Powwow augusztus 5-én (péntek)
Thread poster: Csaba Ban
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 21:36
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
Jun 7, 2005

Sziasztok!

Most bőven van idő feliratkozni a következő találkozóra, ugyanis két hónap múlva lesz: Krisztina napján, augusztus 5-én, pénteken.

www.proz.com/powwow/695

Szerintem jó lenne valahol a szabadban tartani, pl. egy kerthelyiségben, vagy egy kávézó teraszán (de ne a Liszt Ferenc téren, az nagyon zsúfolt ilyen célra).

Esetleges t
... See more
Sziasztok!

Most bőven van idő feliratkozni a következő találkozóra, ugyanis két hónap múlva lesz: Krisztina napján, augusztus 5-én, pénteken.

www.proz.com/powwow/695

Szerintem jó lenne valahol a szabadban tartani, pl. egy kerthelyiségben, vagy egy kávézó teraszán (de ne a Liszt Ferenc téren, az nagyon zsúfolt ilyen célra).

Esetleges témák:

1. CAT eszközök. Addigra már lesz Trados 7, esetleg azzal ismerkedhetnénk közösen, esetleg Wordfast, SDLX, DVX-összehasonlítással.
(ebben az esetben olyan helyre kell mennünk, ahol tudunk notebookot használni: 220, esetleg Wifi)

2. Testületi szervezkedés: a múlt heti HVG-ből kiderült (lásd: "Fordításhitelesítés liberalizálása?" téma), hogy legalább négy szakmai testület működik, esetleg össze lehetne gyűjteni azokról némi anyagot.

3. VIDding. Most már sikerült megszereznem a jogosultságot, hogy személyi azonosságot ellenőrizzek ("VID-eljek"). Aki tehát ingyen akar pipát a profiljába, jöjjön el (személyit, útlevelet, stb. hozzatok).

4. Bármilyen más szakmai téma, ami eszetekbe jut.

5. Off-topic hűsölés egy koktél mellett.

tessék jönni!

Csaba

PS Ne itt iratkozzatok fel, hanem a fent megadott címen, vagy pedig a nyitóoldalról: Community - Powwow - Hungary

[Edited at 2005-06-07 06:10]
Collapse


 
T. Czibulyás
T. Czibulyás
Local time: 21:36
German to Hungarian
+ ...
Powwow Jun 7, 2005

Sziasztok! Szia Csaba!

Az időpont nagyon jól hangzik!

Már egy éve töröm azon a fejemet, hogy nem lehetne e a társaságot a Balaton partján egy hétvégére összerántani.
Ez valószínűleg vonzóbbá tenné a bulit a vidéken, netán határainkon túl élő szakik számára is. (Vagy megelégszünk
10-15 budapesti kolléga jelenlétével?)

Javaslatom: Balatonaliga. Van ott egy eléggé üzemképes volt Volán szálló, ahol az esetleg
... See more
Sziasztok! Szia Csaba!

Az időpont nagyon jól hangzik!

Már egy éve töröm azon a fejemet, hogy nem lehetne e a társaságot a Balaton partján egy hétvégére összerántani.
Ez valószínűleg vonzóbbá tenné a bulit a vidéken, netán határainkon túl élő szakik számára is. (Vagy megelégszünk
10-15 budapesti kolléga jelenlétével?)

Javaslatom: Balatonaliga. Van ott egy eléggé üzemképes volt Volán szálló, ahol az esetleges ottmaradás is megoldható, de
a közvetlen közelében napi 5-6 ezer Ft-ért 4-5 személyre
komplett ház is bérelhető.

Ha láttok benne fantáziát, én szívesen rámegyek a részletekre.

Tamás
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow augusztus 5-én (péntek)






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »