Arbitra┼╝: legalisation certificate
Thread poster: bartek

bartek  Identity Verified
Local time: 04:44
English to Polish
+ ...
Nov 24, 2004

Ja tylko w celach wyjasnieniowych. Pod http://www.proz.com/kudoz/874486 Asker wybra┼é odpowiedz nie majaca wiele wspolnego z jego kontekstem. Jak ktos poda┼é w disagree: "┬Âwiadectwo legalizacji" nie ma wiele wspolnego z dokumentami.
Nie dla kudozikow slodkich zwracam uwage na niewlasciwosc wybranej odpowiedzi. Odpowiedz nie trafila jeszcze do glosariusza, ale sami wiemy, ile jest dobrych czy zlych odpowiedzi nieumieszczonych w glosariuszu, ktore sa wykorzystywane przez poszukujacych.
Czy jest na to rada?
Pozdrawiam
T

Direct link Reply with quote

Agnieszka Hayward
Poland
German to Polish
+ ...
Racja Nov 25, 2004

jak zaznaczylam w moim komentarzu, IMHO wybrano niewlasciwa odpowiedz.

Nic, tylko nalezy rozpoczac procedure przekudozowania

Pozdrawiam
Agnieszka

English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Jak juz zaznaczyłam Nov 25, 2004

nie chodzi mi o s┼éodkie kudoziki, ale o w┼éaciw┬▒ odpowied─Ż. Nawet nie umieszczon┬▒ w glosariuszu.
Ja tej procedury nie zaczn─Ö, na pewno. Nie mam na to zdrowia.
T

maciejm  Identity Verified
Poland
English to Polish
+ ...
Przekudozowanie? Nov 25, 2004

tygru wrote:

jak zaznaczylam w moim komentarzu, IMHO wybrano niewlasciwa odpowiedz.

Nic, tylko nalezy rozpoczac procedure przekudozowania

Pozdrawiam
Agnieszka

A to co┼Ť talkiego jest w og├│le mo┼╝liwe (zabranie nienale┼╝nych kudoz├│w)? Czy chodzi po prostu o zmian─Ö wpisu w glosariuszu?
M

[Edited at 2004-11-25 08:07]

English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Nie chce nikomu kudoz├│w zabiera─ç Nov 25, 2004

Chociaz stosuje si─Ö takie praktyki. Na przestrzeni lat zabrano mi chyba ze trzy razy Wystarczy je┼╝eli kto┬ dokona w┼éa┬Âciwego wpisu do glosariusza i cze┬Â─ç.

leff  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Przekudozowywanie Nov 25, 2004

maciejm wrote:
A to co┼Ť talkiego jest w og├│le mo┼╝liwe (zabranie nienale┼╝nych kudoz├│w)? Czy chodzi po prostu o zmian─Ö wpisu w glosariuszu?
M

Tak, oczywi┼Ťcie ┼╝e istnieje taka mo┼╝liwo┼Ť─ç. Ale mo┼╝na j─ů uruchomi─ç jedynie na wniosek oceniaj─ůcego. I zgod─Ö na to musz─ů wyrazi─ç wszystkie trzy strony - oceniaj─ůcy, osoba nies┼éusznie nagrodzona i osoba, kt├│rej maj─ů zosta─ç przydzielone kudozy.

pozdrawiam
Leszek

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Arbitra┼╝: legalisation certificate

Advanced search

WordFinder
The words you want Anywhere, Anytime

WordFinder is the market's fastest and easiest way of finding the right word, term, translation or synonym in one or more dictionaries. In our assortment you can choose among more than 120 dictionaries in 15 languages from leading publishers.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums