Mobile menu

Powwow vidéken
Thread poster: Csaba Ban

Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 06:02
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
May 11, 2003

A napokban felmerült, hogy a következő powwow lehetne valamelyik vidéki nagyvárosban (pl. Szeged, Pécs, stb.).

Mindenesetre akár Pesten lesz, akár máshol, szeretném, ha valaki átvenné a kezdeményezést. Nem igényel kifejezett \"szervezést\", elég időpontot javasolni a Proz.com \"felé\", kb. 2-3 hónappal a tervezett időpont előtt, majd a tényleges időpont előtt 1-2 héttel lefoglalni egy helyet a jelentkezők számának függvényében.

Sziasztok,

Csaba

[ This Message was edited by: Ban Csaba on 2003-05-11 10:14]

Direct link Reply with quote

Ivan Frankovics  Identity Verified
Hungary
English to Hungarian
+ ...
PĂ©cs May 11, 2003

Szevasztok,

En termeszetesen nagyon orulnek neki ha pl. Pecsen lenne a kovetkezo talalka, de azert naivitasnak gondolom, hogy 10 pesti kollega leruccana Pecsre vagy Sopronba. Es a videkieknek is meg mindig Pest van a legkozelebb. En magam, ha nem Oroszlanyon dolgoznek szinte biztos, hogy nem mennek fel Pestre a powwowokra.

Mindenesetre, ha osszejonne akkor nem lehetne kifogasokat talalni Ă©s nem is lepne le a tobbseg 8-9 korul.

De ez meg a jovo zeneje.

udv,

I.

xxxErika P  Identity Verified
Local time: 05:02
English to Hungarian
+ ...
Pest is the best May 11, 2003

Quote:

On 2003-05-11 12:41, frankovics wrote:

En termeszetesen nagyon orulnek neki ha pl. Pecsen lenne a kovetkezo talalka, de azert naivitasnak gondolom, hogy 10 pesti kollega leruccana Pecsre vagy Sopronba. Es a videkieknek is meg mindig Pest van a legkozelebb

Azok sem lennének könnyű helyzetben akik külföldről érkeznének a powwowra.

Pest mellett az is szól hogy könnyebb megfelelő helyszínt találni és napról napra nyílnak új és izgalmas helyek.

A szállásszervezés + költségek és utazási macerák (is) egy összejövetel sikerét meghatározó tényezők, ezekkel kapcsolatban kellene talán a jövőben közösen megoldásokat keresni.

Érthető hogy Csaba át szeretné adni a stafétabotot hiszen ő annyi powwow-t szervezett már. (Vagyis eddig mindegyiket ha jól tudom...?)

Ha otthon élnék én szívesen megtenném de nincs kétségem afelől hogy másokba is szorult egy kis kezdeményező képesség!

Minden jót kívánok Nektek,

Erika

Andras Szivak
Member (2004)
English to Hungarian
+ ...
Javaslat May 12, 2003

Van egy nyaralóm Szentendrén (Pismányhegyen), ahol már több találkozót és bulit (25 éves érettségi találkozó, stb.) tartottam. Kicsit más, mint egy étteremben, de ha jó az idő, nagyon jól sikerülhet. Úgy hogy augusztus 30-ig bezárólag bármikor (kivéve jul. 20-tól 31-ig) vállalnám, hogy ott rendezzük meg. Borgácsban lehet főzni pörköltöt, stb. Italt mindenki hozna. Így voltaképpen vidéken lenne, ugyanakkor kocsival Pestről 25 perc. Egyetlen feltétel a jó idő, mert a házba nem férnek el sokan.

Nora Janoshazi
English to Hungarian
+ ...
Miskolc / Eger May 20, 2003

Ha van érdeklődés, szívesen bekapcsolódom a szervezésbe, én miskolci vagyok.

Vagy esetleg lehetne \"kirándulást\" tenni Egerbe. Ilyenkor nyáron nagyon hangulatos.

Katalin Horváth McClure  Identity Verified
United States
Local time: 00:02
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
Egri helyszín - nagyon örülnék May 20, 2003

Egyetértek, hogy Eger nyáron nagyon halgulatos.

KĂĽlönösen egyetĂ©rtek, mert szĂĽlővárosom, Ă©s ha Magyarországon vagyok, akkor többnyire Egerben vagyok.

Most május 24-től jĂşnius 21-ig pont otthon leszek, jĂł lenne találkozni, bár lehet, hogy ez Nektek tĂşl korai, hiszen most Powow-ztatok Budapesten május elejĂ©n.

Erika Payne
English to Hungarian
+ ...
Re: Javaslat May 20, 2003

Wow, hát az András javaslata szerintem szuper jol hangzik. En Bécsben élek, úgyhogy ha mondjuk Sopronban lenne, nekem az is jó, de nem tudom hány vidéki forditó él Sopron közelében.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow vidéken

Advanced search

PDF Translation - the Easy Way
TransPDF converts your PDFs to XLIFF ready for professional translation.

TransPDF converts your PDFs to XLIFF ready for professional translation. It also puts your translations back into the PDF to make new PDFs. Quicker and more accurate than hand-editing PDF. Includes free use of Infix PDF Editor with your translated PDFs.

More info »
SDL MultiTerm 2017
Guarantee a unified, consistent and high-quality translation with terminology software by the industry leaders.

SDL MultiTerm 2017 allows translators to create one central location to store and manage multilingual terminology, and with SDL MultiTerm Extract 2017 you can automatically create term lists from your existing documentation to save time.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs