Trojezični građevinski rječnik -- problem
Thread poster: Gostttt
Gostttt
Gostttt
Local time: 10:45
Mar 17, 2009

Pozdrav svima!

Kupio sam trojezični građevinski rječnik na CD-u i ne mogu ga otvoriti. Tj. stalno mi ga pokušava pokrenuti u windows media playeru umjesto u internet exploreru.
Pokušao sam ga pokrenuti iz IE ali na cd-u nema HTML fajlova pa jednostavno nemam šta otvoriti.

Jel netko imao sličan problem?


 
Majda
Majda
Local time: 10:45
Slovenian to Croatian
+ ...
Možda pomogne u potrazi za rješenjem Mar 17, 2009

Doista je čudno što vam ga pokušava pokrenuti u u media playeru.

Ako vam što pomaže, evo koje su datoteke na mojem CD-u:
Internet Explorer (folder, mislim da nude verziju 6.0)
autrun.inf
CDRun.ico
data.dbx
site.bin
srart.exe

Sada sam ga pokušala pokrenuti u Visti na drugom računalu, ali tamo uopće ne radi. S Windows XP nemam problema.

Pozdrav,
Majda


 
Gostttt
Gostttt
Local time: 10:45
TOPIC STARTER
Hvala na pomoći. Mar 18, 2009

Sad sam ga pak uspio pokrenuti ali na malo čudan način.
Naime, prvo ga pokrenem i onda mi se on počne vrtit ko blesav u winampu jer pokušava to "odsvirati". Pa ga stopiram, prepišem tu "lokaciju" koja se pokušala vrtit u winampu u Internet explorer, kliknem enter i voila!
Rječnik radi, ali nesmijem gasiti winamp. Kad ugasim winamp, rječnik opet ne radi. lol

Pa isti fajlovi su i kod mene na cd-u. Hm, niš, pokušat ću pokrenuti CD na drugom kompjuteru.


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Trojezični građevinski rječnik -- problem






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »