help: pomorska karta hr>de/en
Thread poster: Sandra Milosavljevic-Rothe
Sandra Milosavljevic-Rothe
Sandra Milosavljevic-Rothe  Identity Verified
Serbia
Local time: 13:18
German to Serbian
+ ...
Jun 3, 2003

Upravo sam dobila upit od jedne privatne osobe za prijevod stručnih pojmova jedne pomorske karte sa hrvatskog. On sam je pomorac i razume se u nautičko nazivlje, tako da bismo to možda zajedno uradili. Moje more je međutim Panonsko tako da moram priznati da stvarno nemam pojma o nautici. Naravno da zato ja osobno ne namjeravam uzeti novac za ovaj prijevod. Eventualni stručni pomagaču bi mogao računati sa honorarom od oko 15 eura za objašnjenje nekoliko vrsta plovaka i sl. (ne više od je... See more
Upravo sam dobila upit od jedne privatne osobe za prijevod stručnih pojmova jedne pomorske karte sa hrvatskog. On sam je pomorac i razume se u nautičko nazivlje, tako da bismo to možda zajedno uradili. Moje more je međutim Panonsko tako da moram priznati da stvarno nemam pojma o nautici. Naravno da zato ja osobno ne namjeravam uzeti novac za ovaj prijevod. Eventualni stručni pomagaču bi mogao računati sa honorarom od oko 15 eura za objašnjenje nekoliko vrsta plovaka i sl. (ne više od jedne DIN A4 stranice)

Prijevod nam kako sam već napomenula treba na njemačkom, ali može da prođe i engleski.
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


help: pomorska karta hr>de/en






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »