Mobile menu

Słownik pojęć reklamowych
Thread poster: Aleksandra Kwasnik
Aleksandra Kwasnik  Identity Verified
Local time: 11:59
Polish to German
+ ...
May 30, 2005

http://www.taniareklama.pl/pl/pages/oferta_spr/index.php?from=A&to=ZZ

ten tez:
http://www.4media.pl/slownik.html

[Edited at 2005-05-30 10:49]

Direct link Reply with quote

PAS  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Ten drugi May 30, 2005

to powinien być tak:

http://www.4media.pl/slownik.html

Pozdrawiam,

Paweł

Elzbieta Pulawska  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Zagwozdka May 30, 2005

Może jestem gupia, ale też może ktoś mnie oświeci, bo tak, jakbym nic lepszego nie miała do roboty - a pilne tłumaczenie czeka - wpatruję się jak sroka w gnat i za nic nie mogę dociec, czym różnia się linki podane przez Aleksanrę i Pawła - rzeczywiście ten pierwszy sie nie otwiera, a drugi tak. Może to dlatego, że nie ma w tym pierwszym wolnego wiersza na górze - na tyle tylko starcza mi inteligencji.
A tak w ogóle to dziękuję, bo a nuż sie przyda.

Joanna Krahelska
Polish to English
+ ...
ten pierwszy tez sie otworzy... May 30, 2005

jesli sie wytnie to co do niego nie nalezy (na koncu)
tu sie zawsze tak robi jesli sie post konczy linkiem...

Aleksandra Kwasnik  Identity Verified
Polish to German
+ ...
TOPIC STARTER
:))) May 30, 2005

Elzbieta Pulawska wrote:

Może jestem gupia, ale też może ktoś mnie oświeci, bo tak, jakbym nic lepszego nie miała do roboty - a pilne tłumaczenie czeka - wpatruję się jak sroka w gnat i za nic nie mogę dociec, czym różnia się linki podane przez Aleksanrę i Pawła - rzeczywiście ten pierwszy sie nie otwiera, a drugi tak. Może to dlatego, że nie ma w tym pierwszym wolnego wiersza na górze - na tyle tylko starcza mi inteligencji.
A tak w ogóle to dziękuję, bo a nuż sie przyda.

Linki faktycznie sie wlasciwie nie róznia, ale jednak roznia, bo mój sie nie otwiera, dlatego ze to "pole linkowe" (nie wiem, jak to sie fachowo nazywa), które mialo obejmowac TYLKO adres strony nanioslo sie takze na linijke "Edited etc..." (zauwaz, ze kawalek nie jest czarny - tak jak powinien - tylko czerwony) - dlatego mój link sie nie otwiera.

Elzbieta Pulawska  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Dzięki May 30, 2005

Teraz wreszcie wszystko jasne

PAS  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Jeszcze o linkach May 30, 2005

Do Elżbiety:

Jak najeżdzasz na jakikolwiek link na stronie internetowej, to zerknij na lewy dolny róg okienka IExplorera. Tam się pojawia pełny adres linku, który zaraz klikniesz.
Czasami warto tam zerknąć, zwłaszcza jeśli link może być podejrzany. To zaoszczędzi niepotrzebnego wjechania na jakąś, er, niepożądaną stronę.

Pomijając samo "[Edited" na czerwono, jak link nie zadziałał, to zerknąłem właśnie tam, żeby zobaczyć co się dzieje.

Paweł

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Słownik pojęć reklamowych

Advanced search

Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs