Mobile menu

Kémkölykök
Thread poster: Eva Blanar

Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 02:25
English to Hungarian
+ ...
Feb 29, 2004

Lehet, hogy csak én nem tudtam róla, de vigyázat az ingyenesen letölthető kis mókás figurákkal: én spyware-t találtam bennük.

Azért szólok, mert a fordítónak többnyire mindenféle titoktartási kötelezettsége is van, szerintem érdemes lefuttatni - csak a móka kedvéért - egy ilyen adatbányász-elhárítót (legalábbis, ha nincs eleve tűzfal telepítve).

Én a Lavasoft Ad-aware-t tudnám javasolni - magánszemélyek számára ingyenesen letölthető a következő címen: http://www.lavasoftusa.com/software/adaware/#free - és remélem, nem fogtok meglepődni. Ez egyébként a betörési kísérleteket is megmutatja, de a fő előnye abban van, hogy nem töröl rögtön, csak karanténba helyez, ami azért sokkal biztonságosabb.

Szóval: semmit nem adnak ingyen

Direct link Reply with quote

Pablo Grosschmid  Identity Verified
Spain
English to Spanish
+ ...
Én is javaslom Feb 29, 2004

ad-aware
de ináb naponta tisztítani
szívesen látunk május 30-án (Fertödi powwow)

PSz
German to Hungarian
+ ...
spyware és társai Mar 1, 2004

Eva Blanar wrote:

Én a Lavasoft Ad-aware-t tudnám javasolni - magánszemélyek számára ingyenesen letölthető a következő címen: http://www.lavasoftusa.com/software/adaware/#free - és remélem, nem fogtok meglepődni. Ez egyébként a betörési kísérleteket is megmutatja, de a fő előnye abban van, hogy nem töröl rögtön, csak karanténba helyez, ami azért sokkal biztonságosabb.

Szóval: semmit nem adnak ingyen

PSz
German to Hungarian
+ ...
spyware és társai Mar 1, 2004

Szerintem is jó az AdAware, sok mindent megtalál a gépen, de sajnos nem végez 100%-os munkát. Nekem van mellette egy Pest Patrol is a gépen (sajnos nem freeware, de több mindent megtalál), tűzfal, vírusirtó, és még emellett is előfordul, hogy kerül valami a gépre, és a registry-ből manuálisan kell eltávolítanom. Sajnos soha nem lehetünk elég óvatosak.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Kémkölykök

Advanced search

Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

More info »
SDL Trados Studio 2017 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2017 helps translators increase translation productivity whilst ensuring quality. Combining translation memory, terminology management and machine translation in one simple and easy-to-use environment.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs