Členství
Thread poster: Blanka Salkova

Blanka Salkova  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 10:50
English to Czech
+ ...
Aug 19, 2007

Dobrý den,

před nějakou dobou jsem se zde zaregistrovala a teď uvažuju, jestli by se mi nevyplatilo plné členství. Jaké s tím máte zkušenosti? Má vliv na důvěryhodnost a počet pracovních nabídek?

Díky za odpovědi předem.

Blanka

Direct link Reply with quote

Veronika Hansova  Identity Verified
Czech Republic
Member (2006)
English to Czech
+ ...
Vyplatí se Aug 20, 2007

Milá Blanko,

jsem členem už přes rok a vyplatí se mi to. Využívám přístupů k různým jinak zablokovaným aplikacím a i pracovních nabídek stíhám vyřídit více (a procento úspěšnosti je také vyšší). Nevím, jak je to s důvěryhodností, ale v jiných aspektech se to rozhodně vyplácí.

Veronika

Marek Buchtel  Identity Verified
Czech Republic
Member (2005)
English to Czech
+ ...
Stojí to za to Aug 20, 2007

Souhlasím s Veronikou.
Jsem členem už poměrně dlouho, takže už nemohu přesně srovnávat se situací nečlena.
Faktem ale je, že většina zakázek je vyhrazena po nějakou dobu pouze pro členy a mnohé z nich jsou uzavřeny ještě předtím, než tato doby vyprší.
Myslím si, že členství je dobrá investice.

There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »

Členství

Advanced search

PDF Translation - the Easy Way
TransPDF converts your PDFs to XLIFF ready for professional translation.

TransPDF converts your PDFs to XLIFF ready for professional translation. It also puts your translations back into the PDF to make new PDFs. Quicker and more accurate than hand-editing PDF. Includes free use of Infix PDF Editor with your translated PDFs.

More info »
Déjà Vu X3
Try it, Love it

Find out why Déjà Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs