Off topic: Nem tudtok egy jó orosz nyelviskolát?
Thread poster: Erika Payne
Erika Payne
Local time: 14:55
English to Hungarian
+ ...
Jun 17, 2003

Sziasztok, √∂szt√∂l egy iskol√°ban oroszt is fogok tan√≠tani (angol mellett), de mivel az egyetem √≥ta nem besz√©ltem oroszul, kellene egy kis brush-up. Val√≥sz√≠n√ľleg 2 h√©t j√ļliusban, √©s kett√∂ augusztusban. Any suggestions appreciated.

Direct link Reply with quote

Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
csomó orosztanár van Magyarországon Jun 17, 2003

Ausztri√°ban nem tudom, de idehaza egy csom√≥ j√≥ orosztan√°r van, akik a ut√≥bbi 10-15 √©vben k√©nytelenek m√°ssal foglalkozni, mint tanult mesters√©g√ľkkel. Az ingyenesen megjelenŇĎ Pesti Est apr√≥hirdet√©sei k√∂z√∂tt mindig sok √©s hasznos nyelv√≥ra-hirdet√©s is szerepel
(www.est.hu, bár nemtom, hogy az online változatban megtalálhatók-e az aprók)
csaba

[Edited at 2003-06-17 18:23]

Erika Payne
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Re: Orosz tan√°rok Jun 17, 2003

[quote]Csaba Ban wrote:

Az ingyenesen megjelenŇĎ Pesti Est apr√≥hirdet√©sei k√∂z√∂tt mindig sok √©s hasznos nyelv√≥ra-hirdet√©s is szerepel
(www.est.hu, bár nemtom, hogy az online változatban megtalálhatók-e az aprók)

K√∂szi, megtal√°lhat√≥k, de sajnos csak egyetlen egy orosz hirdet√©st tal√°ltam, az √∂sszes t√∂bbi f√∂leg angol, ill. n√©met, √ļgyhogy ha valakinek van valami j√≥ √∂tlete, tov√°bbra is sz√≠vesen hallan√°m.

Andras Szivak
Member (2004)
English to Hungarian
+ ...
Pasaréti nyelviskola Jun 18, 2003

Úgy tudom, hogy a Pasaréti nyelviskolában a legszínvonalasabb az orosz nyelvoktatás. A címet nem tudom, benne van a telefonkönyvben. Valahol a Pasaréti tér környékén van.

Erika Payne
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Pasaréti nyelviskola Jun 21, 2003

Andras Szivak wrote:

Úgy tudom, hogy a Pasaréti nyelviskolában a legszínvonalasabb az orosz nyelvoktatás. A címet nem tudom, benne van a telefonkönyvben. Valahol a Pasaréti tér környékén van.

Sajnos nem:
"A PASAR√ČTI NYELVISKOLA angol, n√©met, spanyol, olasz, francia √©s magyar, mint idegen nyelv oktat√°s√°val foglalkozik."

Ezek szerint m√°r nem tan√≠tanak oroszt, √ļgyhogy tov√°bbra is v√°rok √∂tleteket.

Andras Szivak
Member (2004)
English to Hungarian
+ ...
Sorry Jun 21, 2003

Bocs, Erika, √©n √ļgy tudtam.

Andras Szivak
Member (2004)
English to Hungarian
+ ...
Egy lehetŇĎs√©g Jun 21, 2003

Van egy orosztan√°rnŇĎ, echte orosz anyanyelvŇĪ, aki tavaly felk√©sz√≠tette a fiamat a felsŇĎfok√ļ nyelvvizsg√°ra (sikeresen letette mind az √≠r√°sbelit, mind pedig a sz√≥belit. MegfizethetŇĎ, kb. 3000 Ft/1,5 √≥ra. Ha kell, megadom az adatait. Tanfolyamot nem nagyon fogsz tal√°lni, mert megcsappant az √©rdeklŇĎd√©s az orosz ir√°nt.

Erika Payne
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Köszi Jun 22, 2003

Andras Szivak wrote:

Van egy orosztan√°rnŇĎ, echte orosz anyanyelvŇĪ, aki tavaly felk√©sz√≠tette a fiamat a felsŇĎfok√ļ nyelvvizsg√°ra (sikeresen letette mind az √≠r√°sbelit, mind pedig a sz√≥belit. MegfizethetŇĎ, kb. 3000 Ft/1,5 √≥ra. Ha kell, megadom az adatait. Tanfolyamot nem nagyon fogsz tal√°lni, mert megcsappant az √©rdeklŇĎd√©s az orosz ir√°nt.

igen, nagyon kedves lenne. ha itt ez meg nem engedett rekl√°mnak min√∂s√ľl, esetleg k√ľldhetn√©l egy emailt. k√∂szi

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Nem tudtok egy jó orosz nyelviskolát?

Advanced search

Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs