Mobile menu

Użytkownik nie ma uprawnień dostępu do dokumentu !!!!!
Thread poster: PAS

PAS  Identity Verified
Local time: 23:52
English to Polish
+ ...
Jan 17, 2005

Windows 2000
Office 2003

Mam dokument z wklejonym wykresem Excela. Po kliknięciu wykresu w celu edycji piesek mi mówi "Program nie może otworzyć dokumentu: użytkownik nie ma uprawnień dostępu".

[b]ALE[b] jak sam tworzę wykres w nowym, pustym dokumencie i chcę go potem edytować klikając dwukrotnie w ten sam wykres to też mi mówi to samo!!!!
Zapewne coś robię źle, ale co??

Zabezpieczenia makro mam normalnie na "średnie", ale zmiana na niskie nic nie daje, tak samo jak nie pomaga zaznaczenie "Ufaj wszystkim dodatkom..."

ZGD
Paweł

Direct link Reply with quote

Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Member (2003)
Polish to German
+ ...
Albo wykres jest zabezpieczony Jan 17, 2005

albo był zapisany gdzie indziej, np. na serwerze, którego nie masz.
Jesteś w stanie odtworzyć wykres małym nakładem pracy? To tak bym zrobił, a jeżeli nie - legenda dla klienta, niech się sam męczy.

Być może jeszcze uda Ci się go przeciągnąć w otware okno Excela, ale to już IMO ostatnia deska ratunku.

Pozdrawiam
J.

PAS  Identity Verified
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Nie działa wciąż Jan 17, 2005

Jerzy Czopik wrote:

albo był zapisany gdzie indziej, np. na serwerze, którego nie masz.

Przeszło mi przez myśl, ale jak własny wykres tworzę w MS Graph? i jak wstawiam dowolny wykres z MS Excel??

Oczywiście jakoś tam mogę go odtworzyć, ale to do następnego razu...
P. (wqrzony)

leff  Identity Verified
English to Polish
+ ...
A może... Jan 17, 2005

A może chodzi o to, że usiłujesz robić edycję wykresu Excela w Wordzie? Spróbuj przekleić ten wykres z powrotem do Excela.

pozdrawiam
Leszek

PAS  Identity Verified
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Po ochłonięciu - dalej jest źle... Jan 18, 2005

Leszek i Jerzy: Z obcym dokumentem i wklejonym do niego wykresem Excela rozumiem - nawet może być wklejony obraz tego wykresu. Ale na pasku stanu na dole pojawia się monit - "kliknij dwukrotnie, aby edytować wykres MS Excel", więc to jest wklejony wykres.
Ale mi to nie działa jak tworzę we własnym, nowym dokumencie nowy np. wykres (MS Graph), albo jeśli wstawiam do niego bitmapkę z MS Paint itp. Po opuszczeniu ramki dostęp do niej zostaje zablokowany.
Znajomy podejrzewa zwaloną instalację Windows i/lub Office, bo u niego ten sam plik się otwiera, ale on ma XP i angielskiego Worda, więc doświadczenie nie jest do końca kontrolowane.

Dzięki,
Paweł

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Użytkownik nie ma uprawnień dostępu do dokumentu !!!!!

Advanced search

LSP.expert
You’re a freelance translator? LSP.expert helps you manage your daily translation jobs. It’s easy, fast and secure.

How about you start tracking translation jobs and sending invoices in minutes? You can also manage your clients and generate reports about your business activities. So you always keep a clear view on your planning, AND you get a free 30 day trial period!

More info »
memoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs