Microsoft Word 2013 Spis treści
Thread poster: kbarann
kbarann
kbarann
Poland
English to Polish
+ ...
Oct 18, 2016

Czy ktoś z Państwa ma pomysł jak zaktualizować spis treści w dokumencie Word, ale żeby aktualizacja dotyczyła tylko kilku konkretnych stron.
Dokument składa się z kilku rozdziałów, każdy spójny pod względem czcionki itp, ale każdy musi zaczynać się oddzielnym spisem treści.
Po każdym rozdziale wstawiony jest Podział strony i zależy mi na tym, żeby po tym podziale wstawić kolejny spis dotyczący kolejnych kilku stron dokumentu i tak do końca.

Czy
... See more
Czy ktoś z Państwa ma pomysł jak zaktualizować spis treści w dokumencie Word, ale żeby aktualizacja dotyczyła tylko kilku konkretnych stron.
Dokument składa się z kilku rozdziałów, każdy spójny pod względem czcionki itp, ale każdy musi zaczynać się oddzielnym spisem treści.
Po każdym rozdziale wstawiony jest Podział strony i zależy mi na tym, żeby po tym podziale wstawić kolejny spis dotyczący kolejnych kilku stron dokumentu i tak do końca.

Czy ktoś wie, jak sobie z tym poradzić?
Collapse


 
Ryszard Jahn
Ryszard Jahn
Local time: 12:21
German to Polish
+ ...
? Oct 18, 2016

Podzielić na sekcje??

 
kbarann
kbarann
Poland
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
sekcje Oct 19, 2016

Dokument jest podzielony na sekcje i mimo wszystko przy wstawianiu spisu, Word bierze pod uwagę całość.
Ale dziękuję za komentarz


 
Andrzej Mierzejewski
Andrzej Mierzejewski  Identity Verified
Poland
Local time: 12:21
Polish to English
+ ...
? Oct 19, 2016

Nie rozumiem, na czym polega problem: czy już masz gotowy taki plik z wieloma spisami treści, czy dopiero musisz go zrobić. Możesz wyjaśnić?

Spróbuj najprościej: dzielisz plik na mniejsze pliki (po jednym rozdziale) i dla każdego wykonujesz spis treści. Następnie łączysz wszystkie pliki w jeden docelowy plik. Nie miałem okazji do takiej operacji, ale przypuszczam, że Word nie będzie miał nic przeciwko.





[Zmieniono 2016-10-20 09:12 GMT]


 
kbarann
kbarann
Poland
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
wyjaśnienie Oct 19, 2016

Dokument jest gotowy - jest to plik w Wordzie, który składa się z ok. 100 stron. Podzielony jest na rozdziały, po każdym rozdziale wstawiony został podział sekcji.
Ja zajmowałam się korekcją tego dokumentu i osoba, która go tłumaczyła wstawiła spis treści, ale jest on niekompletny/niepoprawny. Gdy chcę go zaktualizować, pojawia się spis treści z całego dokumentu.

Chcę przed każdym rozdziałem wstawić spis treści odnoszący się do tego konkretnego roz
... See more
Dokument jest gotowy - jest to plik w Wordzie, który składa się z ok. 100 stron. Podzielony jest na rozdziały, po każdym rozdziale wstawiony został podział sekcji.
Ja zajmowałam się korekcją tego dokumentu i osoba, która go tłumaczyła wstawiła spis treści, ale jest on niekompletny/niepoprawny. Gdy chcę go zaktualizować, pojawia się spis treści z całego dokumentu.

Chcę przed każdym rozdziałem wstawić spis treści odnoszący się do tego konkretnego rozdziału (razem, 9 spisów w jednym dokumencie Word).
Collapse


 
Anna Polakow
Anna Polakow  Identity Verified
Poland
Local time: 12:21
Dutch to Polish
+ ...
Ujęcie rozdziałów w osobnych plikach Oct 21, 2016

Myślę, że podział dokumentu na osobne pliki, a potem wirtualne scalenie w całość rozwiąże problem.
Również przypisanie tytułom odrębnych niepowtarzających się stylów poziomów pozwoli na wygenerowanie spisu treści w dowolny sposób.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Microsoft Word 2013 Spis treści






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »