Mobile menu

Pages in topic:   [1 2] >
Czas pa艂艂a艂贸w...
Thread poster: lim0nka

lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 10:15
Member (2004)
English to Polish
May 22, 2004

W艂a艣nie sko艅czy艂 si臋 pa艂艂a艂 ekstraordynaryjny. Ci, co byli we Wroc艂awiu, twierdz膮, 偶e by艂o warto. Musz臋 im uwierzy膰 na s艂owo.

To chyba wi臋c dobry czas, by pomy艣le膰 o czerwcowym pa艂艂ale w Warszawie? W marcu pad艂o kilka propozycji. Nie wiem tylko, na ile s膮 one aktualne...

Anetta

Direct link Reply with quote

vladex  Identity Verified
Local time: 11:15
Polish
+ ...
rozumiemy May 24, 2004

lim0nka wrote:
To chyba wi臋c dobry czas, by pomy艣le膰 o czerwcowym pa艂艂ale w Warszawie? W marcu pad艂o kilka propozycji. Nie wiem tylko, na ile s膮 one aktualne...

Anetta

Rozumiemy, 偶e g艂upio Ci samej si臋 zg艂asza膰 do organizacji, ale skoro ju偶 o tym wspomnia艂a艣, to oczywi艣cie, wszyscy rozumiemy, 偶e przyda Ci si臋 te par臋 tysi臋cy bra艂niz贸w za organizatorstwo i skromnie wycofamy wszelkie inne propozycje

Jabberwock  Identity Verified
Poland
Member (2004)
English to Polish
Pewna rozbie偶no艣膰... May 24, 2004

... Tymczasem na rzeczonym pa艂ale niekt贸rzy uczestnicy wyrazili ch臋膰 po艂膮czenia nast臋pnego spotkania z festiwalem malta艅skim, czyli ponownie pozna艅sk膮 lokalizacj臋. Mi, jako miejscowemu kawalerowi malta艅skiemu, trudno by膰 obiektywnym w tej kwestii, mog臋 tylko serdecznie zaprosi膰 do Poznania!

Wspomniany gdzie indziej pa艂a艂 opolski, jakkolwiek prawdopodobnie najbli偶szy idei powwow (bo kto widzia艂 sp臋d india艅ski bez pl膮s贸w? ) w takim przypadku mia艂by chyba status ekstraekstraordynaryjnego...

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Pozna艅 jak najbardziej tak, ale... May 24, 2004

Musimy si臋 jeszcze zastanowi膰 co z "normalnym" czyli tradycyjnym pa艂艂a艂em letnim, kt贸ry zgodnie z tradycj膮 powinien odby膰 si臋 w gdzie艣 w okolicy 20 czerwca w Warszawie - czy 艂膮czymy go z malta艅sko-htmlowym pa艂艂a艂em w Poznaniu, czy te偶 Pozna艅 ma by膰 imprez膮 ekstraordynaryjn膮, osobn膮 i w terminie p贸藕niejszym?

Magda

United Kingdom
Member (2004)
English to Polish
TOPIC STARTER
i tak, i nie... May 24, 2004

vladex wrote:

Rozumiemy, 偶e g艂upio Ci samej si臋 zg艂asza膰 do organizacji, ale skoro ju偶 o tym wspomnia艂a艣, to oczywi艣cie, wszyscy rozumiemy, 偶e przyda Ci si臋 te par臋 tysi臋cy bra艂niz贸w za organizatorstwo i skromnie wycofamy wszelkie inne propozycje.

A wcale nie, bo o ile pami臋tam, Kasia Zio艂ek proponowa艂a jak膮艣 knajpk臋 w艂osk膮 (chyba!), kto艣 zg艂asza艂 kontrpropozycj臋, a potem wywi膮za艂a si臋 dyskusja oko艂okulinarna. A dopominam si臋 ustale艅 pa艂艂a艂owych, bo nie mog艂am pojecha膰 pojecha膰 do Wroc艂awia, naczyta艂am si臋 opowie艣ci uczestnik贸w i dosz艂am do wniosku, 偶e ju偶 chyba czas pomy艣le膰 o czerwcowym...

Jabberwock wrote:

Tymczasem na rzeczonym pa艂ale niekt贸rzy uczestnicy wyrazili ch臋膰 po艂膮czenia nast臋pnego spotkania z festiwalem malta艅skim, czyli ponownie pozna艅sk膮 lokalizacj臋.

Zn贸w co艣 mieszasz. Co kwarta艂, tradycyjnie na pocz膮tku nowej pory roku, wszyscy ch臋tni spotykaj膮 si臋 w Warszawie. A pa艂艂a艂 w Poznaniu, tzw. ekstraordynaryjny, te偶 b臋dzie mile widziany. Rok temu by艂o 艣wietnie, wi臋c ch臋tnie to powt贸rzymy.

Iza Szczypka  Identity Verified
Spain
English to Polish
+ ...
Czy ja mog臋 bardzo przyziemnie??? May 24, 2004

Nie ujmuj膮c nic warszawiakom (badania empiryczne wykaza艂y ostatnio, 偶e niekt贸rzy s膮 rewelacyjni , ch臋tnie zweryfikuj臋 je na nowych obiektach), do Poznania w por贸wnaniu z Warszaw膮 mam jeden skok. A na festiwalu malta艅skim ostatni raz by艂am przed ostatni膮 epok膮 lodowcow膮. Wi臋c ja bardzo prosz臋 o Pozna艅!

Poland
Member (2004)
English to Polish
+ ...
No przecie偶... May 24, 2004

lim0nka wrote:

o ile pami臋tam, Kasia Zio艂ek proponowa艂a jak膮艣 knajpk臋 w艂osk膮 (chyba!), kto艣 zg艂asza艂 kontrpropozycj臋, a potem wywi膮za艂a si臋 dyskusja oko艂okulinarna.

Przecie偶 mia艂y by膰 skoki przez ognisko, pieczone ziemniaki, kie艂baski, gitara i 艣piew!!! I to wszystko w najkr贸tsz膮 noc w roku....

Bardzo poprosz臋 pa艂艂a艂 w M艂ocinach!

Magda

United Kingdom
Member (2004)
English to Polish
TOPIC STARTER
skoro nie pad艂a 偶adna propozycja... May 26, 2004

to co powiecie na 19 czerwca?

Tydzie艅 po d艂ugim weekendzie (Bo偶e Cia艂o) i dwa tygodnie przed ekstraordynaryjnym w Poznaniu (o ile odb臋dzie si臋 3 lipca, chocia偶 osobi艣cie mam nadziej臋, 偶e jednak p贸藕niej).

A pytanie drugie: gdzie?

GingerR  Identity Verified
Member (2004)
English to Polish
+ ...
19 czerwca... May 26, 2004

brzmi bardzo dobrze

Poland
Member (2004)
English to Polish
+ ...
19 czerwca May 26, 2004

mi te偶 pasuje!

Magda

Lucyna D艂ugo艂臋cka  Identity Verified
Poland
English to Polish
+ ...
19 czerwca May 26, 2004

mi te偶 pasuje
Lucyna

Agnieszka Hayward
Poland
German to Polish
+ ...
pasuje mi (chyba) 19 czerwca May 26, 2004

odpowied藕 na pytanie 2: jakim艣 miejscu z ogr贸dkiem i oczkiem wodnym, ale bez komar贸w

Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Armenian to Polish
+ ...
Yessss!!! 19-go, bez komar贸w, sureeeeee....:) May 27, 2004

tygru wrote:

....jakim艣 miejscu z ogr贸dkiem i oczkiem wodnym, ale bez komar贸w

Dariusz Koz艂owski  Identity Verified
Poland
German to Polish
no mo偶e... May 27, 2004

lim0nka wrote:

to co powiecie na 19 czerwca?

Tydzie艅 po d艂ugim weekendzie (Bo偶e Cia艂o) i dwa tygodnie przed ekstraordynaryjnym w Poznaniu (o ile odb臋dzie si臋 3 lipca, chocia偶 osobi艣cie mam nadziej臋, 偶e jednak p贸藕niej).

A pytanie drugie: gdzie?

Pytanie trzecie: czy kto艣 przyjedzie w takim razie do Poznania, je艣li we藕mie udzia艂 w powwow 19 czerwca w Warszawie??? ;-(
buu...

Darek

GingerR  Identity Verified
Member (2004)
English to Polish
+ ...
dwa pa艂艂a艂bordy poznanskie.... May 27, 2004

a co z Warszawa? gdzie ci wszyscy deklarujacy sie organizatorzy? Kochani, malo czasu zostalo!

Pages in topic:   [1 2] >

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka M谩rquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Czas pa艂艂a艂贸w...

Advanced search

D茅j脿 Vu X3
Try it, Love it

Find out why D茅j脿 Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »
LSP.expert
You鈥檙e a freelance translator? LSP.expert helps you manage your daily translation jobs. It鈥檚 easy, fast and secure.

How about you start tracking translation jobs and sending invoices in minutes? You can also manage your clients and generate reports about your business activities. So you always keep a clear view on your planning, AND you get a free 30 day trial period!

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs