Mobile menu

Zmiany w glosariuszu
Thread poster: SATRO

SATRO  Identity Verified
Poland
Local time: 21:09
German to Polish
+ ...
Nov 15, 2003

Cześć wszystkim...

coś się znowu pozmieniało (jakieś nowe "ficzyrz"), ale coś też znikło...
Do tej pory, jak zobaczyłem literówkę w glosariuszu to mogłem ją zmienić, a teraz...

Próbowałem dziś zmienić http://www.proz.com/kudoz/571491 , gdzie w odpowiedzi omyłkowo podano "Gesetzes" zamiast "Gesetz"...

Nie da rady!!! Nie pomaga przejście do starego "looka", ani żadne zaklęcia. No po prostu kaszana (nie mogę zarobić ukochanych "brałnisów" za formatowanie glosariusza, co czyni mnie niepocieszonym ProZakiem (chyba wezmę Prozak)...

Czy ktoś potrafi to wyjaśnić??

Stasek

Direct link Reply with quote

lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 20:09
Member (2004)
English to Polish
to nic nowego Nov 15, 2003

Niestety, od jakiegoś czasu jest tak, że zmian w glosariuszu mogą dokonywać: pytek, odpowiadający, którego odpowiedź została wybrana, i moderatorzy. Reszta może się tylko przyglądać i bombardować moderatorów mailami, wiadomościami GG i tym podobnymi. Nie muszę chyba dodawać, że oczywiście, brołnisiów za takie 'uprzejmie donoszę' nikt nie przyznaje.

Pozdrawiam,
Anetta

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Rozwijamy się! Nov 15, 2003

lim0nka wrote:

Nie muszę chyba dodawać, że oczywiście, brołnisiów za takie 'uprzejmie donoszę' nikt nie przyznaje.

Moderatorzy też nie dostają brałnisiów za poprawianie literówek...:(

Rzeczywiście tak jest.
Co uważniejsi ProZacy zauważyli różne zmiany w Kudosach - np. nową opcję 'głosowania', czy dane pytanie ma być 'easy' czy 'pro'. Zmian zapewne w niedalekiej przyszłości będzie więcej, i przypuszczam, że zostaną odpowiednio ogłoszone przez staff, ale zachowajcie czujność A na razie donoście moderatorom o błędach w glosariuszu - chyba najlepiej mailem przez profil, a w tych profilach gdzie pojawia się takie zielone "P", to przez messangera (ale tylko jak "P" jest zielone, jak jest czerwone to moderator śpi)

Pozdrawiam,
Magda

lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 20:09
Member (2004)
English to Polish
Ech, życie... Nov 15, 2003

Magda Dziadosz wrote:

Moderatorzy też nie dostają brałnisiów za poprawianie literówek...:(

Tyle dobra się marnuje...

Najpierw poodbierali punkty tym, którzy załapali się w pytaniach "wielokrotnie ocenianych", teraz okazuje się, że moderatorzy poprawiają glosariusz w czynie społecznym.

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Ten typ tak ma Nov 15, 2003

Moderatorzy WSZYSTKO robią w czynie społecznym...takim więcej internacjonalnym w dodatku

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Zmiany w glosariuszu

Advanced search

Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs