Mobile menu

Seria pytan o remont drogi
Thread poster: madziag

madziag
Local time: 20:00
English to Polish
+ ...
May 21, 2004

Kochane Kolezanki i Koledzy,
chcialam Wam z calego serca podziekowac za dotychczasowa pomoc, bez ktorej juz bym pewno mogla szukac posady stroza nocnego...

To jeden z tych tygodni (w roku jest ich moze dwa lub trzy) kiedy zwracaja sie do czlowieka absolutnie WSZYSCY jego klienci z superpilnymi zleceniami na przedwczoraj z pieciu roznych dziedzin.

Dlatego bardzo serdecznie prosze o wyrozumialosc wobec moich nieustajacych pytan. Poniewaz zblizam sie do calej specyfikacji remontu drogi w ramach przetargu, a rodzaje asfaltu i dziur drogowych nie sa moja domena, to bede Was jeszcze bardzo prosic o wsparcie.

Obiecuje, ze jak sytuacja znowu wroci do normy, czyli do robotek recznych, spacerow z psem i gotowania obiadkow, i tlumaczenia w przerwach miedzy tymi pasjonujacymi zajeciami, to uruchomie szare komorki na pomoc Tlumaczy bedacych wowczas w potrzebie.

Pozdrawiam serdecznie

Magda

Direct link Reply with quote

Barbara Piela
English to Polish
+ ...
Cierpie na to samo May 22, 2004

Tydzien temu na spacerze z psem widzialma kobiete, ktore siedzi na lawce i robi szalik na drutach. Az lza mi sie w oku zakrecila...
Ja juz nie chce i pisze do wszystkich, zeby mi nie przysylali, a i tak przysylaja i to jak zawsze po kilka rzeczy na raz.

madziag
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Nadmiar May 22, 2004

Barbara Piela, Ph.D. wrote:

Tydzien temu na spacerze z psem widzialma kobiete, ktore siedzi na lawce i robi szalik na drutach. Az lza mi sie w oku zakrecila...
Ja juz nie chce i pisze do wszystkich, zeby mi nie przysylali, a i tak przysylaja i to jak zawsze po kilka rzeczy na raz.

W sumie to bardzo miłe, że Cię cenią. Ale na drutach też by człowiek porobił czasami...
Pozdrowienia

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Seria pytan o remont drogi

Advanced search

CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »
PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs