Pałłałowa Platyna
Thread poster: Magda Dziadosz
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 15:47
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Apr 15, 2004

Rozkwitły nam w Prozie słoneczniki i gerbery w związku z wiosenną promocją platynowego członkostwa.

Przy tej okazji chciałam przypomnieć wszystkim, którzy uczestniczyli w naszych dotychczasowych (już dziesięciu?) pałłałach, że do końca kwietnia trwa i dla nich specjalna promocja, zgodnie z ogłoszeniem na wiosenną promocją platynowego członkostwa.

Przy tej okazji chciałam przypomnieć wszystkim, którzy uczestniczyli w naszych dotychczasowych (już dziesięciu?) pałłałach, że do końca kwietnia trwa i dla nich specjalna promocja, zgodnie z ogłoszeniem na Powwow Boardzie. Pałłałowicze mogą zakupić członkostwo już za 250PLN (lub 200PLN + 4000 brownisiów).
Do tej pory już 9 osób dołączyło do grupy tych, dzięki którym ProZ.com istnieje i się rozwija

Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać się do mnie (mailem, przez profil).

Magda
Moderator ProZ.com
Collapse


 
anula
anula  Identity Verified
Poland
Local time: 15:47
English to Polish
+ ...
spóźniona platynowiczka Apr 15, 2004

[quote]Magda Dziadosz wrote:

Przy tej okazji chciałam przypomnieć wszystkim, którzy uczestniczyli w naszych dotychczasowych (już dziesięciu?) pałłałach, że do końca kwietnia trwa i dla nich specjalna promocja, zgodnie z ogłoszeniem na Powwow Boardzie. Pałłałowicze mogą zakupić członkostwo już za 250PLN (lub 200PLN + 4000 brownisiów).

Cieszę się, że oferta jest aktualna, bo z powodu wyjazdu świątecznego nie mogłam wybrać się do banku z przelewem! Obiecuję poprawę JUTRO!


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Pałłałowa Platyna






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »