Mobile menu

Faks dla zagraniczniak├│w
Thread poster: Piotr Sawiec

Piotr Sawiec  Identity Verified
Local time: 21:29
English to Polish
+ ...
Aug 16, 2005

Witajcie,

czytalem sobie posty na roznych forach i wpadl mi w oko nr faksu w Australii (on request bylo). Moze naszych rodakow mieszkajacych za granica zainteresowalby fakt, ze jest mozliwosc zamowienia w Polsce numerow faksow w kilku lokalizacjach, np. warszawskiej, krakowskiej, slaskiej w postaci internetowej. Klient zamiast wysylac faks np. do Australii wysle go na miejscu, taniutko, a do was przyjdzie faks w postaci pliku pdf ladnie przystosowanej np. do OCR. Kosztuje to nieduzo, mozna korzystac na calym swiecie, a oferuje to firma o2.pl www.tlenofon.pl. Od razu pisze, ze nic mnie z nimi nie wiaze poza tym, ze sam z takiego faksu korzystam. Byc moze niedlugo bedzie mozna wysylac faksy za ich posrednictwem.

Pozdrawiam
Piotr

Direct link Reply with quote

Joanna Krahelska
Polish to English
+ ...
potwierdzam Aug 16, 2005

fajnie działa i baardzo praktyczne!
pozdr, jk

Dalar  Identity Verified
Poland
Swedish to Polish
+ ...
Praktycznie? Aug 16, 2005

Przepraszam ze sceptycyzm - mo┼╝e nieuzasadniony - ale czy dzia┼éa w praktyce czy tylko teoretycznie? Na pocz─ůtku uruchomienia tej us┼éugi te┼╝ mia┼é dzia┼éa─ç, ale to by┼éa fikcja.

Joanna Krahelska
Polish to English
+ ...
praktycznie ;) Aug 16, 2005

Krzysztof Pedzich wrote:

Przepraszam ze sceptycyzm - mo┼╝e nieuzasadniony - ale czy dzia┼éa w praktyce czy tylko teoretycznie? Na pocz─ůtku uruchomienia tej us┼éugi te┼╝ mia┼é dzia┼éa─ç, ale to by┼éa fikcja.

nie wiem jak by┼éo na pocz─ůtku, ale teraz dzia┼éa bez problem├│w, powaga!
pozdr, jk

English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
działa Aug 16, 2005

przepraszam, nie rozumiem co miało działać i nie działa.

Nie mia┼éem okazji cz─Östo z tego korzysta─ç, bodaj┼╝e trzy razy, gdy┼╝ rzadko otrzymuj─Ö zlecenia faksem. Za ka┼╝dym razem dzia┼éa┼éo idealnie. Faksy czytelne, o odpowiedniej rozdzielczo┬Âci.

Piotr

Ewa Szymanowska  Identity Verified
Poland
Member (2005)
English to Polish
+ ...
Dzia┼éa ┬Âwietnie! Nov 2, 2005

Piotrze! Ja co prawda w Australii nie mieszkam, ale po przeczytaniu Twojej informacji zaraz wykupi┼éam sobie numer faksu na tlenofonie i ju┼╝ dzi┬ dosta┼éam pierwszy pi─Ökny faks na w┼éasny e-mail, a klienci nie musz┬▒ ju┼╝ mnie uprzedza─ç za ka┼╝dym razem, ┼╝e mam jecha─ç na poczt─Ö po odbi├│r. Super! Dzi─Öki!!!

English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
jeszcze telefon Nov 2, 2005

hej, ciesz─Ö si─Ö, ┼╝e dzia┼éa i jeste┬Âcie zadowoleni, polecam te┼╝ zapoznanie si─Ö z ofert┬▒ numery wdzwanianego, mo┼╝na sporo obni┼╝y─ç koszty rozm├│w, szczeg├│lnie z zagranic┬▒. Szczeg├│┼éy na stronie tlenofonu. Powinni mi chyba jakis rabat da─ç za te reklamy:-). Czekam jeszcze na mo┼╝liwo┬Â─ç wys┼éania faksu.

Piotr

Daniele Martoglio  Identity Verified
Polish to Italian
+ ...
Tez uzywam FAX z tlenofon... Nov 16, 2005

..nawet od dawna. Ale zwrocilem uwagi ze czesto
klienci musza probowac WIELE raz wyslac fax, ja czesto otrzymuje
pare probki faksu "niecale", a potem dopiero caly fax.

Czy ktos innego doswiadczyl ten problem?
Owszem to przeskadza ten ktory WYSYLA, a nie ten ktory odbiera..

Daniele

English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
nigdy jeszcze Nov 16, 2005

hej, mnie nigdy się nie zdarzyło otrzymanie fragmentu faksu na tlenofon, ale dużo ich jeszcze nie dostałem. Natomiast zdarzało się otrzymywać fragmenty faksu na normalnym faksie, więc nie podjerzewam, aby była to stricte wina Tlenofonu.

Piotrek

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Faks dla zagraniczniak├│w

Advanced search

LSP.expert
YouÔÇÖre a freelance translator? LSP.expert helps you manage your daily translation jobs. ItÔÇÖs easy, fast and secure.

How about you start tracking translation jobs and sending invoices in minutes? You can also manage your clients and generate reports about your business activities. So you always keep a clear view on your planning, AND you get a free 30 day trial period!

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs