Padł kolejny rekord kudosowy
Thread poster: Magda Dziadosz
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 15:50
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Jan 25, 2004

Nie wiem, czy wszyscy zauważyli, ale to właśnie dziś na liście liderów ostatniego miesiąca w pierwszej dziesiątce pojawiło się aż czworo Prozaków z pod znaku PL:
bartek, lim0nka, Andrzej Lejman i Leff!





Wielkie gratulacje! Jesteście wielcy!

Przy okazji nasuwa się pytanie: czyżby polszczyzna miała dołączyć do 'wielkich' języków świata? Sądząc po ilości zadawanych pytań, to nie tłumaczymy mniej niż Hiszpanie, Francuzi, czy Niemcy...Oby tak dalej!

No i pytanie do rozstrzygnięcia niebawem: do kogo będziemy mogli zwracać się per 'Gilou'


Magda


[Edited at 2004-01-25 13:39]


 
SATRO
SATRO  Identity Verified
Poland
Local time: 15:50
German to Polish
+ ...
Hut ab! [po polskiemu czapki z głów, a po poznańskiemu... Jan 25, 2004

bier ta myca z tego łba!

Jestem z Was dumny, a jedyne czego żałuję, to to, że nie znam angielskiego, żeby sobie nadbić troszkie kudosików i móc stanąć w jednym rzędzie z tak znamienitymi tłumaczkami & tłumaczami!!

PS. Magdo, powiedz Henremu, żeby wprowadził polski jako "urzędowy" język na ProZ-ie

Pozdrowienia & kongratulacje z (bez)dusznego Poznania zasyła wprawiony w blady
... See more
bier ta myca z tego łba!

Jestem z Was dumny, a jedyne czego żałuję, to to, że nie znam angielskiego, żeby sobie nadbić troszkie kudosików i móc stanąć w jednym rzędzie z tak znamienitymi tłumaczkami & tłumaczami!!

PS. Magdo, powiedz Henremu, żeby wprowadził polski jako "urzędowy" język na ProZ-ie

Pozdrowienia & kongratulacje z (bez)dusznego Poznania zasyła wprawiony w blady zachwyt

Was Stasek


PPS. LimOnce to pomógł ten konkurs w sekcji DE-PL-DE

[Edited at 2004-01-25 13:43]
Collapse


 
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 15:50
English to Polish
+ ...
Miło patrzeć Jan 25, 2004

jak młode wilczki rwą w górę na liście liderów. Zasługa odpowiadających, ale również i pytających. Zauważcie, jakie wielkie zaufanie pokładają w nas ludzie. I dobrze, tak powinno być.
Chcę przy tej okazji załatwić jeszcze jedną sprawę. Jak stała bywalczyni grupy ze stałą bywalczynią grupy.
Pragnę publicznie podziękować Magdzie Dziadosz za wprowadzenie mnie w tajniki osoby własnej, która się selfowała bardzo ładnie w mojej pracy.
Magdo, to self
... See more
jak młode wilczki rwą w górę na liście liderów. Zasługa odpowiadających, ale również i pytających. Zauważcie, jakie wielkie zaufanie pokładają w nas ludzie. I dobrze, tak powinno być.
Chcę przy tej okazji załatwić jeszcze jedną sprawę. Jak stała bywalczyni grupy ze stałą bywalczynią grupy.
Pragnę publicznie podziękować Magdzie Dziadosz za wprowadzenie mnie w tajniki osoby własnej, która się selfowała bardzo ładnie w mojej pracy.
Magdo, to self zostanie przy mnie już na zawsze. Dziękuję:-)
Pozdrawiam młode wilczki. Pnijcie się w górę. Przed Wami jeszcze czasu a czasu; szans a szans. Chwytajcie je i bądzcie chlubą proza
Teresa
Collapse


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 15:50
Member (2004)
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Wilczki?! Jan 25, 2004

Toż to wilki prawdziwe!





Magda


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 15:50
English to Polish
+ ...
In memoriam
Wilczki! :-) Jan 26, 2004

Magda Dziadosz wrote:

Toż to wilki prawdziwe!




Magda


Dziękuję Madziu za uruchomienie tego wątku
Ale proszę, nie pozbawiaj mnie złudzeń. Nawet nie wiesz jak to przyjemnie na stare lata zostać mianowanym młodym wilczkiem

pozdrawiam
(stary) Leff
(ale młody wilczek)


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 15:50
English to Polish
+ ...
In memoriam
bartek rulez ! :) Jan 26, 2004

bartek wrote:

Miło patrzeć jak młode wilczki rwą w górę na liście liderów.


No i proszę. Kolejny sukces zarówno polskiej społeczności, jak i barteka osobiście!

Last 3 months
1- bartek 3140
2- GILLES MEUNIER 3117


Brawo Teresa! I kto tu jest tym młodym wilczkiem?

pozdrawiam
Leszek



[Edited at 2004-01-26 01:19]


 
Dorota Cooper
Dorota Cooper  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 14:50
English to Polish
+ ...
Ja jako... Jan 26, 2004

bardzo młody wilczek musze się chyba bardziej postarać Chociaż z takimi osiągnięciami to niemal nie sposób konkurować, nic, tylko patrzeć i podziwiać

 
Anna Bittner
Anna Bittner  Identity Verified
Polish to German
+ ...
bartek respect! Jan 26, 2004

Też zauważyłam, że Gilles w polu zostaje za Teresą! Big respect!

Ania


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Padł kolejny rekord kudosowy






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »