Mobile menu

Грешка при задаване на въпрос
Thread poster: Kalinka Hristova

Kalinka Hristova  Identity Verified
Bulgaria
Local time: 07:28
Member (2007)
English to Bulgarian
+ ...

Moderator of this forum
Sep 10, 2006

Здравейте, колеги!

Срам ме е от себе си, но направих много елементарна грешка при задаването на въпрос и си признавам. Ето проблема: вчера пуснах въпрос за помощ, но днес случайно открих (съвсем навреме:), че по невнимание съм задала въпроса с грешна езикова двойка. Какво, според вас, е най-правилно да направя? Да пусна отново въпроса с вярната езикова двойка или просто да го закрия и да ползвам отговора, който сама намерих (макар и да не съм 100% сигурна в него)?
За съжаление няма възможност да редактирам само част от въпроса или неговите параметри... Знам, че точно затова има preview, но въпреки това ми е убягнало...
Какво да се прави? Все пак, казват, човешко било да се греши...

Поздрави,
Калинка

Direct link Reply with quote

Natasha Stoyanova  Identity Verified
Local time: 07:28
Member (2002)
English to Bulgarian
+ ...
Грешка при задаване на въпрос Sep 11, 2006

Ще погледна въпроса Ви и ще сменя езиковата комбинация.
Вие ще трябва само да го закриете, ако прецените, че не искате да чакате отговори.

Kalinka Hristova wrote:

Здравейте, колеги!

Срам ме е от себе си, но направих много елементарна грешка при задаването на въпрос и си признавам. Ето проблема: вчера пуснах въпрос за помощ, но днес случайно открих (съвсем навреме:), че по невнимание съм задала въпроса с грешна езикова двойка. Какво, според вас, е най-правилно да направя? Да пусна отново въпроса с вярната езикова двойка или просто да го закрия и да ползвам отговора, който сама намерих (макар и да не съм 100% сигурна в него)?
За съжаление няма възможност да редактирам само част от въпроса или неговите параметри... Знам, че точно затова има preview, но въпреки това ми е убягнало...
Какво да се прави? Все пак, казват, човешко било да се греши...

Поздрави,
Калинка

Direct link Reply with quote

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Грешка при задаване на въпрос

Advanced search

CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »
PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs