Mobile menu

Tud valaki segíteni a "pontelosztásban"?
Thread poster: Eva Ballentine
Eva Ballentine  Identity Verified
Hungarian to English
+ ...
Dec 1, 2005

M√°r m√°sodszor fordult elő, hogy a kudoz k√©rd√©semre kapott v√°laszok k√∂z√ľl, k√©t v√°laszb√≥l raktam √∂ssze azt a megold√°st, melyet felhaszn√°ltam. Fogalmam sincs, hogy hogyan lehet a pontokat megosztani. Nekem ez a lehetős√©g sosem j√∂n fel. Tudna valaki seg√≠teni?
K√∂sz√∂n√∂m előre is!

Direct link Reply with quote

Katalin Horv√°th McClure  Identity Verified
United States
Local time: 14:55
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
Nem lehet megosztani, v√°lasztanod kell Dec 1, 2005

Ez évek óta téma itt a ProZ-on. Nem lehet megosztani a pontokat, el kell döntened, kinek adod.

Eva Ballentine  Identity Verified
Hungarian to English
+ ...
TOPIC STARTER
hmmmm... Dec 1, 2005

Katalin Horvath McClure wrote:

Ez évek óta téma itt a ProZ-on. Nem lehet megosztani a pontokat, el kell döntened, kinek adod.

Ezt nem tudtam. Valahogy √ļgy eml√©keztem, hogy valaki megosztotta. Persze akkor ez nem igaz.

Ez √≠gy igazs√°gtalan, mert nem mindig egy sz√≥ a v√°lasz, √©s az √©n esetemben az egyik kifejez√©s első tagja m√°st√≥l lesz mint a m√°sodik tagja.......

Köszönöm Katalin!

Endre Both  Identity Verified
Germany
Local time: 20:55
Member (2002)
English to German
Ha szépen köszönetet mondasz, minden OK :-) Dec 1, 2005

Eva Ballentine wrote:
Ez így igazságtalan, mert nem mindig egy szó a válasz...

Egyr√©szt az "igazs√°gtalans√°gok" hosszabb aktivit√°s sor√°n √°ltal√°ban kiegyenl√≠tŇĎdnek, m√°sr√©szt pedig szerintem a v√°laszad√≥knak a pontn√°l is fontosabb, hogy a k√©rdezŇĎ √©rt√©kelje a seg√≠tŇĎk√©szs√©g√ľket, f√°rads√°gukat √©s tud√°sukat.

Ezt pedig egy válasz kiválasztása esetén is kifejezésre lehet juttatni a jegyzetben.

Jó kérdezést és válaszolást
Endre

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Tud valaki segíteni a "pontelosztásban"?

Advanced search

Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

More info »
SDL Trados Studio 2017 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2017 helps translators increase translation productivity whilst ensuring quality. Combining translation memory, terminology management and machine translation in one simple and easy-to-use environment.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs