pożądana ;) znajomość rynku
Thread poster: nikka1
nikka1
nikka1
Local time: 22:34
English
Aug 17, 2005

witam wszystkich, mój serdeczny kolega udzielajacy sie na tym forum polecił mi Was jako najlepsze i co równie ważne,życzliwe... źródło informacji, wręcz kopalnię wiedzy.
tak sie złożyło, że moja przyszłość profesjonalno/socjalno/bytowa zależy od tego czy napiszę błyskotliwą analizę typu swot na temat rynku tłumaczeń w małopolsce do tego popartą równie błyskotliwą analizą konkurencji.
wiem, wiem, swot zazwyczaj odnosi się do konkretnego podmiotu ale tak
... See more
witam wszystkich, mój serdeczny kolega udzielajacy sie na tym forum polecił mi Was jako najlepsze i co równie ważne,życzliwe... źródło informacji, wręcz kopalnię wiedzy.
tak sie złożyło, że moja przyszłość profesjonalno/socjalno/bytowa zależy od tego czy napiszę błyskotliwą analizę typu swot na temat rynku tłumaczeń w małopolsce do tego popartą równie błyskotliwą analizą konkurencji.
wiem, wiem, swot zazwyczaj odnosi się do konkretnego podmiotu ale takie własnie dostalam zadanie i tym trudniej mi go ugryźća o rynku tłumaczeń wiem niewiele ponad to, że owszem istnieje...
dlatego bardzo , bardzo proszę wszyskich którzy zechcieliby się podzielic swoją wiedzą, sugestiami, wnioskami, komentarzami a jeśli sie da to wręcz podpowiedzieli gdzie powinnam poszukać tego typu informacji o wsparcie
z góry dziekuje i wdzieczna jestem serio, serio!!!
nikka
Collapse


 
Rafal Piotrowski
Rafal Piotrowski  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 21:34
Member (2009)
English to Polish
+ ...
A few words of support Aug 18, 2005

Witajcie, drodzy Prozianie

Niniejszym ujawniam się jako "serdeczny kolega" (thx, Nikka ), i dołączam się do prośby o pomoc. Sam podzieliłem się z Nią tą wiedzą, którą posiadam, ale może się ona okazać niewystarczająca - toteż Wasze opinie będą szczególnie cenne. Myślę, że Nikka powinna teraz wyjść z bardziej szczegółowymi pyta
... See more
Witajcie, drodzy Prozianie

Niniejszym ujawniam się jako "serdeczny kolega" (thx, Nikka ), i dołączam się do prośby o pomoc. Sam podzieliłem się z Nią tą wiedzą, którą posiadam, ale może się ona okazać niewystarczająca - toteż Wasze opinie będą szczególnie cenne. Myślę, że Nikka powinna teraz wyjść z bardziej szczegółowymi pytaniami, a ci z nas, którzy będą znali na nie odpowiedź proszeni są, również przeze mnie, o ich udzielanie w miarę czasu i chęci

Dodam tylko tyle, że powodzenie Nikki może przełożyć się już w miarę niedalekiej przyszłości na nowe zlecenia dla nas. Nic więcej nie powiem...

Pozdro serdeczne 4 @ll - R.P.
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

pożądana ;) znajomość rynku






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »