Pages in topic:   < [1 2 3]
Próbowaliście Magicscribe?
Thread poster: Tomasz Poplawski
Piotr Sawiec
Piotr Sawiec  Identity Verified
Local time: 00:28
English to Polish
+ ...
niech będzie w czasie rzeczywistym Jan 24, 2011

jeżeli skrybot będzie działać szybko w czasie rzeczywistym z odpowiednią dokładnością to będę go z przyjemnością używać. Na razie się do pracy tłumacza i poprawiacza nie nadaje. Będę wdzięczny za informację, jeżeli taka funkcjonalność się pojawi.

 
Piotr Radliński
Piotr Radliński
Local time: 00:28
Oprogramowanie do rozpoznawani mowy MagicScribe dostępne z czasopismem CHIP ! May 8, 2011

Witam,
Chciałbym z przyjemnością poinformować że w czasopiśmie CHIP w najbliższym wydaniu wychodzącym w dniu 11 maja 2011 roku będzie dostępna nowa wersja oprogramowania do Rozpoznawania i Zamiany Mowy na tekst " MagicScribe".

Program można będzie zainstalować z płyty dołączonej do tego czasopisma. Bez żadnych dodatkowych czynności możemy od razu rozpocząć pracę z systemem.
Korzystać z programu może każdy niezależnie czy będzie chciał go wykor
... See more
Witam,
Chciałbym z przyjemnością poinformować że w czasopiśmie CHIP w najbliższym wydaniu wychodzącym w dniu 11 maja 2011 roku będzie dostępna nowa wersja oprogramowania do Rozpoznawania i Zamiany Mowy na tekst " MagicScribe".

Program można będzie zainstalować z płyty dołączonej do tego czasopisma. Bez żadnych dodatkowych czynności możemy od razu rozpocząć pracę z systemem.
Korzystać z programu może każdy niezależnie czy będzie chciał go wykorzystywać do celów edukacyjnych, biznesowych czy innych.

Nowa wersja programu pozwala od razu rozpocząć dyktowanie i nie wymaga tworzenia własnego profilu głosowego. Posiada również wbudowany prosty edytor tekstowy.

Mam nadzieję że wreszcie pozwoli sprawdzić działanie programu każdemu kto ma na to ochotę.

Oczywiście normalnie będą dostępne również wersje komercyjne.
Poza podstawową funkcjonalnością oferują one między innymi możliwość dyktowania bezpośrednio do zewnętrznej aplikacji, możliwość kilkuminutowej adaptacji poprawiającej o kilka procent skuteczność rozpoznawania, u osób mówiących w nietypowy sposób oraz zaawansowany mechanizm adaptacyjnego wycinania zakłóceń. Jest on szczególnie istotny przy częstym korzystaniu z systemu i przy wykorzystywaniu mikrofonów o niskim tłumieniu szumów otoczenia bo pozwala na wyeliminowanie krótkich zakłóceń rozpoznawanych jako krótkie pojedyncze słowa w podstawowej wersji.

Gwarantuję że jest to spora frajda widzieć jak to co mówimy po chwili pojawia się w formie tekstu.

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy.

Piotr Radliński
Collapse


 
Andrzej Mierzejewski
Andrzej Mierzejewski  Identity Verified
Poland
Local time: 00:28
Polish to English
+ ...
Które języki May 10, 2011

rozpoznaje MagicScribe?

Czy może: jakie języki...?

[Zmieniono 2011-05-10 08:58 GMT]


 
Piotr Sawiec
Piotr Sawiec  Identity Verified
Local time: 00:28
English to Polish
+ ...
tylko j. polski May 10, 2011

do zachodnich polecam Dragona

 
Jaroslaw Michalak
Jaroslaw Michalak  Identity Verified
Poland
Local time: 00:28
Member (2004)
English to Polish
SITE LOCALIZER
Ktoś próbował? May 13, 2011

Czy ktoś już szczęśliwym posiadaczem jest i czuje nieodparte pragnienie, by podzielić się z nami wrażeniami?

 
Adam Łobatiuk
Adam Łobatiuk  Identity Verified
Poland
Local time: 00:28
Member (2009)
English to Polish
+ ...
Wrażenia May 13, 2011

Jabberwock wrote:

Czy ktoś już szczęśliwym posiadaczem jest i czuje nieodparte pragnienie, by podzielić się z nami wrażeniami?


Pragnienie to mam raczej "odparte", bo nie miałem wiele czasu na testy i nie chciałbym pochopnie oceniać, ale wyniki tych pierwszych prób były marne. Popróbuję jeszcze w wolnej chwili, to napiszę więcej.


 
AnnaT75
AnnaT75
Local time: 00:28
Skrybot to wielkie nieporozumienie ;( Apr 10, 2012

Skrybot wersja 'pelna' dziala jeszcze gorzej od wersji 'demo'. Funkcjonalnosc jest praktycznie zerowa. Obsluga chamska i nieprofesjonalna, nie chca honorowac zwrotow.
Jedna wielka strata czasu, nerwow i pieniedzy
- Mimo szczerych checi nie zostalo znalezione nic co by moglo 'obronic' program, ktory po prostu nie dziala i nie umie poprawnie rozpoznac slowa mowionego. Jest to wielka zenada, nabijanie pieniedzy i brak sz
... See more
Skrybot wersja 'pelna' dziala jeszcze gorzej od wersji 'demo'. Funkcjonalnosc jest praktycznie zerowa. Obsluga chamska i nieprofesjonalna, nie chca honorowac zwrotow.
Jedna wielka strata czasu, nerwow i pieniedzy
- Mimo szczerych checi nie zostalo znalezione nic co by moglo 'obronic' program, ktory po prostu nie dziala i nie umie poprawnie rozpoznac slowa mowionego. Jest to wielka zenada, nabijanie pieniedzy i brak szacunku dla uzytkownikow koncowych!
Collapse


 
allp
allp
Poland
Local time: 00:28
English to Polish
+ ...
Magicscribe, wersja demo z CHIP-a Apr 11, 2012

Próbowaliśmy. I niestety, dalej będziemy czekać na polskiego Dragona.
Przyznaję, że testowałam na takim sobie mikrofonie, ale jednak po wypowiedzeniu zdania "Dzień dobry, mamy dzisiaj piątek pierwszego kwietnia" i kwadransie czekania spodziewałam się zobaczyć na ekranie coś więcej niż "on na eee i to wie". Dykcję, pochlebiam sobie, mam całkiem dobrą.
Może zmiana mikrofonu by coś dała, ale na razie myślę, że gra nie warta świeczki.


 
Piotr Sawiec
Piotr Sawiec  Identity Verified
Local time: 00:28
English to Polish
+ ...
nowy build Magicscribe Apr 11, 2012

Ja natomiast pracuję aktualnie na nowym buildzie Magicscribe medical i przyznaję, że zrobili ogromny postęp. Program jest bardzo szybki, owszem robi błędy, ale znacznie mniej i można już całe zdania bezbłędnie dyktować. Błędy to albo odmiana przy poprawnym słowie, albo złe słowo, zwłaszcza gdy nie ma go w bazie, albo niewyraźnie się je wypowie. Dużo mniej też przeszkadzają szumy z otoczenia, nawet rozmowa w biurze. Gdyby tylko cena była bliższa Dragonowi

 
Piotr Sawiec
Piotr Sawiec  Identity Verified
Local time: 00:28
English to Polish
+ ...
z CHIPA Apr 12, 2012

tej wersji nie próbowałem, natomiast mam wersję z indywidualnie dopasowanym modelem głosowym, więc może to robi różnicę. Ponadto tamta jest już przestarzała.

 
Pages in topic:   < [1 2 3]


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Próbowaliście Magicscribe?






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »