Pages in topic:   [1 2 3] >
Off topic: Konkursy, konkursy....
Thread poster: Anna Bittner

Anna Bittner  Identity Verified
Local time: 16:50
Polish to German
+ ...
Sep 14, 2004

Wielce zaniepokojona sytuacją konkursową w sekcji DE-PL, dokonałam podsumowania dotychczasowych konkursów i zrobię "wszystko" by podtrzymać tą tradycję!!

Konkursów było dotychczas 8, zwycięzców 13:

lim0nka wygrała 4 konkursy
A_Lex wygrała 4
Staszek wygrał 2
tygru wygrała 2 (wliczając bukiecik przechwycony od leffa)
Jerzy 1

Po odliczeniu już konkursów zorganizowanych okazuje się, że
llim0nka wciąż ma do zorganizowania 2 konkursy
A_Lex 3
Jerzy 1

Jedynie Staszek i tygru jak dotąd spełnili swoje konkursowe obowiązki.

Chronologicznie kolejność organizacji konkursów wyglądałaby nastepująco:

A_Lex
lim0nka
Jerzy
lim0nka
A_Lex
A_Lex

Dopuszczam zmianę kolejności jeśli potencjalni organizatorzy dojdą do SZYBKIEGO kompromisu. Nie uznaję żadnych usprawiedliwień (brak pomysłu, wyjazdy itp..)

Liczę na szybki odzew!!
Wygłodzona konkursowo
Ania

Direct link Reply with quote

Agnieszka Hayward
Poland
German to Polish
+ ...
dyyyrli du! Sep 14, 2004

brawo Ania!

czyli jednak ktoś wśród nas-humanistuff umie liczyć...

Organizatorzy i Organizatorki! Do bojuuuuuu ;P

SATRO  Identity Verified
Poland
German to Polish
+ ...
Ja chciałem wprawdzie... Sep 15, 2004

... zorganizować końkursa poza kolejnością, ale zwaliło się na mnie deko więcej roboty niż deko, więc z dziką przyjemnością wezmę udział w jakimś zabawnistym końkursie zordżanajzniętym przez którąś osobę z listy powyżej...

ProZnańska Pyrra

Polish to German
+ ...
TOPIC STARTER
Słaby odzew Sep 15, 2004

Dziękuję za odpowiedź tygru i Staszka, jak widać najpilniejszych konkursowiczów!
Jerzy, lim0nka oraz A_Lex nie kwapią się do organizacji a szkoda by było gdyby nasze konkursy podupadły......
Jakieś pomysły co z tym fantem zrobić????

Ania

Jerzy Gzula  Identity Verified
Poland
English
+ ...
Konkursy Sep 20, 2004

Jerzy żyje, ma się dobrze i ma od dawna pomysł na konkurs. Po zwycięstwie, słabo jeszcze orientując sie w regułach konkursowej społeczności, myślał, że sam może wybrać czas ogłoszenia swojego konkursu. Po przeczytaniu ostatnich postów, doinformowany, będzie cierpliwie czekał na swoją kolejkę.

Polish to German
+ ...
TOPIC STARTER
Gwoli wyjaśnienia Sep 20, 2004

Jerzy Gzula wrote:

Jerzy żyje, ma się dobrze i ma od dawna pomysł na konkurs. Po zwycięstwie, słabo jeszcze orientując sie w regułach konkursowej społeczności, myślał, że sam może wybrać czas ogłoszenia swojego konkursu. Po przeczytaniu ostatnich postów, doinformowany, będzie cierpliwie czekał na swoją kolejkę.

W moim zestawieniu akurat chodziło o Jerzego Czopika, a konkursy w parze DE-PL, a o ile sobie dobrze przypominam Twoja para to EN-PL?
Ale od organizacji konkursu nie będę odwodzić, para EN-PL na pewno bardzo się ucieszy!

Ania

SATRO  Identity Verified
Poland
German to Polish
+ ...
WOW!! Sep 20, 2004

Jerzy Gzula wrote:

Gratulujemy Jerzemu dobrych chęci!! Jest jedno małe ALE Tu chodzi o konkurs DE->PL Jerzy się wprawdzie zgadza, ale tu chodzi o Schorscha Tschoppicka A nie George Gsoolla

Stasek

Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Member (2003)
Polish to German
+ ...
Ich habe ferticg, Flasche leer Sep 20, 2004

jak zwykł mawiać były trener Bayernu Monachium.
Ja się bez bicia przyznaję, że jestem Wam coś winien.
Ale również bez bicia, choć z bólem (pleców i krzyża przede wszystkim) przyznaję też, że właśnie dopieruśko cuś remonta zakończyliśmy i trzeba go odpracować w najbardziej wielorakim słowa tego znaczeniu. Czyli obecnie z czasem u mnie cienko, a z pomysłem chyba jeszcze gorzej.
Obiecywam jednak się poprawić, za dotychczasowe przewinienia serdecznie żałuję i chwilowo odchodzę od konfesjonału, znaczy siem z foruma...

Pozdrawiam
Jerzy

A_Lex  Identity Verified
Poland
German to Polish
+ ...
już się tłumaczę... Sep 20, 2004

konkursy wszelakie uwielbiam, niestety w najbliższych dniach nie jestem w stanie zorganizować żadnego - z powodów technicznych - brak "dogodnego" dostępu do komputera, a także osobistych - wakacje
ale obiecuję tu uroczyście i przy świadkach, że jak tylko wrócę do mojego cichego pokoiku i komputera, to rozejrzę się za jakimś niebanalnym tematem konkursowym, o czym nie omieszkam poinformować na forum
tymczasem pozostawiam wolną ręke pozostałym.. może jednak ktoś ma jakiś pomysł, który nie może już dłużej czekać na realizację..?

pozdrawiam wyspiarsko z "jukeju"
Ola

[Edited at 2004-09-20 22:11]

Polish to German
+ ...
TOPIC STARTER
Konkursy Nov 7, 2004

Powróciwszy z urlopu donoszę, że po mojej próbie odnowienia konkursów de-pl, odbyły sie 2 konkursy. Pierwszy z nich zorganizowała A_Lex. Zwyciężyła tygru, która z prędkościa błyskawicy zorganizowała kolejny konkurs, który znowu wygrała A_Lex. Tak więc statystyka zaległych konkursów się nie zmieniła. Nadal A_Lex ma 3 konkursy do zorganizowania, lim0nka 2 a Jerzy 1.

Liczę, że lim0nka i Jerzy dadzą Oli czas do namysłu i doczekamy ich konkursów!!!!

Ania

Polish to German
+ ...
TOPIC STARTER
Brak odzewu Nov 13, 2004

Witam,

z zerowego odzewu na mój konkursowy post wnioskuję, że nasza tradycja konkursowa nie doczeka się kontynuacji i chyba będziemy musieli z niej zrezygnować. Trochę szkoda, ale nie każdy pomysł może żyć wiecznie.

Ania

P.S. Myślę, że wszystkim byłoby miło gdyby jednak kolejny konkurs się odbył....

Agnieszka Hayward
Poland
German to Polish
+ ...
A może Pytka zorganizuje...? Kto jest za? Nov 13, 2004

Aniu, przeczytałam Twój nie najweselszy post.

I tak sobie myślę... to Ty masz talent do fajowych konkursów. Wiesz, że nie odbijam piłeczki, bo chwilowo nie "wiszę" z żadnym konkursem.

A pamięć Very nadal jest żywa w mej pamięci. Pewnie podobnie u innych uczestników owego pamiętnego konkursu.

Jeżeli nie masz nic przeciwko, a Osoby Z Obowiązkiem Konkursowym nie zarzucą mi mieszania okrutnego, to... może byś nam coś zapodała...?

Ściskam jesiennie i czekam na odzew Twój oraz reszty bractwa DE>PL.
Agnieszka

A_Lex  Identity Verified
Poland
German to Polish
+ ...
odzew! Nov 13, 2004

konkursom umrzeć nie dajmy, bo szkoda..
ja osobiście uwielbiam uczestniczyć, szczególnie po ostatnim oszałamiającym sukcesie nie mam więc nic przeciwko i jeżeli tylko ktokolwiek jakiś pomysł konkursowy posiada, to proszę o śmiałą realizację

a ja obiecuję, że zabieram się (tak w razie czego) za intensywne poszukiwania tematu...

pozdrawiam listopadowo
Ola

P. S. a tak w ogóle, to przerwy może wychodzą naszym konkursom na zdrowie...?

SATRO  Identity Verified
Poland
German to Polish
+ ...
A zastanowiliśta się...?? Nov 13, 2004

To jest trochę tak, że swego czasu mieliśmy chyba nadmiar i potrzeba było czasu do "otsapki"...

Jestem za końkursem, ale z jakimiś pytaniami w stylu "na szypkiego"... Nie wiem, może to i tylko moje przemyślenie, ale jak dostanę krótkie pytanie to chodzę cały dzień i myślę nad trafnym rozwiązaniem, a jak zdanie na 5 linijek to trzeba siedzieć przy kompie i myśleć, a tu to ostatnio coraz częściej mi się przytrafia pracować...

To tylko taka skromna sugestia, oczywiście tylko sugestia...

Stasek z ProZnania

[Edited at 2004-11-13 23:10]

SATRO  Identity Verified
Poland
German to Polish
+ ...
A może by tak... Nov 13, 2004

Zrobić końkursową rewolucję... Już wyjaśniam... Proponuję, żeby na samym początku otworzyć foruma z pomysłem końkursu (jak się nikt nie zgłosi, to sam zadam), a następnie zrobimy tak. 1 pytanie, a zwycięzca ma obowiązek w ciągu tygodnia zadać pytanie kolejne wzgl. ustalić z innym uczestnikiem, że ten za niego zada pytanie. A na tym forumowym wątku będziema prowadzić klasyfikację Co wy na to? Mamy ciągłość konkurśną i nie będzie stałych przepychanek w stylu: "Aaaaaale ja już robiłam teraz on!!"

No ludziska do klawiatur i wypowiadać się!!

ALE TO TYLKO PROPOZYCJA!!

Stasek z ProZnania

Pages in topic:   [1 2 3] >

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Konkursy, konkursy....

Advanced search

PDF Translation - the Easy Way
TransPDF converts your PDFs to XLIFF ready for professional translation.

TransPDF converts your PDFs to XLIFF ready for professional translation. It also puts your translations back into the PDF to make new PDFs. Quicker and more accurate than hand-editing PDF. Includes free use of Infix PDF Editor with your translated PDFs.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums