Pages in topic:   < [1 2]
powwow biwakowy
Thread poster: Monika Rozwarzewska
Yoanna
Yoanna  Identity Verified
United States
Local time: 06:08
English to Polish
+ ...
O ile sie uda wywiezc niezbyt daleko:) May 20, 2005

to ja sie pisze.

Bedziemy caly lipiec!


 
Monika Rozwarzewska
Monika Rozwarzewska  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 13:08
Member (2006)
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
cennik, info May 22, 2005

Dostałam od szefostwa cennik z informacjami. Ponieważ jest tego sporo, to może zainteresowanym na prive'a? (piszcie: [email protected]). A dodam, że moja mama właśnie (dosłownie, przed chwilą) wróciła ze zlotu szkolnego (ileśtamlecie matury)z tego ośrodka i mówi, że jest cudnie, rewelacyjnie i niedrogo!

 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 14:08
German to Polish
+ ...
termin May 22, 2005

czy termin lipcowy nadal aktualny? Spieszę donieść, że jesteśmy w lipcu na 2 weselach, w związku z tym nie możemy pałałować 1-4.7., ani 29.7.-1.8., 22.7 mamy imprezę rodzinną innego rodzaju, więc egoistycznie postuluję weekend 16-17.7.2005 na pałał biwakowy.

Kto jest za?

aha, 9-10.7.2005 też może być

... See more
czy termin lipcowy nadal aktualny? Spieszę donieść, że jesteśmy w lipcu na 2 weselach, w związku z tym nie możemy pałałować 1-4.7., ani 29.7.-1.8., 22.7 mamy imprezę rodzinną innego rodzaju, więc egoistycznie postuluję weekend 16-17.7.2005 na pałał biwakowy.

Kto jest za?

aha, 9-10.7.2005 też może być

[Edited at 2005-05-22 21:02]
Collapse


 
Monika Rozwarzewska
Monika Rozwarzewska  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 13:08
Member (2006)
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
proszę bardzo May 23, 2005

czy mogę liczyć na to, że jeśli wrzucę temat na powwow deskę, będą chętni?

 
GingerR
GingerR  Identity Verified
Local time: 14:08
English to Polish
+ ...
brzmi coraz ciekawiej... :-) May 23, 2005

trzeba sprawdzić czy namiot ma wszystkie części!

a co do terminu, jak narazie oba zaproponowane przez tygru brzmią całkiem dobrze


 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 14:08
German to Polish
+ ...
jestem chętna ;o) May 23, 2005

(...) czy (...) będą chętni?


ja - tak. (będzie nas dwoje, tj. ja + E)



trzeba sprawdzić czy namiot ma wszystkie części!


ło matko! czy z racji stetryczenia ogólnego mogę liczyć na domek kempingowy...?

[Edited at 2005-05-23 12:40]


 
Yoanna
Yoanna  Identity Verified
United States
Local time: 06:08
English to Polish
+ ...
namiot + odleglosc :( May 23, 2005

Dla nas [ja + male dzieci] niestety za trudno & daleko, moze innym razem sie spotkamy albo w Warszawie...

 
GingerR
GingerR  Identity Verified
Local time: 14:08
English to Polish
+ ...
nie chciałam nikogo wystraszyć... May 23, 2005

przecież namiot nie jest koniecznością!

właśnie przeczytałam informacje przesłane przez Monikę i rozumiem,że mówimy o zakwaterowaniu w pensjonacie, w pokojach z łazienkami...

a że jest też pole namiotowe... no, jest, ale nie ma obowiązku z niego korzystać

pozdrawiam,

Gingerr - emerytowana harcerka


 
anula
anula  Identity Verified
Poland
Local time: 14:08
English to Polish
+ ...
bezwzględnie piszę się na powwow w Turawie Jun 22, 2005

A to z tej racji, że mam siostrę, szwagra i dwoje kochanych siostrzeńców tamże. A więc grono powwowiczów powiększy się o tę czwórkę .

Trojgu chętnym proponuję transport z Wawy moim przepastnym autem, zwanym przez niektórych "zieloną strzałą" . Samochodzik mały, a więc też ekonomiczny. Niestraszny mi nawet wzrost cen ropy na tzw. świ
... See more
A to z tej racji, że mam siostrę, szwagra i dwoje kochanych siostrzeńców tamże. A więc grono powwowiczów powiększy się o tę czwórkę .

Trojgu chętnym proponuję transport z Wawy moim przepastnym autem, zwanym przez niektórych "zieloną strzałą" . Samochodzik mały, a więc też ekonomiczny. Niestraszny mi nawet wzrost cen ropy na tzw. światowych rynkach.

Postuluję za terminem w połowie lipca. Od 27.07. do połowy sierpnia urlopuję się gdzie indziej.

Monika, do dzieła!
Collapse


 
Pages in topic:   < [1 2]


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

powwow biwakowy






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »