https://www.proz.com/forum/polish/23659-b%EAdzie_seria_pyta%F1_plen_z_energetyki_dystrybucja.html

Będzie seria pytań PL>EN z energetyki (dystrybucja)
Thread poster: Izabela Szczypka
Izabela Szczypka
Izabela Szczypka  Identity Verified
Spain
Local time: 23:15
English to Polish
+ ...
Aug 8, 2004

Bardzo przepraszam, ale w całym pakiecie dokumentów znalazły się również "Warunki przyłączenia do sieci energetycznej". Jest to potwornie szczegółowe, a ja dysponuję jedynie malutkim słowniczkiem energetycznym EN>PL, czyli w odwrotną stronę. Słownik ENEA, w którym nawet coś było, chyba zniknął z Internetu.

Moderatorów błagam o cierpliwość, a wszystkich o błyskawiczne podesłanie własnych glosariuszy PL>EN lub linków, jeśli takowe posiadacie. Dzięki temu
... See more
Bardzo przepraszam, ale w całym pakiecie dokumentów znalazły się również "Warunki przyłączenia do sieci energetycznej". Jest to potwornie szczegółowe, a ja dysponuję jedynie malutkim słowniczkiem energetycznym EN>PL, czyli w odwrotną stronę. Słownik ENEA, w którym nawet coś było, chyba zniknął z Internetu.

Moderatorów błagam o cierpliwość, a wszystkich o błyskawiczne podesłanie własnych glosariuszy PL>EN lub linków, jeśli takowe posiadacie. Dzięki temu może mi się uda skrócić serię pytań.

Iza
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Będzie seria pytań PL>EN z energetyki (dystrybucja)






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »