Грешка при задаване на въпрос
Thread poster: Kalinka Hristova
Kalinka Hristova
Kalinka Hristova  Identity Verified
Bulgaria
Local time: 13:29
Member (2007)
English to Bulgarian
+ ...

Moderator of this forum
Sep 10, 2006

Здравейте, колеги!

Срам ме е от себе си, но направих много елементарна грешка при задаването на въпрос и си признавам. Ето проблема: вчера пуснах въпрос за помощ, но днес случайно открих (съвсем навреме:), че по невнимание съм задала въпроса с грешна езикова двойка. Как�
... See more
Здравейте, колеги!

Срам ме е от себе си, но направих много елементарна грешка при задаването на въпрос и си признавам. Ето проблема: вчера пуснах въпрос за помощ, но днес случайно открих (съвсем навреме:), че по невнимание съм задала въпроса с грешна езикова двойка. Какво, според вас, е най-правилно да направя? Да пусна отново въпроса с вярната езикова двойка или просто да го закрия и да ползвам отговора, който сама намерих (макар и да не съм 100% сигурна в него)?
За съжаление няма възможност да редактирам само част от въпроса или неговите параметри... Знам, че точно затова има preview, но въпреки това ми е убягнало...
Какво да се прави? Все пак, казват, човешко било да се греши...

Поздрави,
Калинка
Collapse


 
Natasha Stoyanova
Natasha Stoyanova  Identity Verified
Local time: 13:29
English to Bulgarian
+ ...
Грешка при задаване на въпрос Sep 11, 2006

Ще погледна въпроса Ви и ще сменя езиковата комбинация.
Вие ще трябва само да го закриете, ако прецените, че не искате да чакате отговори.


Kalinka Hristova wrote:

Здравейте, колеги!

Срам ме е от себе си, но направих много елементарна грешка при задаването на въпрос и си признавам. Ето проблема: вчера пуснах въпрос за помощ, но днес случайно открих (съвсем навреме:), че по невнимание съм задала въпроса с грешна езикова двойка. Какво, според вас, е най-правилно да направя? Да пусна отново въпроса с вярната езикова двойка или просто да го закрия и да ползвам отговора, който сама намерих (макар и да не съм 100% сигурна в него)?
За съжаление няма възможност да редактирам само част от въпроса или неговите параметри... Знам, че точно затова има preview, но въпреки това ми е убягнало...
Какво да се прави? Все пак, казват, човешко било да се греши...

Поздрави,
Калинка


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Грешка при задаване на въпрос






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »