Mobile menu

Voice over: jakie stawki?
Thread poster: Daniele Martoglio

Daniele Martoglio  Identity Verified
Local time: 12:13
Polish to Italian
+ ...
Nov 26, 2004

Witam!
Dostalem propozycje nagrania wloskiego tekstu na kasecie wideo. Jakie sa stawki na taki wypadek? Ja raz uzyczalem glosu na kasecie kursu wloskiego w Krakowie, byla jakas stawka "za praca" i ustalono "okolo 3 godziny". Zmiescilismy sie w czasie szacowanym (z trudnoscia bo bylo nasz 4 a pewna wloszka byla taki typ jak "blondynki z dowcipow"..

A jeszcze inna sprawa: jesli nagranie jest w Warszawie, oni PRZYPUSZCZAM ze, jesli chca mnie, maja mi zaplacic pociag. Dobrze przypuszczam?

Prosze o rade, jaka moze byc stawka, czy sie liczy jakas "minimalna jednostke pracy" (bo kaseta nie jest duza) itd..

dzieki!

Daniele

Direct link Reply with quote

Andrzej Lejman  Identity Verified
German to Polish
+ ...
Kaseta "nie jest duża", ale z przejazdem w obie strony to cały dzień Nov 26, 2004

Więc policz za dzień pracy + zwrot kosztów przejazdu.

Andrzej

Daniele Martoglio  Identity Verified
Polish to Italian
+ ...
TOPIC STARTER
A ile pewien warszawiak / warszawiaczka zazadalby? Nov 26, 2004

Andrzej Lejman wrote:
Więc policz za dzień pracy + zwrot kosztów przejazdu.

Andrzej

Dzieki, ale zebys jak moglo cos rozumiec:
ile jakies warszawiak / warszawiaczka zazadalby?

Potem ja bede zastanawiac na roznica spowodowana z faktu ze jestem w Krakowie...

Daniele

[Edited at 2004-11-27 08:53]

ulaw21
Italy
stawki Nov 26, 2004

Mysle, ze klient powinien poniesc koszty podrozy. Ja czasami robie voice over, ale mam do dyspozycji studio nagran (w domu) wiec nie musze sie przemieszczac. Standardowo stawka za godzine w przypadku tego typu uslug powinna byc troche wyzsza niz za tlumaczenia ustne. W przypadku nagrania, ktore trwa godzine lub dwie mysle, ze powinienes podac cene (una tantum) za calosc wykonanej pracy.

urszula

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Voice over: jakie stawki?

Advanced search

WordFinder
The words you want Anywhere, Anytime

WordFinder is the market's fastest and easiest way of finding the right word, term, translation or synonym in one or more dictionaries. In our assortment you can choose among more than 120 dictionaries in 15 languages from leading publishers.

More info »
memoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs