguist  Identity Verified
Bulgaria
English to Bulgarian
+ ...
ok Jun 20, 2002

nali si imame obshta poshta pri vlado

taka ili inache vsichki niama da doidat..

sigurno pak kato minalia put she se subereme

Vladimir Shapovalov  Identity Verified
United States
Local time: 14:16
Member (2003)
English to Bulgarian
+ ...
Здравейте Ирина и Силвия Jun 23, 2002

Лично аз смятам, че има смисъл да се организира нова среща при наличието на поне 5 души желаещи да участват в нея. Аз ще дойда със сигурност. Темата за TCR list е интересна и заслужава да опитаме да направим нещо заедно, което би било полезно за всеки от нас поотделно (било то във финансово изражение).

Имам известна доза вина за положението свързано с предишната среща. Писах на Хенри (собственика на ProZ.com) за това, че тя се състоя + много други неща, но той явно е бил затрупан с работа и не е предвижил въпроса. Тази седмица пак ще му пиша. Благодаря за подсещането

Пожелавам успешна работа на всички,

Влад

[ This Message was edited by: on 2002-06-23 20:38 ]

Irina Ivanova
Local time: 17:16
Russian to English
+ ...
Добра идея Jun 24, 2002

Като човек, който е отскоро в София и отскоро регистриран в proz.com (от март месец) много ще се радвам да срещна лично колеги, от които съм получилa помощ и съвети чрез интернет страницата на proz.

slavist
English to Bulgarian
+ ...
Хайде, де Jun 25, 2002

Като бременееща много - в края на девети месец - през януари, не можах да дойда, не съм се и обаждала. Сега е друго, пък и гледам, че колегите в Югославия, например, много се спретват за такава среща.

Влади, хубаво ще е да го направим и е добре, че ще дойдете, щото иначе ще има кого да одумваме

Elissaveta Toteva
English to Bulgarian
+ ...
Винаги ЗА Jul 1, 2002

Когато и където кажете.

iskra
Bulgaria
Bulgarian to German
+ ...
Чудесно! Jul 4, 2002

Аз също ще се радвам да се запозная с Вас.

Peter Skipp  Identity Verified
Bulgaria
Member (2012)
English to Bulgarian
+ ...
Ми айде! Jul 16, 2002

Аз съм за! В България съм от края на юли и с огромно удоволствие бих съчетал имена с лица.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow

Advanced search

Across v6.3
Translation Toolkit and Sales Potential under One Roof

Apart from features that enable you to translate more efficiently, the new Across Translator Edition v6.3 comprises your crossMarket membership. The new online network for Across users assists you in exploring new sales potential and generating revenue.

More info »
SDL Trados Studio 2017 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2017 helps translators increase translation productivity whilst ensuring quality. Combining translation memory, terminology management and machine translation in one simple and easy-to-use environment.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs