https://www.proz.com/forum/hungarian/31691-platinum_tags%E1g_kudoz_kedvezm%E9nnyel.html

Platinum tagság, KudoZ kedvezménnyel
Thread poster: Eva Blanar
Eva Blanar
Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 09:54
English to Hungarian
+ ...
Apr 25, 2005

Csak azért szólok, hátha elkerülte az érdekeltek figyelmét: akinek van legalább 100 KudoZ-pontja, és Platinum member akar lenni, most igen kedvezményesen megteheti: http://www.proz.com/topic/31662

Az ajánlat május 1-ig érvényes, az újak számára, és mindössze 100 KudoZ pont kell ahhoz, hogy 1 hónapos tagság ingyen legyen. Szerintem fontoljátok meg: jó a Platinum-tagság
... See more
Csak azért szólok, hátha elkerülte az érdekeltek figyelmét: akinek van legalább 100 KudoZ-pontja, és Platinum member akar lenni, most igen kedvezményesen megteheti: http://www.proz.com/topic/31662

Az ajánlat május 1-ig érvényes, az újak számára, és mindössze 100 KudoZ pont kell ahhoz, hogy 1 hónapos tagság ingyen legyen. Szerintem fontoljátok meg: jó a Platinum-tagság!

**********

Helyesbítek:
- akinek van KudoZ-pontja, kap egy plusz hónapot (12 +1, 120 €)
- akinek legalább 100 "PRO" pontja van, kedvezményben is részesül (100 €, szintén 13 hónap)
- ha 1000-nél több a KudoZ-pontok száma, akkor csak 80 € ugyanaz.

Még egy: Browniz-zal korábban is lehetett pénzt spórolni, de ez most más: a pontszám megmarad, ez csak egy gesztus azok felé, akik aktívak.

[Edited at 2005-04-26 01:53]
Collapse


 
T. Czibulyás
T. Czibulyás
Local time: 09:54
German to Hungarian
+ ...
OK Éva! Apr 25, 2005

Eva Blanar wrote:

Csak azért szólok, hátha elkerülte az érdekeltek figyelmét: akinek van legalább 100 KudoZ-pontja, és Platinum member akar lenni, most igen kedvezményesen megteheti: http://www.proz.com/topic/31662

Az ajánlat május 1-ig érvényes, az újak számára, és mindössze 100 KudoZ pont kell ahhoz, hogy 1 hónapos tagság ingyen legyen. Szerintem fontoljátok meg: jó a Platinum-tagság!


De mi van akkor, ha én egy bötűt sem értek angolul, és nem tudok elmenni a megadott linken? Pedig nagyon érdekelne!
Lehet, hogy én vagyok ismét analfabéta?

Üdv.

Tamás


 
Katalin Horváth McClure
Katalin Horváth McClure  Identity Verified
United States
Local time: 03:54
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
Megkérdeztem az eredeti fórumon Apr 25, 2005

T. Czibulyás wrote:

De mi van akkor, ha én egy bötűt sem értek angolul, és nem tudok elmenni a megadott linken? Pedig nagyon érdekelne!


Most tettem fel egy hozzászólást a témához, érdeklődvén, hogy nem-angol nyelven ugyan elérhető-e ez az információ.
Merthogy szerintem logikus lenne, hogy legalább azokat az oldalakat/információkat, amikből közvetlen bevétele van a ProZ.com-nak, több nyelven is közzétegyék.

Kati


 
T. Czibulyás
T. Czibulyás
Local time: 09:54
German to Hungarian
+ ...
Köszi szépen Kati! Apr 25, 2005

Katalin Horvath McClure wrote:

T. Czibulyás wrote:

De mi van akkor, ha én egy bötűt sem értek angolul, és nem tudok elmenni a megadott linken? Pedig nagyon érdekelne!


Most tettem fel egy hozzászólást a témához, érdeklődvén, hogy nem-angol nyelven ugyan elérhető-e ez az információ.
Merthogy szerintem logikus lenne, hogy legalább azokat az oldalakat/információkat, amikből közvetlen bevétele van a ProZ.com-nak, több nyelven is közzétegyék.

Kati


 
Eva Blanar
Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 09:54
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Bízni kell a technikában Apr 25, 2005

Szerintem, ha keresel egy "Go Platinum" linket (annak kell lennie egy csomó helyen), akkor el fog navigálni oda, ahol ez megoldható.

Pl.: http://www.proz.com/plat
innen már a bejelentkezés alapján eleve azok a lehetőségek jönnek fel, amire az illető egyáltalán klikkelhet - szerintem a felső harmadban válaszd ki a legolcsóbbat, mert most már mindenféle változatai vannak a Plat
... See more
Szerintem, ha keresel egy "Go Platinum" linket (annak kell lennie egy csomó helyen), akkor el fog navigálni oda, ahol ez megoldható.

Pl.: http://www.proz.com/plat
innen már a bejelentkezés alapján eleve azok a lehetőségek jönnek fel, amire az illető egyáltalán klikkelhet - szerintem a felső harmadban válaszd ki a legolcsóbbat, mert most már mindenféle változatai vannak a Platinum-tagságnak is, de ha gondban vagy, szívesen segítek emailben vagy instant message formájában, úgyis itt ülök a gépe lőtt, talán egész éjjel is ma.
Collapse


 
Dr. Janos Annus (X)
Dr. Janos Annus (X)  Identity Verified
Hungary
Local time: 09:54
English to Hungarian
+ ...
Aki kérdést tesz fel, értékerlje is a válaszokat!!!! May 4, 2005

Ha végignézitek a KudoZ kérdések listáját, igen sok van, amelyiket a kérdésfeltevő nem értékelt, egyet sem fogadott el, vagy miután megkapta a választ nem érdekli az egész. Igen sokan veszik a fáradságot, hogy utánanézzenek dolgoknak, megprtóbálják a helyes választ megtalálni, megérdemelnék, hogy a kérdésfeltevő is vegye a fáradságot, és tegyen valamilyen megjegyzést. Utazás, sok munka nem lehet akadály, másnak is sok munkája van, és ma már a bör... See more
Ha végignézitek a KudoZ kérdések listáját, igen sok van, amelyiket a kérdésfeltevő nem értékelt, egyet sem fogadott el, vagy miután megkapta a választ nem érdekli az egész. Igen sokan veszik a fáradságot, hogy utánanézzenek dolgoknak, megprtóbálják a helyes választ megtalálni, megérdemelnék, hogy a kérdésfeltevő is vegye a fáradságot, és tegyen valamilyen megjegyzést. Utazás, sok munka nem lehet akadály, másnak is sok munkája van, és ma már a börtönben is van internet kapcsolat.
Pontokat gyűjteni, mondjuk egy kedvezményes tagságra, csak úgy lehet, ha értékelik is a válaszokat.
Collapse


 
Eva Blanar
Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 09:54
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Mozgalmat javaslok a KudoZ-pontok betakarítására! May 4, 2005

janosa wrote:

Pontokat gyűjteni, mondjuk egy kedvezményes tagságra, csak úgy lehet, ha értékelik is a válaszokat.


Teljesen igaz! Bárki megnézi az "open" jegyzéket, egy csomó olyan kérdést talál, hogy több válasz is beérkezett, de a kérdező egyszerűen oda se bojszint (vagy éppen egy "decline"-nal elutasítja a választ - néha az összeset, igy aztán megszabadul a rendszer által küldött "please grade question"-megkeresésektől is.

Javasolnám ezért, hogy amikor van egy kis időnk, nézzük már meg a nyelvpárokban, hogy vannak-e nyitott kérdések, és ahol vannak (és nincsenek elutasítva), ott nyomjunk már egy agree-t: ez legalább emlékezteti a kérdezőt, hogy jé, nekem 2003 tavasza óta nem volt időm válaszolni.

Mint minden ötletnek, ennek is megvan persze a hátulütője: ha a kérdező továbbra se foglalkozik a dologgal, akkor könnyen lehet, hogy olyanok is kapnak 4 pontot (mert a rendszer ennyit ad ki 2 "nettó" egyetértésre), akik talán tényleg nem segítettek a világon semmit, de a lényeg valóban az, hogy ha érdemes KudoZ-pontot gyűjteni és ezért az ember fáradozik is, akkor azt a kérdező is vegye komolyan!

Én a magam részéről máris megyek és rendet rakok az én esetleges elmaradásaimnál, van egyébként "undecline" is a kérdező számára - és megmondom őszintén, szívbaj nélkül nyomok majd egyetértéseket, talán bizony még akkor is, ha nem vagyok biztos a dolgomban: az erőfeszítés mindig megérdemli a tiszteletet. (Ja, és a véleményezőnek még Browniz is jár, azt hiszem, kettő.)

És még egy: ha észrevesszük, hogy vannak tendenciózusan rosszhiszemű kérdezők (mert azért vannak), akkor ha pellengérre nem állítjuk is őket, a magunk számára, szerintem, döntsük el, hogy na nem, ez a fickó nem érdemli meg, hogy munkát feccöljek bele az ő problémájának a megoldásába. Tehát hangsúlyozottan nem a kiszerkesztésre, fórumra citálásra gondolok: majd ha valaki számára elfogynak a válaszadók, az lesz a legjobb megoldás valamennyiünk számára.


[Edited at 2005-05-04 09:08]


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Platinum tagság, KudoZ kedvezménnyel






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »