Mobile menu

Popis standardnih termina EZ
Thread poster: Kemal Mustajbegovic

Kemal Mustajbegovic  Identity Verified
Local time: 22:56
English to Croatian
+ ...
Jul 31, 2003

Koliko mi je poznato "The List of Standard Terms" (Četvrto izdanje 2002) Europske Zajednice prihvaćeno je od strane RH i prevedeno na hrvatski.

Molio bih za pomoć i savjet: gdje i na koji način mogu doći do tog prijevoda. Da li je dostupan "online", gdje se može nabaviti - naručiti, kupiti ... ?

Zahvaljujem unaprijed i srdačan pozdrav svima!

Direct link Reply with quote

bergazy  Identity Verified
Croatia
Local time: 15:56
Croatian to Italian
+ ...
I ja bih to volio znati Jul 31, 2003

Nisam siguran da je to negdje objavljeno jer mi je to potrebno iz istog razloga kao i vama. Ukoliko ne dobijemo odgovor,najbolje je poslati e-mail u MEI.

Puno sreće

Vesna Zivcic  Identity Verified
German to Croatian
+ ...
Eurovoc? Jul 31, 2003

Meni je poznat Eurovoc, kojem se može pristupiti on-line, ali mi nije poznato da li je to ono što tražite:

http://www.hidra.hr/eurovoc/eurovoc.htm

HTH

Tanja Abramovic  Identity Verified
English to Serbian
+ ...
i ja sam zainteresovana Aug 4, 2003

Bok kolege,

Ukoliko saznate nesto vise o ovome, molim vas da me obavestite na email tzekic@yahoo.com - i ja sam jako zainteresovana za te termine.

Puno pozdrava svima,
Tanja Abramovic

Kemal Mustajbegovic wrote:

Koliko mi je poznato "The List of Standard Terms" (Četvrto izdanje 2002) Europske Zajednice prihvaćeno je od strane RH i prevedeno na hrvatski.

Molio bih za pomoć i savjet: gdje i na koji način mogu doći do tog prijevoda. Da li je dostupan "online", gdje se može nabaviti - naručiti, kupiti ... ?

Zahvaljujem unaprijed i srdačan pozdrav svima!

mikica
Croatia
POPIS STANDARDNIH TERMINA EZ= EUROVOC Aug 26, 2003

Poštovani svi,
HIDRA i MEI izdalo jeČetverojezični rječnik prava EU. Može se dobiti u HIDRI ili MEI i bit će na vašem site-u. Ministarstvo za europske integracije također ima Glosar i Priručnik sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.
www.mei.hr

Vesna Zivcic  Identity Verified
German to Croatian
+ ...
Zahvaljujem... Aug 27, 2003

...novoj kolegici na izuzetno korisnoj informaciji. Rječnik se u Hidri u Zagrebu može nabaviti i na CD-u. I nešto za naše prilike vrlo neobično i nesebično - bez ikakve naknade. Sve pohvale na takvom hvalevrijednom potezu!

[Edited at 2003-08-27 18:42]

There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »

Popis standardnih termina EZ

Advanced search

TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs