Pages in topic:   [1 2] >
Pałłał ekstra-ekstraordynaryjny
Thread poster: Dorota Cooper
Dorota Cooper
Dorota Cooper  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 00:47
English to Polish
+ ...
Apr 15, 2004

Jako że bartek bardzo skutecznie mnie podpuściła, zastanawiam się, czy bylibyście zainteresowani pałłałem we Wrocławiu? Najbardziej prawdopodobny termin to 22 maja.

 
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 01:47
English to Polish
+ ...
:-))))) Apr 15, 2004

Podpuściłam? I udało się W imieniu tej części Polski - zapraszam wszystkich na wrocławski Pałłałł. Przybywajcie, skąd tylko możecie. Miasto piękne, a youngling na pewno znajdzie jakiś przytulny kącik do przycupnięcia na kilka godzin. Szczególna prośba do Warszawiaków - nie bądźcie leniwcami i pokażcie się na ekstraordynaryjnym Pałłałł. Zapraszamy też i tych zza blizszej i dalszej granicy. Przedostatnio... See more
Podpuściłam? I udało się W imieniu tej części Polski - zapraszam wszystkich na wrocławski Pałłałł. Przybywajcie, skąd tylko możecie. Miasto piękne, a youngling na pewno znajdzie jakiś przytulny kącik do przycupnięcia na kilka godzin. Szczególna prośba do Warszawiaków - nie bądźcie leniwcami i pokażcie się na ekstraordynaryjnym Pałłałł. Zapraszamy też i tych zza blizszej i dalszej granicy. Przedostatnio leciałam z Berlina, samochodem, 3,5 godziny i to aż do Wałbrzycha. Dla Was więc nie powinna być to kwestia długości podróży. Poznań - nie bądźcie gorsi. Mam też nadzieję, że i lubelszczyzna pokaże się dzielnie, w pełnym prozowym składzie. Inne Ziemie - bywajcie! Pchamy też wici i do Wyspiarzy. Jest tam Was trochę - pokażecie się. Są wśród nas tacy, którzy mieszkają na południu. Zapewniam Was, że bliżej Wam do Wrocławia, aniżeli do Warszawy. Przybędziecie?
Serdecznie Was zapraszamy
Teresa
Collapse


 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 01:47
German to Polish
+ ...
Wrocław moje miasto Apr 15, 2004

Wrocław ubóstwiam,
Wrocław uwielbiam,
Wrocławian takoż.

We Wrocławiu Wielkanoc spędziłam,
Wrocław jest boski.

Każdy pretekst jest dobry, by Wrocław odwiedzić.

Miodzio! Piszę się.
Pozdrawiam
-A-
PS.: Wrocław na prezydenta! Wrocław na stolicę RP!


 
Anna Bittner
Anna Bittner  Identity Verified
Polish to German
+ ...
3,5 godziny??? Apr 15, 2004

bartek wrote:
Zapraszamy też i tych zza blizszej i dalszej granicy. Przedostatnio leciałam z Berlina, samochodem, 3,5 godziny i to aż do Wałbrzycha.


czyżby nastąpiła niespodziewana materializacja nowej autostrady? Jakoś nie pociąga mnie obijanie nerek na tym czymś zwanym autostradą. No i 22 maja jest powwow w Berlinie, więc niestety terminy kolidują:(((
Ania


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 00:47
English to Polish
a można tydzień później? Apr 15, 2004

22 i 23 maja mam zajęcia w szkole.

 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 01:47
German to Polish
+ ...
Nie! Apr 16, 2004

lim0nka wrote:

22 i 23 maja mam zajęcia w szkole.


Tydzień później nie można, bo sa przygotowania (twoje) do alkowych rocznic oraz (moje) do kilku podobnych ;P


 
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 01:47
English to Polish
+ ...
To samochód, a nie autostrada, decyduje Apr 16, 2004

Anna Bittner wrote:

czyżby nastąpiła niespodziewana materializacja nowej autostrady? Jakoś nie pociąga mnie obijanie nerek na tym czymś zwanym autostradą.
Ania


Nic się nie zmaterializowało. Lecisz na Zgorzelec, Jelenią Górę, a stamtąd tylko kichnąć i już Wałbrzych. Żaden rozsądny mieszkaniec tej części Polski nie korzysta z tej (tfu) autostrady. Są znaczne lepsze drogi "boczne".
Przyjedż, przyjedź i zabierz resztę towarzystwa


 
Alina Brockelt
Alina Brockelt  Identity Verified
Local time: 01:47
German to Polish
+ ...
A Poznan? Apr 16, 2004

Wroclaw jest bardzo pieknym miastem, ale Poznan jest blizej Hanoweru, no i Staszek planowal przeciez juz cos na czerwiec. Podejrzewam, ze jeszeli zostana zorganizowane dwa ekstraordynaryjne, to bedzie niska frekfencja.

alina


 
Anna Bittner
Anna Bittner  Identity Verified
Polish to German
+ ...
Do Wrocławia Apr 16, 2004

bartek wrote:
Nic się nie zmaterializowało. Lecisz na Zgorzelec, Jelenią Górę, a stamtąd tylko kichnąć i już Wałbrzych. Żaden rozsądny mieszkaniec tej części Polski nie korzysta z tej (tfu) autostrady. Są znaczne lepsze drogi "boczne".
Przyjedż, przyjedź i zabierz resztę towarzystwa


wypróbowałam zarówno autostradę jak i telepanie przez Zielona Górę drogami bocznymi - obie wersje to jakiś horror, przynajmniej dla naszego samochodu o niskim zawieszeniu;P

A tak na serio, niestety nie przyjadę, mimo że we Wrocławiu studiowałam i zawsze chętnie przyjeżdżam, bo się już na berliński powwow wpisałam. Ale do Poznania powinnam dotrzeć:)

Ania


 
Monika Sojka
Monika Sojka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 00:47
Member (2003)
English to Polish
+ ...
skoro koniec maja nikomu nie pasuje, Apr 16, 2004

to może koniec czerwca/początek lipca? Będę w Jeleniej Górze, więc do Wrocka spacerkiem, a chętnie się z Wami spotkam.

 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 00:47
English to Polish
tygru, chyba coś pokręciłaś Apr 16, 2004

tygru wrote:
Tydzień później nie można, bo sa przygotowania (twoje) do alkowych rocznic oraz (moje) do kilku podobnych ;P


Miesiące Ci się pomyliły. Mówimy o końcu maja, nie końcu kwietnia.

W połowie (lub pod koniec) czerwca będzie przecież pałłał w Warszawie. Nie róbmy ich tydzień po tygodniu. Trzeba sobie dozować przyjemności.


 
Katarzyna Chmiel
Katarzyna Chmiel  Identity Verified
Poland
Local time: 01:47
English to Polish
+ ...
A ja bardzo chętnie... Apr 16, 2004

Tak jest, tygru: Wrocław na Prezydenta! To moje ukochane miasto rodzinne i studenckie, więc żywa lub umarła przyjadę na pewno.
A pod koniec maja Wrocław jest najpiękniejszy. Możemy się spotkać choćby w ogrodzie botanicznym.


 
SATRO
SATRO  Identity Verified
Poland
Local time: 01:47
German to Polish
+ ...
Ja jakoś tak zaspałaem z tym pałłałem :( Apr 16, 2004

Stało się przespane Ale mam następującą propozycję: Róbmy ekstraordynarny we Wrocławiu! A na półoficjalnie-ekstraordynarno-teatralno-maltańskim spotkajmy się w Poznaniu! Kto jest za niechaj rękę w górę uniesie!

Stasek

PS. Festiwal Teatralny Malta 2004 odbywa się w dniach 29.06. - 3.07.2004. A jeśli ktoś chce poczytać więc
... See more
Stało się przespane Ale mam następującą propozycję: Róbmy ekstraordynarny we Wrocławiu! A na półoficjalnie-ekstraordynarno-teatralno-maltańskim spotkajmy się w Poznaniu! Kto jest za niechaj rękę w górę uniesie!

Stasek

PS. Festiwal Teatralny Malta 2004 odbywa się w dniach 29.06. - 3.07.2004. A jeśli ktoś chce poczytać więcej na temat samego festiwalu to zapraszam na stronę:
http://www.malta-festival.pl/



[Edited at 2004-04-16 19:01]

[Edited at 2004-07-25 22:20]
Collapse


 
Dorota Cooper
Dorota Cooper  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 00:47
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
3 razy tak! Apr 16, 2004

Zdecydowanie popieram propozycję Staska I zaraz idę na powwow board. A propos Ogrodu Botanicznego, to pomysł jest bardzo bardzo, jako miejsce do zasiądnięcia sobie proponuję Karczmę Lwowską w Rynku. Ceny, jak sprawdzałam, bardzo dostępne.

 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 01:47
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Skoro w Poznaniu już raz byliśmy... Apr 16, 2004

to ja też nieśmiało zagłosuję za Wrocławiem Ekstraordynaryjnym.

Tylko bardzo proszę NIE ostatni weekend maja (w tym czasie wszystkie Magdy są niedostępne...;)

Magda


 
Pages in topic:   [1 2] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Pałłał ekstra-ekstraordynaryjny






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »