Pages in topic:   [1 2] >
Czas pałłałów...
Thread poster: lim0nka
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 20:13
English to Polish
May 22, 2004

Właśnie skończył się pałłał ekstraordynaryjny. Ci, co byli we Wrocławiu, twierdzą, że było warto. Muszę im uwierzyć na słowo.

To chyba więc dobry czas, by pomyśleć o czerwcowym pałłale w Warszawie? W marcu padło kilka propozycji. Nie wiem tylko, na ile są one aktualne...

Anetta


 
vladex
vladex  Identity Verified
Local time: 21:13
Polish
+ ...
rozumiemy May 24, 2004

lim0nka wrote:
To chyba więc dobry czas, by pomyśleć o czerwcowym pałłale w Warszawie? W marcu padło kilka propozycji. Nie wiem tylko, na ile są one aktualne...

Anetta


Rozumiemy, że głupio Ci samej się zgłaszać do organizacji, ale skoro już o tym wspomniałaś, to oczywiście, wszyscy rozumiemy, że przyda Ci się te parę tysięcy brałnizów za organizatorstwo i skromnie wycofamy wszelkie inne propozycje


 
Jaroslaw Michalak
Jaroslaw Michalak  Identity Verified
Poland
Local time: 21:13
Member (2004)
English to Polish
SITE LOCALIZER
Pewna rozbieżność... May 24, 2004

... Tymczasem na rzeczonym pałale niektórzy uczestnicy wyrazili chęć połączenia następnego spotkania z festiwalem maltańskim, czyli ponownie poznańską lokalizację. Mi, jako miejscowemu kawalerowi maltańskiemu, trudno być obiektywnym w tej kwestii, mogę tylko serdecznie zaprosić do Poznania!

Wspomniany gdzie indziej pałał opolski, jakkolwiek prawdopodobnie najbliższy idei powwow (bo kto widział spęd indiański bez pląsów?...
See more
... Tymczasem na rzeczonym pałale niektórzy uczestnicy wyrazili chęć połączenia następnego spotkania z festiwalem maltańskim, czyli ponownie poznańską lokalizację. Mi, jako miejscowemu kawalerowi maltańskiemu, trudno być obiektywnym w tej kwestii, mogę tylko serdecznie zaprosić do Poznania!

Wspomniany gdzie indziej pałał opolski, jakkolwiek prawdopodobnie najbliższy idei powwow (bo kto widział spęd indiański bez pląsów? ) w takim przypadku miałby chyba status ekstraekstraordynaryjnego...
Collapse


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 21:13
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Poznań jak najbardziej tak, ale... May 24, 2004

Musimy się jeszcze zastanowić co z "normalnym" czyli tradycyjnym pałłałem letnim, który zgodnie z tradycją powinien odbyć się w gdzieś w okolicy 20 czerwca w Warszawie - czy łączymy go z maltańsko-htmlowym pałłałem w Poznaniu, czy też Poznań ma być imprezą ekstraordynaryjną, osobną i w terminie późniejszym?

Magda


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 20:13
English to Polish
TOPIC STARTER
i tak, i nie... May 24, 2004

vladex wrote:

Rozumiemy, że głupio Ci samej się zgłaszać do organizacji, ale skoro już o tym wspomniałaś, to oczywiście, wszyscy rozumiemy, że przyda Ci się te parę tysięcy brałnizów za organizatorstwo i skromnie wycofamy wszelkie inne propozycje.

A wcale nie, bo o ile pamiętam, Kasia Ziołek proponowała jakąś knajpkę włoską (chyba!), ktoś zgłaszał kontrpropozycję, a potem wywiązała się dyskusja okołokulinarna. A dopominam się ustaleń pałłałowych, bo nie mogłam pojechać pojechać do Wrocławia, naczytałam się opowieści uczestników i doszłam do wniosku, że już chyba czas pomyśleć o czerwcowym...

Jabberwock wrote:

Tymczasem na rzeczonym pałale niektórzy uczestnicy wyrazili chęć połączenia następnego spotkania z festiwalem maltańskim, czyli ponownie poznańską lokalizację.

Znów coś mieszasz. Co kwartał, tradycyjnie na początku nowej pory roku, wszyscy chętni spotykają się w Warszawie. A pałłał w Poznaniu, tzw. ekstraordynaryjny, też będzie mile widziany. Rok temu było świetnie, więc chętnie to powtórzymy.


 
Izabela Szczypka
Izabela Szczypka  Identity Verified
Spain
Local time: 21:13
English to Polish
+ ...
Czy ja mogę bardzo przyziemnie??? May 24, 2004

Nie ujmując nic warszawiakom (badania empiryczne wykazały ostatnio, że niektórzy są rewelacyjni , chętnie zweryfikuję je na nowych obiektach), do Poznania w porównaniu z Warszawą mam jeden skok. A na festiwalu maltańskim ostatni raz byłam przed ostatnią epoką lodowcową. Więc ja bardzo proszę o Poznań!

 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 21:13
Member (2004)
English to Polish
+ ...
No przecież... May 24, 2004

lim0nka wrote:

o ile pamiętam, Kasia Ziołek proponowała jakąś knajpkę włoską (chyba!), ktoś zgłaszał kontrpropozycję, a potem wywiązała się dyskusja okołokulinarna.


Przecież miały być skoki przez ognisko, pieczone ziemniaki, kiełbaski, gitara i śpiew!!! I to wszystko w najkrótszą noc w roku....

Bardzo poproszę pałłał w Młocinach!

Magda


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 20:13
English to Polish
TOPIC STARTER
skoro nie padła żadna propozycja... May 26, 2004

to co powiecie na 19 czerwca?

Tydzień po długim weekendzie (Boże Ciało) i dwa tygodnie przed ekstraordynaryjnym w Poznaniu (o ile odbędzie się 3 lipca, chociaż osobiście mam nadzieję, że jednak później).

A pytanie drugie: gdzie?


 
GingerR
GingerR  Identity Verified
Local time: 21:13
English to Polish
+ ...
19 czerwca... May 26, 2004

brzmi bardzo dobrze

 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 21:13
Member (2004)
English to Polish
+ ...
19 czerwca May 26, 2004

mi też pasuje!



Magda


 
Lucyna Długołęcka
Lucyna Długołęcka  Identity Verified
Poland
Local time: 21:13
English to Polish
+ ...
19 czerwca May 26, 2004

mi też pasuje
Lucyna


 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 21:13
German to Polish
+ ...
pasuje mi (chyba) 19 czerwca May 26, 2004

odpowiedź na pytanie 2: jakimś miejscu z ogródkiem i oczkiem wodnym, ale bez komarów

 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 21:13
Armenian to Polish
+ ...
Yessss!!! 19-go, bez komarów, sureeeeee....:) May 27, 2004

tygru wrote:

....jakimś miejscu z ogródkiem i oczkiem wodnym, ale bez komarów


 
Dariusz Kozłowski
Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
Local time: 21:13
German to Polish
no może... May 27, 2004

lim0nka wrote:

to co powiecie na 19 czerwca?

Tydzień po długim weekendzie (Boże Ciało) i dwa tygodnie przed ekstraordynaryjnym w Poznaniu (o ile odbędzie się 3 lipca, chociaż osobiście mam nadzieję, że jednak później).

A pytanie drugie: gdzie?


Pytanie trzecie: czy ktoś przyjedzie w takim razie do Poznania, jeśli weźmie udział w powwow 19 czerwca w Warszawie??? ;-(
buu...

Darek


 
GingerR
GingerR  Identity Verified
Local time: 21:13
English to Polish
+ ...
dwa pałłałbordy poznanskie.... May 27, 2004

a co z Warszawa? gdzie ci wszyscy deklarujacy sie organizatorzy? Kochani, malo czasu zostalo!

 
Pages in topic:   [1 2] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Czas pałłałów...






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »