https://www.proz.com/forum/hungarian/11897-nem_tudtok_egy_j%F3_orosz_nyelviskol%E1t.html

Off topic: Nem tudtok egy jó orosz nyelviskolát?
Thread poster: Erika Payne
Erika Payne
Erika Payne
Local time: 14:24
English to Hungarian
+ ...
Jun 17, 2003

Sziasztok, ösztöl egy iskolában oroszt is fogok tanítani (angol mellett), de mivel az egyetem óta nem beszéltem oroszul, kellene egy kis brush-up. Valószínüleg 2 hét júliusban, és kettö augusztusban. Any suggestions appreciated.

 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 14:24
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
csomó orosztanár van Magyarországon Jun 17, 2003

Ausztriában nem tudom, de idehaza egy csomó jó orosztanár van, akik a utóbbi 10-15 évben kénytelenek mással foglalkozni, mint tanult mesterségükkel. Az ingyenesen megjelenő Pesti Est apróhirdetései között mindig sok és hasznos nyelvóra-hirdetés is szerepel
(www.est.hu, bár nemtom, hogy az online változatban megtalálhatók-e az aprók)
csaba

[Edited at 2003-06-17 18:23]


 
Erika Payne
Erika Payne
Local time: 14:24
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Re: Orosz tanárok Jun 17, 2003

[quote]Csaba Ban wrote:

Az ingyenesen megjelenő Pesti Est apróhirdetései között mindig sok és hasznos nyelvóra-hirdetés is szerepel
(www.est.hu, bár nemtom, hogy az online változatban megtalálhatók-e az aprók)


Köszi, megtalálhatók, de sajnos csak egyetlen egy orosz hirdetést találtam, az összes többi föleg angol, ill. német, úgyhogy ha valakinek van valami jó ötlete, továbbra is szívesen hallanám.


 
Andras Szivak
Andras Szivak
Local time: 14:24
English to Hungarian
+ ...
Pasaréti nyelviskola Jun 18, 2003

Úgy tudom, hogy a Pasaréti nyelviskolában a legszínvonalasabb az orosz nyelvoktatás. A címet nem tudom, benne van a telefonkönyvben. Valahol a Pasaréti tér környékén van.

 
Erika Payne
Erika Payne
Local time: 14:24
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Pasaréti nyelviskola Jun 21, 2003

Andras Szivak wrote:

Úgy tudom, hogy a Pasaréti nyelviskolában a legszínvonalasabb az orosz nyelvoktatás. A címet nem tudom, benne van a telefonkönyvben. Valahol a Pasaréti tér környékén van.


Sajnos nem:
"A PASARÉTI NYELVISKOLA angol, német, spanyol, olasz, francia és magyar, mint idegen nyelv oktatásával foglalkozik."

Ezek szerint már nem tanítanak oroszt, úgyhogy továbbra is várok ötleteket.


 
Andras Szivak
Andras Szivak
Local time: 14:24
English to Hungarian
+ ...
Sorry Jun 21, 2003

Bocs, Erika, én úgy tudtam.

 
Andras Szivak
Andras Szivak
Local time: 14:24
English to Hungarian
+ ...
Egy lehetőség Jun 21, 2003

Van egy orosztanárnő, echte orosz anyanyelvű, aki tavaly felkészítette a fiamat a felsőfokú nyelvvizsgára (sikeresen letette mind az írásbelit, mind pedig a szóbelit. Megfizethető, kb. 3000 Ft/1,5 óra. Ha kell, megadom az adatait. Tanfolyamot nem nagyon fogsz találni, mert megcsappant az érdeklődés az orosz iránt.

 
Erika Payne
Erika Payne
Local time: 14:24
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Köszi Jun 22, 2003

Andras Szivak wrote:

Van egy orosztanárnő, echte orosz anyanyelvű, aki tavaly felkészítette a fiamat a felsőfokú nyelvvizsgára (sikeresen letette mind az írásbelit, mind pedig a szóbelit. Megfizethető, kb. 3000 Ft/1,5 óra. Ha kell, megadom az adatait. Tanfolyamot nem nagyon fogsz találni, mert megcsappant az érdeklődés az orosz iránt.


igen, nagyon kedves lenne. ha itt ez meg nem engedett reklámnak minösül, esetleg küldhetnél egy emailt. köszi


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Nem tudtok egy jó orosz nyelviskolát?






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »