Bemutatkozom
Thread poster: Eva Ballentine (X)
Eva Ballentine (X)
Eva Ballentine (X)  Identity Verified
Hungarian to English
+ ...
Jun 20, 2005

Udvozlok mindenkit. En teljesen uj vagyok a proz.com-on, bar tobb forditast is keszitettem mar, de azok mas modon erkeztek hozzam. Eva Ballentine-nak hivank es 1988 ota elek Kanadaban, ahol filmes szakmam mellet elvegeztem a marketing managementet Torontoban. Ket kislanyom van es nagy varkozassal nezek az ele, hogy a proz.com "magyar csapata" befogadjon.

Eva


 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 12:16
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
welcome on board Jun 20, 2005

szia Éva!

Már az előbb is akartam pár bátorító sort írni, de egy másik témában már beelőztél a segítségeddel. Köszi szépen.

Szerintem jól fogod magad itt érezni - a proz.com remek hely, rengeteg hasznos információhoz lehet hozzájutni, ha van időd végigböngészni a korábbi témákat, illetve az oldal egyre bővülő szolgáltatásainak körét.

Viszonylag sok magyar van itt - az angol-magyar párosításban már ezernél is többe
... See more
szia Éva!

Már az előbb is akartam pár bátorító sort írni, de egy másik témában már beelőztél a segítségeddel. Köszi szépen.

Szerintem jól fogod magad itt érezni - a proz.com remek hely, rengeteg hasznos információhoz lehet hozzájutni, ha van időd végigböngészni a korábbi témákat, illetve az oldal egyre bővülő szolgáltatásainak körét.

Viszonylag sok magyar van itt - az angol-magyar párosításban már ezernél is többen, de ennek a számnak csak a töredéke használja ténylegesen ezt az oldalt. A rendszeres KudoZ-kérdezők és válaszolók száma harminc körül lehet, a fórumba rendszeresen írók még ennél is kevesebben, talán bő tucatnyian lehetnek.

Ha valaki lelkesen érkezik ide, általában szeretni szokta ezt a helyet - a különböző nyelvű fórumokon heti rendszerességgel írja valaki, hogy milyen sokat segített neki a proz.com, illetve annak tagjai a kezdeti buktatók leküzdésében, vagy egyszerűen csak a kellő önbizalom felépítésében.

Sok sikert, köztünk a helyed!

Csaba
Collapse


 
Eva Ballentine (X)
Eva Ballentine (X)  Identity Verified
Hungarian to English
+ ...
TOPIC STARTER
Koszonom! Jun 20, 2005

Tenyleg nagyon koszonom Csaba udvozlo soraidat!

Eva

Csaba Ban wrote:

szia Éva!

Már az előbb is akartam pár bátorító sort írni, de egy másik témában már beelőztél a segítségeddel. Köszi szépen.

Szerintem jól fogod magad itt érezni - a proz.com remek hely, rengeteg hasznos információhoz lehet hozzájutni, ha van időd végigböngészni a korábbi témákat, illetve az oldal egyre bővülő szolgáltatásainak körét.

Viszonylag sok magyar van itt - az angol-magyar párosításban már ezernél is többen, de ennek a számnak csak a töredéke használja ténylegesen ezt az oldalt. A rendszeres KudoZ-kérdezők és válaszolók száma harminc körül lehet, a fórumba rendszeresen írók még ennél is kevesebben, talán bő tucatnyian lehetnek.

Ha valaki lelkesen érkezik ide, általában szeretni szokta ezt a helyet - a különböző nyelvű fórumokon heti rendszerességgel írja valaki, hogy milyen sokat segített neki a proz.com, illetve annak tagjai a kezdeti buktatók leküzdésében, vagy egyszerűen csak a kellő önbizalom felépítésében.

Sok sikert, köztünk a helyed!

Csaba


 
Zsanett Rozendaal-Pandur
Zsanett Rozendaal-Pandur  Identity Verified
Hungary
Local time: 12:16
Dutch to Hungarian
+ ...
Szia (: Jun 29, 2005

Szia Éva,

sok okosat nem tudok mondani, csak gondoltam visszaköszönök barátságos bemutatkozásodra. A ProZ szerintem is egy jó hely, és szerintem a legjobb/legkomolyabb, legalábbis azok közül, amiket én ismerek. Az aktív magyar csapat meg barátságos és okos gárda - már amennyire ismerem a többieket így online.

Jut eszembe, ha Magyaroroszágon leszel augusztus elején, akkor személyesen is megismerhetsz néhány embert a powwow-n. Erről a fór
... See more
Szia Éva,

sok okosat nem tudok mondani, csak gondoltam visszaköszönök barátságos bemutatkozásodra. A ProZ szerintem is egy jó hely, és szerintem a legjobb/legkomolyabb, legalábbis azok közül, amiket én ismerek. Az aktív magyar csapat meg barátságos és okos gárda - már amennyire ismerem a többieket így online.

Jut eszembe, ha Magyaroroszágon leszel augusztus elején, akkor személyesen is megismerhetsz néhány embert a powwow-n. Erről a fórumon találsz több infót, meg a Community --> Powwows alatt.

Sok sikert a munkával meg a ProZ-zal,
Zsanett (:
Collapse


 
Eva Ballentine (X)
Eva Ballentine (X)  Identity Verified
Hungarian to English
+ ...
TOPIC STARTER
koszonom! Jun 29, 2005

Zsanett Pandur wrote:

Szia Éva,

sok okosat nem tudok mondani, csak gondoltam visszaköszönök barátságos bemutatkozásodra. A ProZ szerintem is egy jó hely, és szerintem a legjobb/legkomolyabb, legalábbis azok közül, amiket én ismerek. Az aktív magyar csapat meg barátságos és okos gárda - már amennyire ismerem a többieket így online.

Jut eszembe, ha Magyaroroszágon leszel augusztus elején, akkor személyesen is megismerhetsz néhány embert a powwow-n. Erről a fórumon találsz több infót, meg a Community --> Powwows alatt.

Sok sikert a munkával meg a ProZ-zal,
Zsanett (:


Koszonom meleg soraidat. Utoljara majusban voltam otthon Budapesten, igy nem hiszem, hogy egy agusztusi ut realis lenne szamomra.

Megegyszer koszi!
Eva


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Bemutatkozom






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »