https://www.proz.com/forum/hungarian/60075-ki_k%C3%A9r_browniz_pontokat_tags%C3%A1ghoz.html

Pages in topic:   [1 2 3] >
Ki kér BrowniZ pontokat tagsághoz?
Thread poster: Katalin Horváth McClure
Katalin Horváth McClure
Katalin Horváth McClure  Identity Verified
United States
Local time: 18:34
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
Nov 20, 2006

Sziasztok,
Sok BrowniZ ponttal rendelkező ProZ tagok (régi nevén Platinum) átadhatnak másoknak fejenként 4000 pontot, legfeljebb 5 személynek, amit egy hónapon belül fel lehet használni tagság megvásárlásához.
Most amúgy is fut egy kampány, csökkentett árakkal, ahhoz a Browniz pontokat pluszban fel lehet használni.
Nekem sok pontom van, főleg a ProZ lokalizálás miatt, és nagyon szívesen adok belőle, akinek kell.
Az a feltétel, hogy az illető m�
... See more
Sziasztok,
Sok BrowniZ ponttal rendelkező ProZ tagok (régi nevén Platinum) átadhatnak másoknak fejenként 4000 pontot, legfeljebb 5 személynek, amit egy hónapon belül fel lehet használni tagság megvásárlásához.
Most amúgy is fut egy kampány, csökkentett árakkal, ahhoz a Browniz pontokat pluszban fel lehet használni.
Nekem sok pontom van, főleg a ProZ lokalizálás miatt, és nagyon szívesen adok belőle, akinek kell.
Az a feltétel, hogy az illető még nem lehet fizetős tag, és kevesebb, mint 4000 BrowniZ pontja legyen.
Szóljatok itt, vagy magánban, és akkor küldöm a pontokat.
Sziasztok
Kati
Collapse


 
Attila Piróth
Attila Piróth  Identity Verified
France
Local time: 00:34
Member
English to Hungarian
+ ...
Én is szívesen adok BrowniZ pontokat Nov 20, 2006

Persze a Kati biztosan sokkal jobb BrowniZ-t csinál mint én

Attila


 
Eva Blanar
Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 00:34
English to Hungarian
+ ...
Csatlakozom Nov 20, 2006

Vannak viszont bizonyos megkötések:
- csak olyannak adható át aki még nem "rendes" (fizető) tag
- és csak akkor, ha neki magának még nincs saját 4000 pontja.

Ezt onnan tudom, hogy pár embert már becéloztam (alapvetően a KudoZ-aktivitás alapján), és sokakról lepattantam, mert a rendszer át se veszi az üzenetet (a fenti indokok jelzésével).

Ja, és van még egy szabály: a browniz-pontokat nem lehet árverésre bocsátani, meghirdetni, p�
... See more
Vannak viszont bizonyos megkötések:
- csak olyannak adható át aki még nem "rendes" (fizető) tag
- és csak akkor, ha neki magának még nincs saját 4000 pontja.

Ezt onnan tudom, hogy pár embert már becéloztam (alapvetően a KudoZ-aktivitás alapján), és sokakról lepattantam, mert a rendszer át se veszi az üzenetet (a fenti indokok jelzésével).

Ja, és van még egy szabály: a browniz-pontokat nem lehet árverésre bocsátani, meghirdetni, pénzt kérni stb. , úgyhogy legyünk finomak és illedelmesek.

De akit érdekel a dolog, jelezze bátran! Az őszi fordítói konferencián el is hangzott, hogy a fordítóirodák a prozon eleve a fizető tagok között válogatnak csak, tovább nemigen mennek.
Collapse


 
Eva Blanar
Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 00:34
English to Hungarian
+ ...
Hova lett a Donate browniz?! Nov 21, 2006

úgy nézem, megváltoztak a játékszabályok. Most mindazoknak, akiknek már van 4000 browniz-pontjuk, ingyen adnak másfél hónapot+ nincs tranzakciós költség, de adományozni nem lehet.

Mi van? Tud valaki valamit?

Ja, és még egy: aki most bejelentkezik rendes tagnak, az nyerhet egy utat a következő ProZ.com konferenciára, Budapestre... Mi van?! Lemaradtam valamiről? Ennyire?


 
Katalin Horváth McClure
Katalin Horváth McClure  Identity Verified
United States
Local time: 18:34
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Két talicska paksaméta... Nov 22, 2006

... annyival vagy lemaradva, Éva...
;-D)

Most is lehet átadni BrowniZ pontokat.
A képernyő bal oldalán ott van a neved alatt a KudoZ meg a Browniz pontszám. Kattints a piros BrowniZ számra, akkor előjön a részletes pontlistád, és a lap tetején ot
... See more
... annyival vagy lemaradva, Éva...
;-D)

Most is lehet átadni BrowniZ pontokat.
A képernyő bal oldalán ott van a neved alatt a KudoZ meg a Browniz pontszám. Kattints a piros BrowniZ számra, akkor előjön a részletes pontlistád, és a lap tetején ott van az átadás lehetősége is.
http://www.proz.com/?sp=bz_donate
Én már tegnap át is adtam egy kollégának egy adagot, szóval működik.

A budapesti konferencia ötletét Csaba már vagy egy éve felvetette, lásd:
http://www.proz.com/powwow/859
Collapse


 
Eva Blanar
Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 00:34
English to Hungarian
+ ...
Így jár az, aki nem jár ide rendszeresen... Nov 22, 2006

A konferenciát nagyon röstellem, mert bennem csak annyi maradt meg, hogy tervbe van véve, talán tavasszal. Mindenesetre gyorsan be is jelentkeztem.

A browniz-adományozás tényleg nem tűnt el, csak eddig mindig külön virított a baloldali ablakban, most meg utána kellett menni, de tényleg megvan.

Ellenben: ismételten megerősítést nyert, hogy csak olyannak adhatom át, akinek nincs még meg a 4000 pontja, akinek viszont megvan, az nagyon előnyös feltétel
... See more
A konferenciát nagyon röstellem, mert bennem csak annyi maradt meg, hogy tervbe van véve, talán tavasszal. Mindenesetre gyorsan be is jelentkeztem.

A browniz-adományozás tényleg nem tűnt el, csak eddig mindig külön virított a baloldali ablakban, most meg utána kellett menni, de tényleg megvan.

Ellenben: ismételten megerősítést nyert, hogy csak olyannak adhatom át, akinek nincs még meg a 4000 pontja, akinek viszont megvan, az nagyon előnyös feltételekkel fizethet be 2007-re: a maradék 2006 ingyen van + nincs tranzakciós költség + ugyebár a budapesti konferencia...

Köszönöm a segítséget, Kati!

***
ellenben most néztem meg: továbbra sem konferenciaként, hanem powwow-ként szerepel a felsorolásban!
http://www.proz.com/conference/

[Módosítva: 2006-11-22 09:07]
Collapse


 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 00:34
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
Konferencia Nov 22, 2006

A konferenciaoldal remélhetőleg Mikulásra készen lesz.
Cs.


 
Eva Cravero (X)
Eva Cravero (X)  Identity Verified
Hungary
Local time: 00:34
Spanish to Hungarian
+ ...
Én kérek pontokat! Nov 22, 2006

Bár eddig olvasóként és a szógyűjtemény felhasználójaként csak passzívan vettem részt a munkában, az idei kedvezményes akcióval végképp elszántam magam a Proz.com tagságra.

Eddig 1.368 BrowniZ pontom van, és köszönettel átvennék azoktól, akik felajánlják, hogy átadnak.

Hány BrowniZ pont kell összesen?

Hogyan történik az elszámolás ilyen esetben?

Előre is köszönettel

Cravero Éva


 
Eva Blanar
Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 00:34
English to Hungarian
+ ...
na, valaki megelőzött... Nov 22, 2006

...nem voltam elég fürge.
még valaki?


 
Eva Cravero (X)
Eva Cravero (X)  Identity Verified
Hungary
Local time: 00:34
Spanish to Hungarian
+ ...
Kinek köszönhetem? Nov 22, 2006

Ide röppent 4.000 pont, kinek köszönhetem?

Cravero Éva


 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 00:34
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
fontos közlemény Nov 22, 2006

Sajnálom, hogy előbb nem szóltam, nekem is most esett le a tantusz: a BrowniZ-kedvezmény nem alkalmazható a helyi fizetési kedvezménnyel együtt.

Rendes esetben 120 dollár a tagság, 4000 BrowniZ levonásával csak 80 dollár.

Ugyanakkor néhány országban (köztük Magyarországon is) eleve 80 dollárnak megfelelő összegben állapították meg a tagsági díjat. Ezek azok az országok, ahol helyi fizetési képviselő működik, és helyi pénznemben helyi
... See more
Sajnálom, hogy előbb nem szóltam, nekem is most esett le a tantusz: a BrowniZ-kedvezmény nem alkalmazható a helyi fizetési kedvezménnyel együtt.

Rendes esetben 120 dollár a tagság, 4000 BrowniZ levonásával csak 80 dollár.

Ugyanakkor néhány országban (köztük Magyarországon is) eleve 80 dollárnak megfelelő összegben állapították meg a tagsági díjat. Ezek azok az országok, ahol helyi fizetési képviselő működik, és helyi pénznemben helyi számlára lehet befizetni a pénzt.
(Argentína, Chile, Lengyelország, Magyarország, Ukrajna)

Remélem, senki nem bánta meg a pontok átadását.

Cs.

PS
Most ugyan 200 Ft a dollár, de amikor az akció részleteit egyeztettük, akkor még 210 volt, ezért 17000 Ft a mostani akcióban a tagsági díj.
Collapse


 
Eva Blanar
Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 00:34
English to Hungarian
+ ...
dehogy bánjuk! Nov 22, 2006

annak ellenére sem, hogy nekem a jelek szerint levonták a 4000 pontot akkor is, amikor nem tudtam átadni, úgyhogy már csak egyet adományozhatok (max 5 lehet) - külföldön élő magyarok előnyben!

és a forint-befizetésnek mi a határideje?


 
Andras Szivak
Andras Szivak
Local time: 00:34
English to Hungarian
+ ...
Mennyi pont járt a lokalizálásért? Nov 26, 2006

Én is részt vettem a proz magyarításában és szeretném tudni, mennyi pont járna érte.

 
Eva Blanar
Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 00:34
English to Hungarian
+ ...
3 pont per lefordított szó Nov 26, 2006

szerintem nézd meg a browniz-leltárt, ott pontos kimutatás van arról, hogy miért mennyit kaptál

ha nem szerepel a lokalizálás, akkor reklamálni kell (én is nagyon sokára kaptam meg, több részletben)


 
Katalin Horváth McClure
Katalin Horváth McClure  Identity Verified
United States
Local time: 18:34
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
3 pont jár szavanként Nov 26, 2006

Andras Szivak wrote:

Én is részt vettem a proz magyarításában és szeretném tudni, mennyi pont járna érte.


Szia András,
Ahogy Éva írta, 3 BrowniZ szavanként. A lokalizálási lista szerint Te 1275 szót fordítottál, szóval annak háromszorosát kellett kapnod, de már jó régen. Annakidején a lokalizálási fórumon szóltam, hogy ellenőrizze mindenki a pontokat...
Mindenesetre szólj, akár itt, akár magánban, és ha szükséges, intézkedem a gépháznál ezügyben. Én sajnos közvetlenül nem tudom megnézni, hogy megkaptad-e a pontokat.

A BrowniZ lista oldalán, amely a képernyő bal oldalán látható piros BrowniZ összegre kattintva jön elő, azt a sort kell megnézni, hogy
"Translation of site text".

[Módosítva: 2006-11-26 17:21]


 
Pages in topic:   [1 2 3] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Ki kér BrowniZ pontokat tagsághoz?






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »