https://www.proz.com/forum/latvian/31366-moneybookers.html

Moneybookers
Thread poster: Kunik
Kunik
Kunik  Identity Verified
Local time: 08:25
English to Latvian
+ ...
Apr 16, 2005

Sveiki!
Esmu novērojusi, ka dažu kolēģu profilos ir minēts, ka viņiem var maksāt ar Moneybookers starpniecību. Varbūt šie kolēģi varētu padalīties savos ieskatos par šo būšanu? Viņu mājas lapu utml. izskatīju, bet labprāt uzklausītu kādas "īstu civēku" atsauksmes.
Paldies!


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 09:25
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Mana pieredze ir visnotaļ pozitīva Apr 16, 2005

taču es tur reģistrējos pāris gadus atpakaļ (un jau toreiz bija viņiem jānosūta skenēta pase un kas tur vēl), bet tagad esot galīgi aptrakuši, cīnoties ar potenciālo starptautisko teroristu potenciālajiem pārskaitījumiem (tas attiecas arī uz PayPal)- daži cilvēki man nekādi nevar pārskaitīt sīkas summas jau cik ilgi, jo nekādi nevarot tur piereģistrēties (domāju, ka viņi nemelo).

Citādi mana pieredze ir pozitīva, taču jāņem vērā, ka es caur Moneyb
... See more
taču es tur reģistrējos pāris gadus atpakaļ (un jau toreiz bija viņiem jānosūta skenēta pase un kas tur vēl), bet tagad esot galīgi aptrakuši, cīnoties ar potenciālo starptautisko teroristu potenciālajiem pārskaitījumiem (tas attiecas arī uz PayPal)- daži cilvēki man nekādi nevar pārskaitīt sīkas summas jau cik ilgi, jo nekādi nevarot tur piereģistrēties (domāju, ka viņi nemelo).

Citādi mana pieredze ir pozitīva, taču jāņem vērā, ka es caur Moneybookers esmu saņēmis tikai mazas summas (nu, pārsimts dolāru katrā reizē, ar nopietnākām summām neesmu eksperimentējis), otrs- kaut arī viņi paši tur ņem santīmus, banka Latvijā, uz kuru es naudu pārskaitu, pamanās paņemt mazākais 8 latus,trešais- visi pārskaitījumi uz Latviju tiek automātiski konvertēti un pārskaitīti latos (it's not a bug, it's a feature:) ). Pāris dienas pēc tam, kad biju zvanījis Hansabankai un izlamājis tur viņus no biksēm ārā, pamanīju šo atrunu Moneybookers mājas lapā...

Bet nu tā man problēmu nav bijis.

Bet vispār tas ProZ ir visai bieži apspriests jautājums, izmantojot jauno un skaisto meklēšanas fīču forumos:
http://www.proz.com/forumsearch
un ierakstot tur Moneybookers, var atrast daudz dažādu atsauksmju un informācijas.

Uldis


[Edited at 2005-04-17 22:35]
Collapse


 
Kunik
Kunik  Identity Verified
Local time: 08:25
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Paldies Apr 17, 2005

Paldies, Uldi! Laikam būs jāpamēģina, kaut arī izskatās, ka neko dižu uz banku izmaksām ietaupīt nevar.

Pārējos forumus es biju pārskatījusi, bet gribēju dzirdēt par Latvijas īpatnībām.


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 09:25
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Nūūūū, kā to ņem Apr 17, 2005

dažas Amerikas bankas par pārskaitījumu uz Latviju ņem až 70 dolārus.
Un dažiem maniem klientiem ir politika- ja pārskaitījuma summa ir, teiksim, virs 1000 $, tas šo komisiju uzņemas viņi, ja zem- tad jāuzņemas tulkam (ja tas nepiekrīt čeka sūtīšanai). A ar tiem čekiem arī ir dažādi- "Pareks"ā čeka "atprečošana" maksā latus 5-8, a, teiksim, "Multibankā" 20-25.

Uldis


tinageta wrote:

Paldies, Uldi! Laikam būs jāpamēģina, kaut arī izskatās, ka neko dižu uz banku izmaksām ietaupīt nevar.


 
Kunik
Kunik  Identity Verified
Local time: 08:25
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Laikam atkarīgs Apr 17, 2005

ne tikai no kādā valstī pieņemtās prakses, bet arī nozares. Savulaik strādāju juridisko pakalpojumu birojā (90% ārzemju klientu), un tā skaitījās vislielākā nepieklājība un knauzerība, ja naudas pārskaitītājs nesedz komisijas izmaksas. Tāpēc, kad pirmo reizi saņēmu pārskaitījumu, par kuru pašai nācās segt komisiju, bija nāvīgi sašutusi.
Katrā ziņā vēlreiz paldies par info!...
See more
ne tikai no kādā valstī pieņemtās prakses, bet arī nozares. Savulaik strādāju juridisko pakalpojumu birojā (90% ārzemju klientu), un tā skaitījās vislielākā nepieklājība un knauzerība, ja naudas pārskaitītājs nesedz komisijas izmaksas. Tāpēc, kad pirmo reizi saņēmu pārskaitījumu, par kuru pašai nācās segt komisiju, bija nāvīgi sašutusi.
Katrā ziņā vēlreiz paldies par info!
Collapse


 
Doroteja
Doroteja  Identity Verified
Latvia
Local time: 09:25
English to Latvian
+ ...
Man ari ir pozitiva pieredze Aug 29, 2005

Nupat atveru sev kontu Moneybookers, man loti patik si sistema. Skenetu pases kopiju neviens neprasija, un sakuma bija nepieciesams verificet bankas kontu, no Moneybookers parskaitot sava bankas konta summu lidz 15 EUR. Parskaitijums uz savu bankas kontu izmaksa 1.80 EUR, un, naudina parasti pienak 2 darba dienu laika. Lai veicas!

 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 09:25
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Svaiga pieredze Sep 1, 2005

Varu ziņot, ka arī naudiņas virs 1000 EUR caur Moneybookers iet bez aizķeršanās. Tagad arī manā bankā (Hansabankā) ienāk EUR, nekonvertēti un arī pārskaitījuma izmaksas ir samazinājušās līdz tām, ko Moneybookers reklamē (zem pāris EUR).

Uldis


 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 09:25
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
Netieku iekšā! :( Nov 23, 2005

Nolēmu, ka man ar jāapgūst šis "pasākums", kas saucas Moneybookers. Piereģistrējos, bet netieku ielogoties. Man saka, mani dati neeksistē. Ko nu?????
Kr.


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 09:25
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Kad Jūs piereģistrējāties? Nov 23, 2005

ja nupat, tad tā varētu būt, manuprāt, tas nenotika automātiski, es gan reģistrējos sen, bet, cik atceros, man bija jāsūta skenēta pase un kas vēl, un tad pēc kāda laika tā reģistrācija notika. Vai arī jāsūta "support requests" vai kā nu tas Moneybookeros saucas.

Uldis


Kristine Lielause wrote:

Nolēmu, ka man ar jāapgūst šis "pasākums", kas saucas Moneybookers. Piereģistrējos, bet netieku ielogoties. Man saka, mani dati neeksistē. Ko nu?????
Kr.


 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 09:25
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
Piereģistrējos vakar.... Nov 23, 2005

Man nekādu pases kopiju tur neprasīja, nelika arī kaut kur kaut ko sūtīt.....
Kr.


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 09:25
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Varbuut kas ir mainiijies Nov 23, 2005

bet varbuut veel prasiis... Katraa zinjaa automaatiska un momentaana taa regjistraacija nebija.

Uldis

Kristine Lielause wrote:

Man nekādu pases kopiju tur neprasīja, nelika arī kaut kur kaut ko sūtīt.....
Kr.


 
Doroteja
Doroteja  Identity Verified
Latvia
Local time: 09:25
English to Latvian
+ ...
Par Moneybookers Nov 23, 2005

Nezinu, tikko sodien sanemu naudinu, nekadu problemu. Varbut varat meginat vel? Man ari nekadu pases kopiju registrejoties neprasija, bet sakuma vajadzeja verificet bankas kontu, parskaitot nelielu summu.

 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 09:25
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
???? Nov 26, 2005

Nu, netieku es iekšā!!! Divas reizes aizsūtīju savu vaimanu suportam, bet atbildes nav.
Varbūt mēģināt vēlreiz reģistrēties????


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 09:25
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Moneybookers klientu atbalsta dienests ar operativitaati Nov 28, 2005

ar operativitaati, cik esmu dzirdeejis, neizceljas. Pameegjiniet veelreiz regjistreeties, ja buus autoatbilde, ka nevar, jo taads lietotaajs jau ir, tad vismaz buus kaut kaads izejas punkts.

Uldis

Kristine Lielause wrote:

Nu, netieku es iekšā!!! Divas reizes aizsūtīju savu vaimanu suportam, bet atbildes nav.
Varbūt mēģināt vēlreiz reģistrēties????


 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 09:25
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
Paldies, Uldi! Nov 29, 2005

Paklausīju Jūsu padomam un piereģistrējos atkārtoti. Izdevās. Tiku iekšā uzreiz.

 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Moneybookers






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »