Международни плащания
Thread poster: Lyudmil Spasov
Lyudmil Spasov
Lyudmil Spasov
Bulgaria
Local time: 04:05
English to Bulgarian
+ ...
Jan 19, 2007

Здравейте,

Бих искал да попитам дали някой от Вас има опит с плащания през Moneybookers. Имам регистрирана сметка там и малко скромни средства по нея. Проблемът е, че май не мога да ги изтегля по разплащателната си сметка на дебитната си карта.

Моля за малко повече информация и съвет. Предварително благодаря.


 
Natasha Stoyanova
Natasha Stoyanova  Identity Verified
Local time: 04:05
English to Bulgarian
+ ...
Moneybookers procedure Jan 19, 2007

Здравейте,

За да прехвърлите средства към банковата си сметка трябва да сте минали през процедурата за нейната проверка. Инструкции за това има в сайта на Moneybookers.
Тази тема вече е обсъждана във форума, потърсете предишните коментари по темата.


Lyudmil Spasov wrote:

Здравейте,

Бих искал да попитам дали някой от Вас има опит с плащания през Moneybookers. Имам регистрирана сметка там и малко скромни средства по нея. Проблемът е, че май не мога да ги изтегля по разплащателната си сметка на дебитната си карта.

Моля за малко повече информация и съвет. Предварително благодаря.


 
Lyudmil Spasov
Lyudmil Spasov
Bulgaria
Local time: 04:05
English to Bulgarian
+ ...
TOPIC STARTER
Проблемът е с верификацията Jan 19, 2007

Здравейте,

Ами, мисля, че проблемът ми е точно с верификацията. След като посочих банката и IBAN номера на моята сметка, натиснах бутона verify и повече нищо не се случи. Според инструкциите на сайта на moneybookers - доколкото успях да разбера - при получаване на dummy плащането в м
... See more
Здравейте,

Ами, мисля, че проблемът ми е точно с верификацията. След като посочих банката и IBAN номера на моята сметка, натиснах бутона verify и повече нищо не се случи. Според инструкциите на сайта на moneybookers - доколкото успях да разбера - при получаване на dummy плащането в моята разплащателна сметка референтният код би следвало да бъде и верификационният код. Проблемът е, че не съм получил все още dummy сумата в разплащателната си сметка, може би все пак е още рано, тъй като е изминал само един, но онова, което наистина ме безпокои е, че в My account не е отразено изходящо плащане. Така ли става и при Вас? Това изходящо dummy плащане отразява ли се в баланса или не? А и за колко дни се получава едно такова електронно плащане?

Отново моля за малко повече информация.
Collapse


 
Natasha Stoyanova
Natasha Stoyanova  Identity Verified
Local time: 04:05
English to Bulgarian
+ ...
Верификация на сметка Jan 19, 2007

Доколкото си спомням, dummy сумата не се отразяваше веднага, но не съм сигурна.
Иначе преводът отнема 2-3 дни, така че изчакайте.
В извлечението трябва да пише основание: VFRCODE ****** (съответно цифри), които след това въвеждате в сайта.


Lyudmil Spasov wrote:

Здравейте,

Ами, мисля, че проблемът ми е точно с верификацията. След като посочих банката и IBAN номера на моята сметка, натиснах бутона verify и повече нищо не се случи. Според инструкциите на сайта на moneybookers - доколкото успях да разбера - при получаване на dummy плащането в моята разплащателна сметка референтният код би следвало да бъде и верификационният код. Проблемът е, че не съм получил все още dummy сумата в разплащателната си сметка, може би все пак е още рано, тъй като е изминал само един, но онова, което наистина ме безпокои е, че в My account не е отразено изходящо плащане. Така ли става и при Вас? Това изходящо dummy плащане отразява ли се в баланса или не? А и за колко дни се получава едно такова електронно плащане?

Отново моля за малко повече информация.


 
Lyudmil Spasov
Lyudmil Spasov
Bulgaria
Local time: 04:05
English to Bulgarian
+ ...
TOPIC STARTER
Има ли такса за верификацията? Jan 19, 2007

Има ли някаква такса за верификацията, в сайта не се споменаваше?

Л.


 
Natasha Stoyanova
Natasha Stoyanova  Identity Verified
Local time: 04:05
English to Bulgarian
+ ...
такса Jan 19, 2007

Lyudmil Spasov wrote:

Има ли някаква такса за верификацията, в сайта не се споменаваше?

Л.


Не, няма. Стандартната такса от 1,80 се удържа само при прехвърлянето на средства по сметка след верификацията й.


 
Lyudmil Spasov
Lyudmil Spasov
Bulgaria
Local time: 04:05
English to Bulgarian
+ ...
TOPIC STARTER
Благодаря Jan 19, 2007

Горещо благодарско. Донякъде ми се изясниха нещата. Само още един въпрос, с риск да стана досаден. Как се е казвал предишния форум, където е била обсъждана тази тема, знаете ли?

Благодаря още веднъж.


 
Natasha Stoyanova
Natasha Stoyanova  Identity Verified
Local time: 04:05
English to Bulgarian
+ ...
Не се сещам, Jan 19, 2007

беше отдавна.:)
Иначе темата е обсъждана многократно във форума Payment Matters на различни езици.


 
Lyudmil Spasov
Lyudmil Spasov
Bulgaria
Local time: 04:05
English to Bulgarian
+ ...
TOPIC STARTER
Благодаря още веднъж Jan 19, 2007

Благодаря още веднъж, ще се опитам да я открия.

Людмил


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Международни плащания






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »