Carpe diem - Dzień Karpia
Thread poster: PAS

PAS  Identity Verified
Local time: 02:51
English to Polish
+ ...
Dec 23, 2003

Moje drogie Proziewicz├│wny i drodzy Prozaicy!

┼╗ycz─Ö Wam wszystkim bardzo weso┼éych i ciep┼éych ┼Üwi─ůt, a w przysz┼éym roku wielu znak├│w ┼éatwych i przyjemnych, klient├│w p┼éac─ůcych w dwa dni po wystawieniu faktury, komputer├│w niewieszaj─ůcych si─Ö, pracy tylko Mon. to Fri., najn to fajw, no i w og├│le, ┼╝eby by┼éo nam wszystkim po prostu dobrze i zdrowo.

Z głębi wreszcie choć symbolicznie na biało przyprószonej Pragi Pn. w Warszawie,

Paweł Skaliński

p.s. pospieszy┼éem si─Ö, ale jutro to nie wiem, czy okazja b─Ödzie, a poza tym mam cichy zamiar komputer ju┼╝ nied┼éugo wy┼é─ůczy─ç i w┼é─ůczy─ç go dopiero w przysz┼éym roku.

Direct link Reply with quote

vladex  Identity Verified
Polish
+ ...
jako typowy facet Dec 23, 2003

wyra┼╝─Ö swoje uczucia (po angielsku):
m 2

Maciej Andrzejczak  Identity Verified
Poland
Member (2005)
English to Polish
+ ...
Carpe diem - Dzie┼ä Karpia cze┼Ť─ç II Dec 23, 2003

Aby nikogo nie pomin─ů─ç sk┼éadaj─ůc zyczenia na priva ┼╝ycz─Ö wszystkim takich ┼Ťwi─ůt jakie pami─Ötamy wszyscy z dzieci┼ästwa, oddechu od codzienno┼Ťci, prze┼╝ycia ┼Üwi─ůt tak┼╝e w wymiarze duchowym.

Udanego 2004! zawodowo i prywatnie,

Pozdrawiam ze słonecznej i lekko mroźnej jak na tę porę roku Pyrlandii

Maciej Andrzejczak

anglista
English to Polish
+ ...
Wszystkiego najlepszego.... Dec 25, 2003

a ponadto:
szcz─Ö┼Ťcia w ┼╝yciu osobistym, sukces├│w w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwyci─Östw, spe┼énienia marze┼ä, mi┼éych niespodzianek losu, grona prawdziwych
przyjaci├│┼é, niewyczerpanych pok┼éad├│w energii, u┼Ťmiechu na co dzie┼ä, drogi us┼éanej r├│┼╝ami, satysfakcji z pracy, genialnych
pomys┼é├│w, niskich podatk├│w, s┼éodkiego, mi┼éego ┼╝ycia, ┼Ťwie┼╝o┼Ťci spojrzenia, g┼é├│wnej wygranej na loterii, pozytywnej
aury, pogody ducha, pomy┼Ťlnych wiatr├│w, gor─ůcej mi┼éo┼Ťci, wygodnych but├│w, cudownych wakacji, szcz─Ö┼Ťcia, pociechy z dzieci i
wnuk├│w, punktualnych poci─ůg├│w, ┼Ťwi─Ötego spokoju, jachtu, ┼╝adnych trosk, powodzenia u p┼éci przeciwnej, wysokich lot├│w, rze┼Ťkich porank├│w, pomy┼Ťlno┼Ťci, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezent├│w od losu, du┼╝ego ┼é├│┼╝ka, p─Ökatego portfela, szerokiej drogi, mi┼éego szefa, jasno┼Ťci umys┼éu,
niebanalnych wyzwa┼ä, mi┼éych sn├│w, pewno┼Ťci siebie, wielkiej fortuny, wielu u┼Ťmiech├│w, bogatego wujka, b┼éyskotliwych ripost,
romantycznych wieczor├│w, udanych ┼éow├│w, pasjonuj─ůcej pracy, szansy na sukces, du┼╝o s┼éodyczy, pozycji lidera, szampa┼äskiej
zabawy, mocnego dachu nad g┼éow─ů, samych pozytywnych wibracji, pe┼éni ┼╝ycia, wielu niezapomnianych chwil, du┼╝o s┼éo┼äca,
olimpijskiej kondycji, pomy┼Ťlno┼Ťci, jak najmniej zmartwie┼ä, wyj┼Ťcia z ka┼╝dej sytuacji, uwielbienia u podw┼éadnych, pasma
sukces├│w, niezmiennie zielonego ┼Ťwiat┼éa, czystego nieba, stu lat ┼╝ycia, ko┼äskiego zdrowia, s┼éawy, poka┼║nego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ci─ůgle nowych rekord├│w, niskich koszt├│w, bezpiecznych l─ůdowa┼ä, wielu ciekawych znajomo┼Ťci, wygranych przetarg├│w, sumiennych d┼éu┼╝nik├│w, taaaakiej ryby, najwy┼╝szego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych ┼Ťwi─ůt, serca jak dzwon, pewnej r─Öki, komfortowych warunk├│w, przyjemnych dozna┼ä, wielu wzrusze┼ä, mocnej g┼éowy, powodzenia, otrzymania najwy┼╝szych odznacze┼ä, osi─ůgni─Öcia wyznaczonych cel├│w, pe┼énego sejfu, szcz─Ö┼Ťcia w kartach, sprzyjaj─ůcej pogody, dobrych zbior├│w, kolorowych chwil, tw├│rczego podej┼Ťcia do pracy, po┼éamania pi├│ra, g├│ry pieni─Ödzy, samych s┼éonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mn├│stwa prezent├│w, udanych negocjacji, serdecznych przyjaci├│┼é, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Ksi─Ödze Rekord├│w Guinessa, wi─Ökszo┼Ťci w parlamencie, mi┼éego wypoczynku, weso┼éego towarzystwa, dobrego apetytu, szcz─Ö┼Ťliwej podr├│┼╝y, z┼éotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwo┼Ťci przy czytaniu tych ┼╝ycze┼ä, wiecznej m┼éodo┼Ťci, licznego potomstwa,
niewieszaj─ůcego si─Ö komputera, s┼éawy i chwa┼éy, lekko┼Ťci bytu, pokojowego rozwi─ůzania wszystkich konflikt├│w, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsor├│w, korzystnego uk┼éadu gwiazd, mi┼éosnych uniesie┼ä, czytelnych instrukcji, cichych wielbicielelek, mistrzowskich zagra┼ä, dobrej nocy, wielkiej przygody, s┼éodkich sn├│w, wystrza┼éowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomy┼Ťlno┼Ťci na nowej drodze ┼╝ycia, pociechy z pociechy, lojalnych wsp├│┼épracownik├│w, bujnej wyobra┼║ni, interesuj─ůcych prze┼╝y─ç, rodzinnej atmosfery, pomy┼Ťlnych wie┼Ťci, rado┼Ťci ┼╝ycia, dobrego serca, pe┼énego szk┼éa, suto zastawionego sto┼éu, z┼éotej rybki, zimnego piwa, zasi─Ögu w ka┼╝dym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, g┼é├│wnych r├│l, kreatywno┼Ťci, podr├│┼╝y dooko┼éa ┼Ťwiata, udanych szkole┼ä, efektywnych poszukiwa┼ä, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, du┼╝o wolnego czasu, beztroskiego ┼╝ycia, dobrej passy, celnych strza┼é├│w, zdobycia Mount Everestu, wolno┼Ťci, trafnych wybor├│w, gradu presti┼╝owych nagr├│d, spokoju ducha, oddechu od codzienno┼Ťci, samych pi─ůtek w szkole, godnych przeciwnik├│w, szczerych komplement├│w, wszelkiej pomy┼Ťlno┼Ťci, codziennych atrakcji, ┼Ťwietlanej przysz┼éo┼Ťci, hossy na gie┼édzie, korzystnego horoskopu, zdj─Öcia na ok┼éadce, mi┼éych s─ůsiad├│w, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylno┼Ťci bog├│w, tolerancji, w┼éasnego odrzutowca, gor─ůczki sobotniej nocy, piwniczki pe┼énej wina, silnej woli, wyrozumia┼éego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych plan├│w, kilku odkry─ç i kilku wynalazk├│w, owacji na stoj─ůco, zniewalaj─ůcego u┼Ťmiechu, szcz─Ö┼Ťliwego trafu, p┼éomiennych uczu─ç, pomocnej d┼éoni, niezawodnej pami─Öci, nieprzemijaj─ůcej urody, asa w r─Ökawie, sprawnych hamulc├│w, mi─Ökkiego l─ůdowania, du┼╝o nadzienia w p─ůczku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szcz─Ö┼Ťcie, wyjazdu do Brukseli, zabawy do bia┼éego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przyg├│d z happy endem, d┼éugich wakacji, du┼╝o rodzynek w cie┼Ťcie, zmys┼éowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, r├│┼╝owych okular├│w, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, si┼éy perswazji, zdolno┼Ťci nadprzyrodzonych, ostatniego s┼éowa, dobrego smaku, w┼éasnego sposobu na ┼╝ycie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, w┼éa┼Ťciwych wniosk├│w, widok├│w na przysz┼éo┼Ť─ç, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny...

z okazji nadchodz─ůcych ┼Üwi─ůt Bo┼╝ego Narodzenia i Nowego Roku

┼╝yczy ANGLISTA

GingerR  Identity Verified
Member (2004)
English to Polish
+ ...
palaszujac kolejny kawalek makowca... Dec 25, 2003

zycze Wam dobrego dalszego ciagu Swiat i dobrego kolejnego roku

Joanna

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Carpe diem - Dzień Karpia

Advanced search

Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. ItÔÇÖs a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums