Wyczerpałem limit aktywacji
Thread poster: Witold Wiechowski
Witold Wiechowski
Witold Wiechowski  Identity Verified
Local time: 20:11
Member
English to Polish
+ ...
May 24, 2008

Oto mój status licencji na stronie https://oos.sdl.com/asp/products/ssl/account/mylicenses.aspx:

My Product Activation Codes

Activation code Product Status
6-członowy kod 24-cyfrowy SDL Trados 2007 Freelance 8.0 0 of 1

Przy próbie aktywacji po zainstalowaniu SDLTrados2007_FL_SP2_835 pojawia się taki komunikat:

... See more
Oto mój status licencji na stronie https://oos.sdl.com/asp/products/ssl/account/mylicenses.aspx:

My Product Activation Codes

Activation code Product Status
6-członowy kod 24-cyfrowy SDL Trados 2007 Freelance 8.0 0 of 1

Przy próbie aktywacji po zainstalowaniu SDLTrados2007_FL_SP2_835 pojawia się taki komunikat:

"The activation of the fulfillment denied by the policy because max extra acts exceeded # 1970-6314036 (Error code 50040)"

Reasumując wyczerpałem limit (dwa razy) aktywacji, gdyż musiałem kilkakrotnie reinstalować mój system operacyjny Vista Premium.
Czy w tej sytuacji muszę kupić następną licencję Tradosa?
To samo mnie spotkało przy instalacji MS Office 2007, ale przy aktywacji telefonicznej pracownik Mikrosoftu uznał moje wyjaśnienia za wystarczające i aktywacja została dokonana.
Pozdrowienia
Witold Wiechowski

[Edited at 2008-05-24 08:06]
Collapse


 
Lucyna Lopez Saez
Lucyna Lopez Saez  Identity Verified
Poland
Local time: 20:11
Member (2007)
Polish to French
+ ...
ABBYY May 24, 2008

Miałam podobny problem z OCR, również wyczerpałam limit, choć o takim limicie nigdzie nie czytałam. Napisałam do firmy i dostałam dodatkowy kod aktywacji. Jedyny minus tej sprawy, że kilka dni musiałam pracować z wersją demo.

 
Agenor Hofmann-Delbor
Agenor Hofmann-Delbor  Identity Verified
Local time: 20:11
English to Polish
Spokojnie... May 24, 2008

Witold Wiechowski wrote:

Czy w tej sytuacji muszę kupić następną licencję Tradosa?
Witold Wiechowski

[Edited at 2008-05-24 08:06]


To się zdarza, wystarczy skorzystać z bazy wiedzy w sekcji support (talisma.sdl.com) i tam przejść do pozycji Solution Finder, zaznaczając Licensing z lewego panelu. Po przejściu przez serię pytań formularz wyśle odpowiednie zgłoszenie do producenta i aktywacja zostanie zresetowana.

BTW uruchomiliśmy (na stronie LSP Software) roboczy zbiór FAQ dotyczący pakietu SDL Trados, będziemy go sukcesywnie rozbudowywać i poprawiać.


 
Witold Wiechowski
Witold Wiechowski  Identity Verified
Local time: 20:11
Member
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Chyba niezbyt uważnie posłużyłem się Finder Solution May 24, 2008

Serdeczne dzięki, spróbuję jeszcze raz
Pozdrowienia i miłego weekendu
Witold Wiechowski


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Wyczerpałem limit aktywacji






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »