Mobile menu

Pages in topic:   [1 2] >
Letni Powwow
Thread poster: leff

leff  Identity Verified
Local time: 19:20
English to Polish
+ ...
Jun 2, 2003

No i stało się. Pod naciskiem vox populi złagodzono ograniczenia dotyczące organizatorów pałłałów. Teraz powwow może zorganizować każdy członek ProZ, pod warunkiem, że jego tożsamość jest zweryfikowana (czyli inaczej mówiąc - ma ptaszka w profilu). A więc do dzieła. Do tradycyjnego terminu naszych cokwartalnych pałłałów pozostało 20 dni. O ile pamiętam, to stanęło na tym, że organizatorem będzie Darek Kozłowski, a pomocą będą mu służyć vladex i lim0nka. Nie upieram się przy akurat tych personaliach, ale może by tak ktoś jednak zaproponował datę i miejsce?

Bo jeśli nie, to ja wsadzę kij w mrowisko proponując 21 czerwca "pod Pstrągiem" (no cóż, widać cierpię na niedostatek wyobraźni).

pozdrawiam
Leszek

Direct link Reply with quote

Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Member (2003)
Polish to German
+ ...
A jak najbardziej Jun 2, 2003

Mniej wiecej 8-9 sierpnia, i to w KRAKOWIE!

No i co, da sie Was wyciagnac z Warszawy??

Pewnosci co prawda jeszcze nie ma, ale powazne zamiary, tym bardziej, ze corka sie upomina o wyjazd do Polski w wakacje, bo od wrzesnia znika na trzy kwartaly do Anglii...

Czekam na kontrpropozycje, albo lepiej pro-akceptacje!

Pozdrawiam
Jerzy

Natalie  Identity Verified
Poland
Member (2002)
English to Russian
+ ...

MODERATOR
Czemu 'Pstrag'? 'Bolek' na Polu Mokotowskim! Jun 2, 2003

Jest duzo lepszy i przyjemniejszy od tego 'Pstraga'...

Czy to byl 'Lolek'?

[Edited at 2003-06-03 00:17]

PAS  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Pstrąg, Bolek i Natalia Jun 2, 2003

Jeden diabełek mi mówi "w Pstrągu czasami jest dennie"
Drugi diabełek mi mówi "to moja parafialna spelunka parkowa, którą z racji lokalizacji wspierać należy".
A może znajdzie się trzecia alternatywa, he, he..

Paweł Skaliński

lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 18:20
Member (2004)
English to Polish
Bolek czy Lolek? Jun 2, 2003

Osobiście wolę Lolka, ale upierać się nie będę.

Jerzy, jeśli zorganizujesz pałłał w sierpniu w Krakowie, a mnie do tego czasu szlag jakiś nie trafi, to chętnie przyjadę. Zawsze to jakaś namiastka wyjazdu urlopowego, bo na prawdziwe wakacje na razie nie mam co liczyć.

Pozdrawiam,
Anetta

Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
German to Polish
Kraków? czemu nie... Jun 3, 2003

...pod warunkiem, że prócz lim0nki ktokolwiek da się wyciągnąć z W-wy. Moje dotychczasowe "sondy", zapuszczane w celu zgłębienia tego tematu, wykazały, że organizacja Pałłału poza Warszawą prawie z założenia spowoduje brak uczestników ze stlicy. Chyba, że mi się coś miesza od upału (31 stopni w Wielkopolsce dziś) i to wcale nie było tak.
Ja osobiście jestem w każdym razie za, byłaby okazja do odwiedzin pięknego grodu Kraka i jakaś odmiana.

Pozdrowienia
DK

leff  Identity Verified
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Kraków, Bolek, Lolek, Pstrąg Jun 3, 2003

Zaraz, zaraz. Nie mylmy bajek. Kraków w sierpniu - czemu nie? Chociaż też mam poważne obawy czy to wypali. Ale to jest całkiem odrębna propozycja pałłału, w żaden sposób nie kolidująca z naszymi tradycyjnymi pałłałami na przełomie pór roku. Skupmy się więc może nad pałłałem w okolicach 20 czerwca, najlepiej w Warszawie - bo to pilne. A sierpniowy pałłał w Krakowie potraktujmy jako dodatkowy pałłał wakacyjny - nie wchodzący w drogę ani pałłałowi czerwcowemu, ani kolejnemu, wrześniowemu.

pozdrawiam
Leszek

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Member (2004)
English to Polish
+ ...
czerwiec - Warszawa Jun 3, 2003

Zapisuję się, czy Lolek to, czy Pstrąg, a może znajdzie się jakieś nowe miejsce?

Musimy też ustalić, czy chcemy mieć także część warsztatową (i jaką), a jeśli tak, to szukać miejsca cichszego i spokojnieszego niż Lolko-Pstrągi o tej porze roku.

Magda

leff  Identity Verified
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Tylko jakoś organizatora nie widać ;-( Jun 3, 2003

Wyglada jednak na to, że to właśnie Ty Syrenko będziesz musiała zająć się organizacją
Ten Lolek czy Bolek (zawsze mi się mylą) to całkiem fajne miejsce, szczególnie jeśli udałoby się zarezerwować ten fragment, gdzieśmy się spotkali przed rokiem.

Magda Dziadosz wrote:
Musimy też ustalić, czy chcemy mieć także część warsztatową (i jaką)
Magda

E tam, dla mnie część warsztatowa nie jest najważniejsza. Nie możemy raz oddać się nieumiarkowaniu w jedzeniu, piciu i czym tam kto jeszcze chce? No i oczywiście bezwstydnemu obgadywaniu nieobecnych. To powinno zapewnić frekwencję, bo chyba większość będzie wolała być w gronie obgadujących niż obgadywanych.

pozdrawiam
Leszek

anglista
English to Polish
+ ...
pewnie że chcę/-my mieć część warsztatową! Jun 3, 2003

Jak płacę PKP przeszło stówę za transport, to samo piwo i żurek za drogo by mi wyszły (oczywiście wartości towarzystwa tej konsumpcji nie da się ocenić w tych kategoriach)). Ale ja tam lubię jak jest przyjemne z pożytecznym.
Do zobaczenia - gdziekolwiek to będzie, skoro do Poznania nie chcecie przyjechać.
Nela

Poland
Member (2002)
English to Russian
+ ...

MODERATOR
Moge wystapic w roli organizatora Jun 3, 2003

Skocze jutro do Bolka/Lolka i sie umowie na 21.06.

Co wy na to?

I o ktorej sie spotkamy?

[Edited at 2003-06-03 20:03]

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Super! Jun 3, 2003

Natalie wrote:

Co wy na to?

A my na to jak na lato!
To może uruchom także Powwow Board i będzie można się zapisywać.

I o ktorej sie spotkamy?

17:00?

Magda

[Edited at 2003-06-03 14:51]

Agnieszka Hayward
Poland
German to Polish
+ ...
21 czerwca no es possible para mi Jun 3, 2003

21 czerwca wracam z dalekiej podrozy urlopowej (10+1 godz lotu) i bede martwa... a 27 czerwca lece znowu (tym razem blizej). Postuluje druga polowe lipca lub weekend referendalny...
Prosze uprzejmie o umozliwienie mi uczestnictwa, a pojade za Wami na drugi koniec swiata, nawet do Krakowa hi hi
Co do czesci merytorycznej, to slabo to widze, przynajmniej jezeli o mnie chodzi. Jezeli upaly sie utrzymaja, to mi sie rozpuszcza resztki rozumu...
Buziaki z nieklimatyzowanej Warszawy
Agnieszka

Poland
Member (2002)
English to Russian
+ ...

MODERATOR
Uruchamiam! Jun 3, 2003

Magda Dziadosz wrote:
To może uruchom także Powwow Board i będzie można się zapisywać.

http://www.proz.com/powwow/430

[Edited at 2003-06-03 15:27]

vladex  Identity Verified
Polish
+ ...
nieumiarkowanie i inne takie Jun 8, 2003

leff wrote:

E tam, dla mnie część warsztatowa nie jest najważniejsza. Nie możemy raz oddać się nieumiarkowaniu w jedzeniu, piciu i czym tam kto jeszcze chce? No i oczywiście bezwstydnemu obgadywaniu nieobecnych. To powinno zapewnić frekwencję, bo chyba większość będzie wolała być w gronie obgadujących niż obgadywanych.

pozdrawiam
Leszek

No, oprócz jedzenia, picia, lulków palenia (http://wiem.onet.pl/wiem/006f2d.html), należy zadbać o tradycyjne pozbawienie wianków pałłałowiczek i poszukać kwiatu paproci (http://wiem.onet.pl/wiem/012974.html)

pzdr
piotrek (vladex)

Pages in topic:   [1 2] >

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Letni Powwow

Advanced search

Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

More info »
PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs