Mobile menu

Posao za prevoditelje - engleski+njema─Źki
Thread poster: bergazy
bergazy  Identity Verified
Croatia
Local time: 16:36
Croatian to Italian
+ ...
Mar 12, 2004

Projekt asistent/prevoditelj

Poslodavac MUP, Uprava za granicu

Kategorija Administrativne i sli─Źne usluge, Ostalo

O poslu
Opis radnog mjesta Agencija za europske integracije i ekonomski razvoj (AEI) sa sjedi┼ítem u Saveznom Ministarstvu financija u Be─Źu, u suradnji s Ministarstvom unutarnjih poslova RH (MUP), Ministarstvom financija (Carinska uprava), Ministarstvom poljoprivrede i ┼íumarstva (Veterinarska i fitosanitarna inspekcija) te Dr┼żavnim inspektoratom Republike Hrvatske obavlja provedbu Twinning projekta "Integrirano upravljanje granicama - ja─Źanje me─Ĺuagencijske suradnje" u okviru CARDS programa za 2001. godinu, odobrenog i financiranog od strane EU-a.
Tako─Ĺer, Savezno Ministarstvo unutarnjih poslova Savezne Republike Njema─Źke u suradnji s Ministarstvom unutarnjih poslova Republike Hrvatske i Ministarstvom unutarnjih poslova Republike Slovenije obavlja provedbu Tvvinning projekta "Nastavak podr┼íke i izgradnje kapaciteta Uprave za granicu u okviru CARDS programa za 2003. godinu, odobrenog i financiranog od strane EU-a.
U svezi provedbe ova dva Projekta, Agencija za europske integracije i ekonomski razvoj, kao nositelj prvo spomenutog Projekta te Savezno Ministarstvo unutarnjih poslova Savezne Republike Njema─Źke, kao nositelj drugo spomenutog projekta, objavljuju OGLAS za popunjavanje radnog mjesta Projekt asistent/prevoditelj (dva izvr┼íitelja)

Rok za prijavu 17. 3. 2004.
Mjesto obavljanja posla Zagreb
┼Żupanija Zagreba─Źka ┼żupanija

O zaposleniku
Potrebna znanja i kvalifikacije UVJETI:
- VSS/VŠS (studij društvenog ili ekonomskog smjera)
- Te─Źno poznavanje engleskog i njema─Źkog jezika u govoru i pismu
- Vje┼ítine usmenog i pismenog prevo─Ĺenja s navedenih jezika na hrvatski i obratno
- Poznavanje rada na PC-u
- Dobre organizacijske i administrativne sposobnosti

PO┼ŻELJNI UVJETI:
- Prija┼ínje iskustvo u me─Ĺunarodnim projektima ili me─Ĺunarodnoj tvrtki
- Poznavanje vo─Ĺenja administrativnih poslova
- Dobro razvijene komunikacijske vještine

Za projekt CARDS 2001. "Integrirano upravljanje granicama-ja─Źanje me─Ĺuagencijske suradnje", kandidat ─çe zaklju─Źiti Ugovor o djelu na odre─Ĺeno vrijeme do kraja prosinca 2005. s Agencijom za europske integracije i ekonomski razvoj (AEI) sa sjedi┼ítem u Saveznom Ministarstvu financija u Be─Źu. Ured u kojem ─çe obavljati poslove asistenta/prevoditelja smje┼íten je u prostorijama MUP-a, Ilica 335, Zagreb.

Za projekt CARDS 2003. "Nastavak podr┼íke i izgradnje kapaciteta Uprave za granicu", kandidat ─çe zaklju─Źiti Ugovor o djelu na odre─Ĺeno vrijeme (14 mjeseci) sa Saveznim Ministarstvom unutarnjih poslova Savezne Republike Njema─Źke, Ured u kojem ─çe obavljati poslove asistenta/prevoditelja smje┼íten je u prostorijama MUP-a, Ilica 335, Zagreb.

Molimo kandidate da svoje prijave po┼íalju na adresu: MUP, Uprava za granicu, Ilica 335, 10000 Zagreb, ili na broj faksa: 01/3788 940, s naznakom za koji projekt se natje─Źu.
Uz prijavu potrebno je predo─Źiti kratak ┼żivotopis, dokaz o hrvatskom dr┼żavljanstvu, te potvrdu o neka┼żnjavanju.
Za dodatne informacije molimo Vas da se obratite na tel: 01/3788 955, Uprava za granicu MUP-a RH.

Minimalna stru─Źna sprema Fakultet
Potrebno znanje stranog jezika Engleski, Njema─Źki
Poznavanje rada na ra─Źunalu Osnovno
Kontakt podaci
Naziv poduze─ça MUP, Uprava za granicu
Adresa Ilica 335, 10000 Zagreb

Direct link Reply with quote

There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »

Posao za prevoditelje - engleski+njema─Źki

Advanced search

TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs