https://www.proz.com/forum/hungarian/44347-l%C3%A9gy_te_is_fizet%C5%91s_tag_%C3%A9s_nyerhetsz_egy_utat_buenos_airesbe_a_prozcom_augusztusi_konferenci%C3%A1j%C3%A1ra.html

légy te is fizetős tag - és nyerhetsz egy utat Buenos Airesbe, a proz.com augusztusi konferenciájára
Thread poster: Csaba Ban
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 16:20
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
Mar 28, 2006

Kedves mindenki,

Pár napja indult egy akció, melynek keretében ha valaki most válik a proz.com fizetős tagjává (régebbi szóhasználattal: "platinum" taggá), akkor nyerhet egy Buenos Aires-i utat a proz.com konferenciájára.

Feltételek:
március 31-ig be kell fizetni a legalább egy évre szóló teljes tagságra jogosító tagdíjat,
csak azok vesznek részt a sorsolásban, akik eddig még soha nem voltak fizetős tagok
a sorsolás áprili
... See more
Kedves mindenki,

Pár napja indult egy akció, melynek keretében ha valaki most válik a proz.com fizetős tagjává (régebbi szóhasználattal: "platinum" taggá), akkor nyerhet egy Buenos Aires-i utat a proz.com konferenciájára.

Feltételek:
március 31-ig be kell fizetni a legalább egy évre szóló teljes tagságra jogosító tagdíjat,
csak azok vesznek részt a sorsolásban, akik eddig még soha nem voltak fizetős tagok
a sorsolás április 3-án lesz
a nyeremény ezekre terjed ki: repülőjegy, szállás, étkezés
a nyeremény nem átruházható, pénzre nem váltható

bővebb tájékoztatás az alábbi helyen (angolul):
http://www.proz.com/?sp=info/prem&viewPage=contest

sok sikert!
Csaba
Collapse


 
Zsuzsanna Tóth (X)
Zsuzsanna Tóth (X)  Identity Verified
Local time: 16:20
English to Hungarian
+ ...
Forintos fizetés? Mar 29, 2006

Olvastam egy korábbi fórumon, hogy felmerült a helyi valutában történő fizetés lehetősége a ProZ-n. Van ezzel kapcsolatban valami fejlemény? Várható, hogy a közeljövőben lesz erre mód?

 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 16:20
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
elvileg működnie kellene Mar 29, 2006

szia Zsuzsa,

Decemberben volt egy nagyobb akció, akkor működött a forintos fizetés. Egy helyi fizetési képviselő* számlájára kellett befizetni a forintban meghatározott összeget, aki az összeg megérkezésekor a proz.com erre a célra kialakított oldalán átállította a befizető státuszát platinum tagra (idén januártól megszűnt a "platinum" elnevezés, a fizetős tagok simán "tagok", míg a nem fizetősök a "felhasználók").

(* ez történetes
... See more
szia Zsuzsa,

Decemberben volt egy nagyobb akció, akkor működött a forintos fizetés. Egy helyi fizetési képviselő* számlájára kellett befizetni a forintban meghatározott összeget, aki az összeg megérkezésekor a proz.com erre a célra kialakított oldalán átállította a befizető státuszát platinum tagra (idén januártól megszűnt a "platinum" elnevezés, a fizetős tagok simán "tagok", míg a nem fizetősök a "felhasználók").

(* ez történetesen én voltam, illetve most is az vagyok.)

Most azonban megpróbáltam saját magam megújítani a tagságomat, kiváncsi voltam, hogy átirányít-e a rendszer a helyi képviselőhöz (decemberben ez így működött), de nem ez történt, hanem kérte a kártyaszámomat.

Próbáld ki te is (Home - Join proz.com), nézd meg, hogy átirányít-e hozzám. Ha nem, akkor mindenképpen rákérdezek, hogy mi a helyzet a forintos fizetéssel.

üdv,
Csaba
Collapse


 
Zsuzsanna Tóth (X)
Zsuzsanna Tóth (X)  Identity Verified
Local time: 16:20
English to Hungarian
+ ...
Nem működik :( Mar 30, 2006

Szia Csaba!

Megpróbáltam, sajnos nem ajánlott fel semmi olyasmit, amiről írtál. Megtennéd, hogy rákérdezel? A könyvelés miatt jobbl lenne forintban fizetni, ráadásul a céges kártyám nem alkalmas online fizetésre.

Ha nem lesz más megoldás, megpróbálkozom a Moneybookers-szel...


 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 16:20
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
rákérdeztem Mar 31, 2006

Rákérdeztem. Remélem, még ma (pénteken) kapok választ, és akkor még éppen beleférsz a BA-sorsolásba...
cs.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

légy te is fizetős tag - és nyerhetsz egy utat Buenos Airesbe, a proz.com augusztusi konferenciájára






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »