Reflektorfényben és amugy is már rég hellottam felőletek
Thread poster: Ivan Frankovics
Ivan Frankovics
Ivan Frankovics  Identity Verified
Hungary
Local time: 00:43
English to Hungarian
+ ...
Sep 26, 2002

Sziasztok,



Csak annyit kerdeznek, hogy kik kerulnek ki a folapra, a reflektorfenybe (Featured Pro)?

Egy ket magyar kollegat mar lattam, de tobb Pro-t, igy magamat, nem. Fizetos? Mit tudtok errol?



Amugy mi ujsag? Megneztem: aug 27-n volt az utolso hozzaszolas, nem vagyunk tul bobeszeduek. Sok a munka?



Udv,

Ivan



 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 00:43
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
magadat nem is nagyon fogod Sep 26, 2002

Egyszer régen volt ebben a témában egy angol nyelvű fórum. Ott az derült ki, hogy elvileg saját magát senki nem láthatja, valahogy így van beállítva (én azért láttam már magam, talán 2x).

A Platinum tagok nyilvávalóan többször szerepelnek, mint akik nem azok, de ez nem egyértelmű szabály. Hasonló kérdés fogalmazódott meg bennem egyszer, és rákattintottam az első oldalon reklámozott emberkére több alkalommal is, de semmi következetességet nem találta
... See more
Egyszer régen volt ebben a témában egy angol nyelvű fórum. Ott az derült ki, hogy elvileg saját magát senki nem láthatja, valahogy így van beállítva (én azért láttam már magam, talán 2x).

A Platinum tagok nyilvávalóan többször szerepelnek, mint akik nem azok, de ez nem egyértelmű szabály. Hasonló kérdés fogalmazódott meg bennem egyszer, és rákattintottam az első oldalon reklámozott emberkére több alkalommal is, de semmi következetességet nem találtam: vagyis nem magyarázat sem a sok KudoZ pont, sem a tagság kelte, sem a Platinum-tagság... Talán a fórumos hozzászólások száma számít? Nem tudom...
Collapse


 
Kisspeter
Kisspeter
Local time: 00:43
English to Hungarian
A hosszú hallgatás oka Sep 30, 2002

????? a beavatottak átmentek egy másik fórumra?

 
Eva Blanar
Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 00:43
English to Hungarian
+ ...
Itt csak aktivak meg passzivak vannak Oct 1, 2002

Nem hinném, hogy lenne jobb fórum, ahová érdemes lenne átmenni és nem hiszem, hogy itt vannak beavatottak: csak aktivak, meg passzivak vannak.

Én egyébként nem vagyok az a hozzászólós fajta, éppen ezért elég ijesztőnek tartom, hogy arányaiban milyen sokszor szerepelek a fórumon, aztán mindig ugyanaz a 4-5 ember szól hozzá - ennyi embernek érdemesebb emailben levelezni, nem?


 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 00:43
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
Iván, ma reggel 08:02-kor te voltál a "featured pro"! Oct 8, 2002

Iván, ma reggel 08:02-kor te voltál a \"featured pro\"! Előbb-utóbb mindenkire sor kerül!

Azzal együtt valószínűleg van valamiféle súlyozás, mert a kb. 30,000 tag közül jó, ha 1000-nek a képe látható időnként (sok tag nem is rakott föl képet, azok soha nem is kerülnek ki a címoldalra).


 
Ivan Frankovics
Ivan Frankovics  Identity Verified
Hungary
Local time: 00:43
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Hurra! Oct 8, 2002

Koszi, szivesen megneztem volna magam, amilyen jovagasu gyerek vagyok.



Felteszek valami jobb kepet (mi ugyis tobben vagyunk egy caspatban) vagy csinaltatok egy logot.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Reflektorfényben és amugy is már rég hellottam felőletek






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »