https://www.proz.com/forum/croatian/103955-moneybookers.html

Moneybookers
Thread poster: sazo
sazo
sazo  Identity Verified
Croatia
Local time: 21:41
Member
German to Croatian
+ ...
May 5, 2008

Pozdrav svima

Neki dan sam imala prvu uplatu na moneybookeru. Naravno da bih sada htjela podići novac. Puna samopouzdanja kliknula sam withdraw funds, unijela ime banke, broj računa itd. Međutim, uslijedio je hladan tuš jer ne mogu novac prebaciti na račun. Može li mi netko objasniti proceduru. Zahvaljujem svima. Pozdrav


[Edited
... See more
Pozdrav svima

Neki dan sam imala prvu uplatu na moneybookeru. Naravno da bih sada htjela podići novac. Puna samopouzdanja kliknula sam withdraw funds, unijela ime banke, broj računa itd. Međutim, uslijedio je hladan tuš jer ne mogu novac prebaciti na račun. Može li mi netko objasniti proceduru. Zahvaljujem svima. Pozdrav


[Edited at 2008-05-05 19:43]
Collapse


 
Gabriela Nikolova
Gabriela Nikolova  Identity Verified
North Macedonia
Local time: 21:41
English to Macedonian
+ ...
Scan May 6, 2008

Zdravo,

Pre mesec dana sam imala prvi withdraw i imala isti problem, ali iz Moneybookers-a su mi trazili da im posaljem skeniranu kopiju nekog mog licnog racuna i pasos, posle toga je bilo sve u redu i bez problema sam prebacila novac na moj racun ovde u banci u Makedoniji.

Pozdrav,
Gabriela


 
Zeljko Susljic
Zeljko Susljic  Identity Verified
Belgium
Local time: 21:41
Croatian to Dutch
+ ...
potreban van je kod May 6, 2008

Dobar dan,

Morate prvo skinuti 10 EUR na vas racun preko moneybookers website. Nakon par dana odite do banke i uzmite izvadke s vaseg racuna: pored te transakcije cete naci (mislim) trocifreni broj kojeg morate unijeti u moneybookers website. To je zapravo osiguranje da vas racun nije lazan i da se ne koristi za pranje novca. Ovu proceduru morate napraviti samo jednom - prvi puta, a poslije ide bez problema.

Zelim vam puno uspjeha,
Zeljko


 
Gabriela Nikolova
Gabriela Nikolova  Identity Verified
North Macedonia
Local time: 21:41
English to Macedonian
+ ...
Zavisi May 6, 2008

Zdravo,

Takvu sam i ja imala informaciju, ali nazalost nisam mogla skinuti ni tih 10 EUR na pocetku, kod se izgleda ranije tako dobivao, posto znam isto kolege koje su tako uradili, ja sam kod dobila po poste na moju licnu adresu, medjutim i kad dobijete kod i kad ga ubacite, ne mozete povlaciti novac, tek kada sam poslala skenirane dokumente koje sam spomenula, tada su mi "otkljucali" racun. Pri prvo povlacenje novca su mi odbili tih 10 EUR, mozda ima neke promene, ne znam, bitno j
... See more
Zdravo,

Takvu sam i ja imala informaciju, ali nazalost nisam mogla skinuti ni tih 10 EUR na pocetku, kod se izgleda ranije tako dobivao, posto znam isto kolege koje su tako uradili, ja sam kod dobila po poste na moju licnu adresu, medjutim i kad dobijete kod i kad ga ubacite, ne mozete povlaciti novac, tek kada sam poslala skenirane dokumente koje sam spomenula, tada su mi "otkljucali" racun. Pri prvo povlacenje novca su mi odbili tih 10 EUR, mozda ima neke promene, ne znam, bitno je da sada funkcionira i da je u redu.

Sve najbolje,
Gabriela
Collapse


 
sazo
sazo  Identity Verified
Croatia
Local time: 21:41
Member
German to Croatian
+ ...
TOPIC STARTER
Thanks May 9, 2008

Hvala vam

Pozdrav Sandra

[Edited at 2008-05-09 11:42]


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Moneybookers






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »