Mobile menu

Carpe diem - Dzień Karpia
Thread poster: PAS

PAS  Identity Verified
Local time: 21:21
English to Polish
+ ...
Dec 23, 2003

Moje drogie Proziewicz├│wny i drodzy Prozaicy!

┼╗ycz─Ö Wam wszystkim bardzo weso┼éych i ciep┼éych ┼Üwi─ůt, a w przysz┼éym roku wielu znak├│w ┼éatwych i przyjemnych, klient├│w p┼éac─ůcych w dwa dni po wystawieniu faktury, komputer├│w niewieszaj─ůcych si─Ö, pracy tylko Mon. to Fri., najn to fajw, no i w og├│le, ┼╝eby by┼éo nam wszystkim po prostu dobrze i zdrowo.

Z głębi wreszcie choć symbolicznie na biało przyprószonej Pragi Pn. w Warszawie,

Paweł Skaliński

p.s. pospieszy┼éem si─Ö, ale jutro to nie wiem, czy okazja b─Ödzie, a poza tym mam cichy zamiar komputer ju┼╝ nied┼éugo wy┼é─ůczy─ç i w┼é─ůczy─ç go dopiero w przysz┼éym roku.

Direct link Reply with quote

vladex  Identity Verified
Polish
+ ...
jako typowy facet Dec 23, 2003

wyra┼╝─Ö swoje uczucia (po angielsku):
m 2

Maciej Andrzejczak  Identity Verified
Poland
Member (2005)
English to Polish
+ ...
Carpe diem - Dzie┼ä Karpia cze┼Ť─ç II Dec 23, 2003

Aby nikogo nie pomin─ů─ç sk┼éadaj─ůc zyczenia na priva ┼╝ycz─Ö wszystkim takich ┼Ťwi─ůt jakie pami─Ötamy wszyscy z dzieci┼ästwa, oddechu od codzienno┼Ťci, prze┼╝ycia ┼Üwi─ůt tak┼╝e w wymiarze duchowym.

Udanego 2004! zawodowo i prywatnie,

Pozdrawiam ze słonecznej i lekko mroźnej jak na tę porę roku Pyrlandii

Maciej Andrzejczak

anglista
English to Polish
+ ...
Wszystkiego najlepszego.... Dec 25, 2003

a ponadto:
szcz─Ö┼Ťcia w ┼╝yciu osobistym, sukces├│w w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwyci─Östw, spe┼énienia marze┼ä, mi┼éych niespodzianek losu, grona prawdziwych
przyjaci├│┼é, niewyczerpanych pok┼éad├│w energii, u┼Ťmiechu na co dzie┼ä, drogi us┼éanej r├│┼╝ami, satysfakcji z pracy, genialnych
pomys┼é├│w, niskich podatk├│w, s┼éodkiego, mi┼éego ┼╝ycia, ┼Ťwie┼╝o┼Ťci spojrzenia, g┼é├│wnej wygranej na loterii, pozytywnej
aury, pogody ducha, pomy┼Ťlnych wiatr├│w, gor─ůcej mi┼éo┼Ťci, wygodnych but├│w, cudownych wakacji, szcz─Ö┼Ťcia, pociechy z dzieci i
wnuk├│w, punktualnych poci─ůg├│w, ┼Ťwi─Ötego spokoju, jachtu, ┼╝adnych trosk, powodzenia u p┼éci przeciwnej, wysokich lot├│w, rze┼Ťkich porank├│w, pomy┼Ťlno┼Ťci, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezent├│w od losu, du┼╝ego ┼é├│┼╝ka, p─Ökatego portfela, szerokiej drogi, mi┼éego szefa, jasno┼Ťci umys┼éu,
niebanalnych wyzwa┼ä, mi┼éych sn├│w, pewno┼Ťci siebie, wielkiej fortuny, wielu u┼Ťmiech├│w, bogatego wujka, b┼éyskotliwych ripost,
romantycznych wieczor├│w, udanych ┼éow├│w, pasjonuj─ůcej pracy, szansy na sukces, du┼╝o s┼éodyczy, pozycji lidera, szampa┼äskiej
zabawy, mocnego dachu nad g┼éow─ů, samych pozytywnych wibracji, pe┼éni ┼╝ycia, wielu niezapomnianych chwil, du┼╝o s┼éo┼äca,
olimpijskiej kondycji, pomy┼Ťlno┼Ťci, jak najmniej zmartwie┼ä, wyj┼Ťcia z ka┼╝dej sytuacji, uwielbienia u podw┼éadnych, pasma
sukces├│w, niezmiennie zielonego ┼Ťwiat┼éa, czystego nieba, stu lat ┼╝ycia, ko┼äskiego zdrowia, s┼éawy, poka┼║nego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ci─ůgle nowych rekord├│w, niskich koszt├│w, bezpiecznych l─ůdowa┼ä, wielu ciekawych znajomo┼Ťci, wygranych przetarg├│w, sumiennych d┼éu┼╝nik├│w, taaaakiej ryby, najwy┼╝szego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych ┼Ťwi─ůt, serca jak dzwon, pewnej r─Öki, komfortowych warunk├│w, przyjemnych dozna┼ä, wielu wzrusze┼ä, mocnej g┼éowy, powodzenia, otrzymania najwy┼╝szych odznacze┼ä, osi─ůgni─Öcia wyznaczonych cel├│w, pe┼énego sejfu, szcz─Ö┼Ťcia w kartach, sprzyjaj─ůcej pogody, dobrych zbior├│w, kolorowych chwil, tw├│rczego podej┼Ťcia do pracy, po┼éamania pi├│ra, g├│ry pieni─Ödzy, samych s┼éonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mn├│stwa prezent├│w, udanych negocjacji, serdecznych przyjaci├│┼é, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Ksi─Ödze Rekord├│w Guinessa, wi─Ökszo┼Ťci w parlamencie, mi┼éego wypoczynku, weso┼éego towarzystwa, dobrego apetytu, szcz─Ö┼Ťliwej podr├│┼╝y, z┼éotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwo┼Ťci przy czytaniu tych ┼╝ycze┼ä, wiecznej m┼éodo┼Ťci, licznego potomstwa,
niewieszaj─ůcego si─Ö komputera, s┼éawy i chwa┼éy, lekko┼Ťci bytu, pokojowego rozwi─ůzania wszystkich konflikt├│w, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsor├│w, korzystnego uk┼éadu gwiazd, mi┼éosnych uniesie┼ä, czytelnych instrukcji, cichych wielbicielelek, mistrzowskich zagra┼ä, dobrej nocy, wielkiej przygody, s┼éodkich sn├│w, wystrza┼éowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomy┼Ťlno┼Ťci na nowej drodze ┼╝ycia, pociechy z pociechy, lojalnych wsp├│┼épracownik├│w, bujnej wyobra┼║ni, interesuj─ůcych prze┼╝y─ç, rodzinnej atmosfery, pomy┼Ťlnych wie┼Ťci, rado┼Ťci ┼╝ycia, dobrego serca, pe┼énego szk┼éa, suto zastawionego sto┼éu, z┼éotej rybki, zimnego piwa, zasi─Ögu w ka┼╝dym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, g┼é├│wnych r├│l, kreatywno┼Ťci, podr├│┼╝y dooko┼éa ┼Ťwiata, udanych szkole┼ä, efektywnych poszukiwa┼ä, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, du┼╝o wolnego czasu, beztroskiego ┼╝ycia, dobrej passy, celnych strza┼é├│w, zdobycia Mount Everestu, wolno┼Ťci, trafnych wybor├│w, gradu presti┼╝owych nagr├│d, spokoju ducha, oddechu od codzienno┼Ťci, samych pi─ůtek w szkole, godnych przeciwnik├│w, szczerych komplement├│w, wszelkiej pomy┼Ťlno┼Ťci, codziennych atrakcji, ┼Ťwietlanej przysz┼éo┼Ťci, hossy na gie┼édzie, korzystnego horoskopu, zdj─Öcia na ok┼éadce, mi┼éych s─ůsiad├│w, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylno┼Ťci bog├│w, tolerancji, w┼éasnego odrzutowca, gor─ůczki sobotniej nocy, piwniczki pe┼énej wina, silnej woli, wyrozumia┼éego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych plan├│w, kilku odkry─ç i kilku wynalazk├│w, owacji na stoj─ůco, zniewalaj─ůcego u┼Ťmiechu, szcz─Ö┼Ťliwego trafu, p┼éomiennych uczu─ç, pomocnej d┼éoni, niezawodnej pami─Öci, nieprzemijaj─ůcej urody, asa w r─Ökawie, sprawnych hamulc├│w, mi─Ökkiego l─ůdowania, du┼╝o nadzienia w p─ůczku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szcz─Ö┼Ťcie, wyjazdu do Brukseli, zabawy do bia┼éego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przyg├│d z happy endem, d┼éugich wakacji, du┼╝o rodzynek w cie┼Ťcie, zmys┼éowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, r├│┼╝owych okular├│w, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, si┼éy perswazji, zdolno┼Ťci nadprzyrodzonych, ostatniego s┼éowa, dobrego smaku, w┼éasnego sposobu na ┼╝ycie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, w┼éa┼Ťciwych wniosk├│w, widok├│w na przysz┼éo┼Ť─ç, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny...

z okazji nadchodz─ůcych ┼Üwi─ůt Bo┼╝ego Narodzenia i Nowego Roku

┼╝yczy ANGLISTA

GingerR  Identity Verified
Member (2004)
English to Polish
+ ...
palaszujac kolejny kawalek makowca... Dec 25, 2003

zycze Wam dobrego dalszego ciagu Swiat i dobrego kolejnego roku

Joanna

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Carpe diem - Dzień Karpia

Advanced search

LSP.expert
YouÔÇÖre a freelance translator? LSP.expert helps you manage your daily translation jobs. ItÔÇÖs easy, fast and secure.

How about you start tracking translation jobs and sending invoices in minutes? You can also manage your clients and generate reports about your business activities. So you always keep a clear view on your planning, AND you get a free 30 day trial period!

More info »
memoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs