Pages in topic:   < [1 2]
Atsargiai! Nemokūs užsakovai!
Thread poster: Ernestas Lomsargis
MariusV
MariusV  Identity Verified
Lithuania
Local time: 00:16
English to Lithuanian
+ ...
mieli tautiečiai Feb 2, 2007

O ką manote apie kokį nors internetinį sąrašą tų užsakovų, kurių BB nėra ir kurie proz'e visai "nefigūruoja"? Na bent jau visokių "notorious non-payers" ir panašių frajerių? Kaip pavyzdys - ta airių firmelė, kurią smiltė minėjo? Ar kokių "garsenybių" (kurias, galbūt, kai kas mažai dar "žino") , kaip "Marso žiedas" ar J. Ruškytės "Kalbos sprendimų" kontora, kur apgauti vertėjai jau skaičiuojami keliomis dešimtimis, kada "kontora" sugebėjo pratempti ištisus 2 me... See more
O ką manote apie kokį nors internetinį sąrašą tų užsakovų, kurių BB nėra ir kurie proz'e visai "nefigūruoja"? Na bent jau visokių "notorious non-payers" ir panašių frajerių? Kaip pavyzdys - ta airių firmelė, kurią smiltė minėjo? Ar kokių "garsenybių" (kurias, galbūt, kai kas mažai dar "žino") , kaip "Marso žiedas" ar J. Ruškytės "Kalbos sprendimų" kontora, kur apgauti vertėjai jau skaičiuojami keliomis dešimtimis, kada "kontora" sugebėjo pratempti ištisus 2 metus nesumokėdama nė vienam vertėjui nė cento?

Tikiuosi, kad Diana neužpyks, jei sukurčiau tokį forumėlį ir apie tai praneščiau šitose diskusijose? Na, neturėtų jis "konkuruoti" su proz.com BB, juolab, kad tai būtų daugiau orientuota į Lietuvos rinką. Na, jei Diana (kaip šio forumo moderatorė) ir paprieštarautų, būtų visiškai suprantama.

Linkėjimai visiems,
Marius

[Edited at 2007-02-02 02:23]
Collapse


 
diana bb
diana bb  Identity Verified
Lithuania
Local time: 00:16
English to Lithuanian
+ ...
Dėl forumėlio Feb 2, 2007

MariusV wrote:

O ką manote apie kokį nors internetinį sąrašą tų užsakovų, kurių BB nėra ir kurie proz'e visai "nefigūruoja"? Na bent jau visokių "notorious non-payers" ir panašių frajerių? Kaip pavyzdys - ta airių firmelė, kurią smiltė minėjo? Ar kokių "garsenybių" (kurias, galbūt, kai kas mažai dar "žino") , kaip "Marso žiedas" ar J. Ruškytės "Kalbos sprendimų" kontora, kur apgauti vertėjai jau skaičiuojami keliomis dešimtimis, kada "kontora" sugebėjo pratempti ištisus 2 metus nesumokėdama nė vienam vertėjui nė cento?

Tikiuosi, kad Diana neužpyks, jei sukurčiau tokį forumėlį ir apie tai praneščiau šitose diskusijose? Na, neturėtų jis "konkuruoti" su proz.com BB, juolab, kad tai būtų daugiau orientuota į Lietuvos rinką. Na, jei Diana (kaip šio forumo moderatorė) ir paprieštarautų, būtų visiškai suprantama.

Linkėjimai visiems,
Marius

[Edited at 2007-02-02 02:23]


Kadangi nesu šio forumo savininkė, mano pyktis ar nepyktis neturi jokios reikšmės. Paprasčiausiai, ką tik žvilgterėjau į Forumų taisykles (konkrečiai, į 8 taisyklę), o ten sakoma:

'Outsourcers may not be discussed specifically. Posts or comments regarding a specific outsourcer (identified by name, reference, link or other means), whether positive or negative, are not permitted. (To indicate their likelihood of working again with a given outsourcer, site users should use the ProZ.com Blue Board.)'

Man atrodo, kad geriausiai būtų patiems įtraukti nemokius ir BB nefigūruojančius užsakovus į Blue Board (Add Outsourcer). Tada šia naudinga informacija pasinaudotų ir tie, kurie gal niekada neužsuka į forumus.

Sėkmės,

Diana


 
smilte
smilte
Lithuania
Local time: 00:16
English to Lithuanian
+ ...
Nemokūs užsakovai vienoje vietoje Jun 13, 2008

Gal žinote ar yra koks nors puslapis (lietuviškas), kuriame vertėjai pasidalintų nusiskundimais dėl nemokių klientų? Jeigu nėra, tai man jau niežti rankas tokį sukurti, tik va klausimas: man kartą nesumokėjo klientas, paprasčiausiai pasakė, kad JAU nereikia vertimo (mane aišku pamiršo apie tai perspėti), tai va kai paskelbiau kažkokiame forume, kad jis sukčius, prisikabino, kad paduos mane į teismą dėl ŠMEIŽTO!! Ką tokiu atveju daryti? Tylėti ir leisti tokiems mulkinti ... See more
Gal žinote ar yra koks nors puslapis (lietuviškas), kuriame vertėjai pasidalintų nusiskundimais dėl nemokių klientų? Jeigu nėra, tai man jau niežti rankas tokį sukurti, tik va klausimas: man kartą nesumokėjo klientas, paprasčiausiai pasakė, kad JAU nereikia vertimo (mane aišku pamiršo apie tai perspėti), tai va kai paskelbiau kažkokiame forume, kad jis sukčius, prisikabino, kad paduos mane į teismą dėl ŠMEIŽTO!! Ką tokiu atveju daryti? Tylėti ir leisti tokiems mulkinti ir kitus vertėjus, ar ... ką manote?Collapse


 
AlcVitRes
AlcVitRes
United Kingdom
Local time: 22:16
English to Lithuanian
+ ...
Laikas apsitvarkyt.. Jul 4, 2008

Galiu be didesnių problemų patalpinti tam skirtą puslapį/forumą pas save,
nes, be vertimų, tik neoficialiai teikiu ir hostingo paslaugas, o gera idėja
verta, kad būtų įgyvendinta.. toks forumas galėtų tureti savo taisykles,
kuriose tikraisiais vardais užsakovų minėti nebūtų užginta..

Gerb. kolegos, ko reikia labiau:
ar atskiro puslapio, ar forumo?


 
MariusV
MariusV  Identity Verified
Lithuania
Local time: 00:16
English to Lithuanian
+ ...
yra niuansų Sep 2, 2008

"Man nesumokėjo", "Šis klientas nepatikimas", "Atsargiai - šita firma yra sukčiai" ir t.t. Tai paskelbti internete, t.y. viešai, yra labai paprasta. TAČIAU yra toks niuansėlis - o gal užsakovas turėjo pagrindą neatsiskaityti už darbą? Gal darbas tikrai buvo nekokybiškai arba (ir) pavėluotai padarytas? Gal nuostoliai (finansiniai, laiko ir t.t.) tvarkant visus "šedevrus" buvo kelis kartus didesni už pačią vertimo darbo vertę? Kaip dėl atsakomybės? Turiu omeny forumo ar to "ju... See more
"Man nesumokėjo", "Šis klientas nepatikimas", "Atsargiai - šita firma yra sukčiai" ir t.t. Tai paskelbti internete, t.y. viešai, yra labai paprasta. TAČIAU yra toks niuansėlis - o gal užsakovas turėjo pagrindą neatsiskaityti už darbą? Gal darbas tikrai buvo nekokybiškai arba (ir) pavėluotai padarytas? Gal nuostoliai (finansiniai, laiko ir t.t.) tvarkant visus "šedevrus" buvo kelis kartus didesni už pačią vertimo darbo vertę? Kaip dėl atsakomybės? Turiu omeny forumo ar to "juodojo sąrašo" savininką/adminą?Collapse


 
smilte
smilte
Lithuania
Local time: 00:16
English to Lithuanian
+ ...
Nenorėčiau sutikti Sep 3, 2008

Manau, kad žmonės šiaip sau tokių dalykų neviešina. O klientai visada ras prie ko prikibti, kai sumokėti nenori. Čia jau manau kiekvieno sąžinės reikalas. Tačiau aš pvz. su tokiais kaip ... (deja pav. skelbti negalima) niekada neprasidėčiau, tad ačiū visiems parašiusiems apie šį biurą.

[Edited at 2008-09-03 11:54]


 
diana bb
diana bb  Identity Verified
Lithuania
Local time: 00:16
English to Lithuanian
+ ...
Pastabėlė Sep 3, 2008

Mieli kolegos,


Norėčiau dar kartą priminti, kad ProZ'o taisyklės neleidžia mums minėti konkrečių užsakovų pavardžių ar pavadinimų. Todėl labai prašau visų, rašiusių šioje gijoje, permesti akimis savo žinutes ir kaip nors paredaguoti jas, kad tų pavardžių/pavadinimų neliktų.

Tikriausiai suprantate, kad tai, ką čia rašau, nebūtinai sutampa su mano nuomone. Tačiau, kaip moderatorė, esu įsipareigojusi sekti, kad būtų laikomasi ProZ.c
... See more
Mieli kolegos,


Norėčiau dar kartą priminti, kad ProZ'o taisyklės neleidžia mums minėti konkrečių užsakovų pavardžių ar pavadinimų. Todėl labai prašau visų, rašiusių šioje gijoje, permesti akimis savo žinutes ir kaip nors paredaguoti jas, kad tų pavardžių/pavadinimų neliktų.

Tikriausiai suprantate, kad tai, ką čia rašau, nebūtinai sutampa su mano nuomone. Tačiau, kaip moderatorė, esu įsipareigojusi sekti, kad būtų laikomasi ProZ.com forumų taisyklių. Tą ir bandau daryti, kuo įmanoma švelniau.

Sėkmės,

Diana
Collapse


 
Pages in topic:   < [1 2]


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Kristina Radziulyte[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Atsargiai! Nemokūs užsakovai!






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »