jedna z ofert pracy
Thread poster: Lota

Lota
United States
Local time: 17:50
Member (2007)
English to Polish
+ ...
Sep 1, 2003

http://www.proz.com/job/42148 ?

Przeciez to jest chyba zart. Pracodawca prosi o resume zalaczone z przetargiem, ktory zakonczy sie na $6? Czy jestem jedyna, ktora mysli, ze to jest niesamowite.
Nie sadze, aby pracodawca chcial resume na potencjalna przyszla wspolprace (bo wtedy nalezy zaznaczyc to).

Co sadzicie?

Lota

[Edited at 2003-09-02 01:51]

Direct link Reply with quote

Uwe Kirmse  Identity Verified
Local time: 02:50
Polish to German
+ ...
To kliknij na swoj link... Sep 1, 2003

...i dowiesz sie, co sadzimy

Edited:

Udalo mi sie odtworzyc link:
http://www.proz.com/job/42148

Troche smieszne to jest oczywiscie, ale czasami spotyka sie takie "oferty pracy", ze na pierwszy rzut oka widac, ze przyjecie ich kosztuje wiecej, niz sie na nich zarobi. Chcialbym jednak wiedziec, na jakiej sumie skonczy sie przetarg. Moze ktos zrobi to za 4 dolce

Ale ogladal ktos, co to jest? To jest odpis skrocony aktu urodzenia. A co powiedzialby klient na to, ze dokument zostal wystawiony w internecie? Chyba niepowazna firma, mimo ze na niebieskiej desce maja ranking 4,6. (Mozna liczyc sie wiec z tym, ze zaplaca!)

[Edited at 2003-09-01 21:32]

Lota
United States
Member (2007)
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
poprawilam link! Sep 2, 2003

Dzieki za poprawke (Magda napisala mi o problemie i juz zmienilam). Co jest dla mnie zupelnie nie do zaakceptowania to nawet nie ta stawka (moze to sie roznic od kraju do kraju) ale to glupie zyczenie resume. To naprawde jest nie do przyjecia. Gdyby napisano, ze chodzi o mozliwosc wspolpracy w przyszlosci, to moze tak.
Dziekuje za komentarz.
Lota

Uwe Kirmse  Identity Verified
Local time: 02:50
Polish to German
+ ...
resume Sep 2, 2003

Lota wrote:
...Co jest dla mnie zupelnie nie do zaakceptowania to nawet nie ta stawka (moze to sie roznic od kraju do kraju) ale to glupie zyczenie resume. To naprawde jest nie do przyjecia. ...

Niestety moja angielszczyzna jest dosc kiepska i moge tylko przypuszczac, ze moze chodzi o jakis zyciorys. Mnie bardziej bawi fakt, ze robia przetarg za 6 $. A to, ze nawet przy malych zlecedniach chca wiedziec, komu zlecaja, potrafie jakos zrozumiec.

Lota
United States
Member (2007)
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
tak zgadza sie...resume to zyciorys Sep 2, 2003

Tylko zastanow sie, Uwe, po co jest komu potrzebny Twoj zyciorys, kiedy tlumaczysz im maly dokument? Czy jak wzywasz hydraulika do domu to prosisz go o zyciorys? Prywatnego lub spoldzielczego hydraulika? Tlumacz to nic innego niz hydraulik czy jakis tam inny mechanik!
Oczywiscie, ze podaje sie nazwisko i adres i telefon i jakies nawet moze pieczatki albo uprawnienia profesjonalne, ale zyciorys???? Mnie to bardzo smieszy.

Lota

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

jedna z ofert pracy

Advanced search

BaccS – Business Accounting Software
Modern desktop project management for freelance translators

BaccS makes it easy for translators to manage their projects, schedule tasks, create invoices, and view highly customizable reports. User-friendly, ProZ.com integration, community-driven development – a few reasons BaccS is trusted by translators!

More info »
PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums