Powwow augusztus 5-én (péntek)
Thread poster: Csaba Ban
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 06:49
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
Jun 7, 2005

Sziasztok!

Most bőven van idő feliratkozni a következő találkozóra, ugyanis két hónap múlva lesz: Krisztina napján, augusztus 5-én, pénteken.

www.proz.com/powwow/695

Szerintem jó lenne valahol a szabadban tartani, pl. egy kerthelyiségben, vagy egy kávézó teraszán (de ne a Liszt Ferenc téren, az nagyon zsúfolt ilyen célra).

Esetleges t
... See more
Sziasztok!

Most bőven van idő feliratkozni a következő találkozóra, ugyanis két hónap múlva lesz: Krisztina napján, augusztus 5-én, pénteken.

www.proz.com/powwow/695

Szerintem jó lenne valahol a szabadban tartani, pl. egy kerthelyiségben, vagy egy kávézó teraszán (de ne a Liszt Ferenc téren, az nagyon zsúfolt ilyen célra).

Esetleges témák:

1. CAT eszközök. Addigra már lesz Trados 7, esetleg azzal ismerkedhetnénk közösen, esetleg Wordfast, SDLX, DVX-összehasonlítással.
(ebben az esetben olyan helyre kell mennünk, ahol tudunk notebookot használni: 220, esetleg Wifi)

2. Testületi szervezkedés: a múlt heti HVG-ből kiderült (lásd: "Fordításhitelesítés liberalizálása?" téma), hogy legalább négy szakmai testület működik, esetleg össze lehetne gyűjteni azokról némi anyagot.

3. VIDding. Most már sikerült megszereznem a jogosultságot, hogy személyi azonosságot ellenőrizzek ("VID-eljek"). Aki tehát ingyen akar pipát a profiljába, jöjjön el (személyit, útlevelet, stb. hozzatok).

4. Bármilyen más szakmai téma, ami eszetekbe jut.

5. Off-topic hűsölés egy koktél mellett.

tessék jönni!

Csaba

PS Ne itt iratkozzatok fel, hanem a fent megadott címen, vagy pedig a nyitóoldalról: Community - Powwow - Hungary

[Edited at 2005-06-07 06:10]
Collapse


 
T. Czibulyás
T. Czibulyás
Local time: 06:49
German to Hungarian
+ ...
Powwow Jun 7, 2005

Sziasztok! Szia Csaba!

Az időpont nagyon jól hangzik!

Már egy éve töröm azon a fejemet, hogy nem lehetne e a társaságot a Balaton partján egy hétvégére összerántani.
Ez valószínűleg vonzóbbá tenné a bulit a vidéken, netán határainkon túl élő szakik számára is. (Vagy megelégszünk
10-15 budapesti kolléga jelenlétével?)

Javaslatom: Balatonaliga. Van ott egy eléggé üzemképes volt Volán szálló, ahol az esetleg
... See more
Sziasztok! Szia Csaba!

Az időpont nagyon jól hangzik!

Már egy éve töröm azon a fejemet, hogy nem lehetne e a társaságot a Balaton partján egy hétvégére összerántani.
Ez valószínűleg vonzóbbá tenné a bulit a vidéken, netán határainkon túl élő szakik számára is. (Vagy megelégszünk
10-15 budapesti kolléga jelenlétével?)

Javaslatom: Balatonaliga. Van ott egy eléggé üzemképes volt Volán szálló, ahol az esetleges ottmaradás is megoldható, de
a közvetlen közelében napi 5-6 ezer Ft-ért 4-5 személyre
komplett ház is bérelhető.

Ha láttok benne fantáziát, én szívesen rámegyek a részletekre.

Tamás
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow augusztus 5-én (péntek)






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »