Mobile menu

po偶膮dana ;) znajomo艣膰 rynku
Thread poster: nikka1
nikka1
Local time: 02:53
English
Aug 17, 2005

witam wszystkich, m贸j serdeczny kolega udzielajacy sie na tym forum poleci艂 mi Was jako najlepsze i co r贸wnie wa偶ne,偶yczliwe... 藕r贸d艂o informacji, wr臋cz kopalni臋 wiedzy.
tak sie z艂o偶y艂o, 偶e moja przysz艂o艣膰 profesjonalno/socjalno/bytowa zale偶y od tego czy napisz臋 b艂yskotliw膮 analiz臋 typu swot na temat rynku t艂umacze艅 w ma艂opolsce do tego popart膮 r贸wnie b艂yskotliw膮 analiz膮 konkurencji.
wiem, wiem, swot zazwyczaj odnosi si臋 do konkretnego podmiotu ale takie w艂asnie dostalam zadanie i tym trudniej mi go ugry藕膰a o rynku t艂umacze艅 wiem niewiele ponad to, 偶e owszem istnieje...
dlatego bardzo , bardzo prosz臋 wszyskich kt贸rzy zechcieliby si臋 podzielic swoj膮 wiedz膮, sugestiami, wnioskami, komentarzami a je艣li sie da to wr臋cz podpowiedzieli gdzie powinnam poszuka膰 tego typu informacji o wsparcie
z g贸ry dziekuje i wdzieczna jestem serio, serio!!!
nikka

Direct link Reply with quote

Rafal Piotrowski  Identity Verified
Poland
Local time: 02:53
Member (2009)
English to Polish
+ ...
A few words of support Aug 18, 2005

Witajcie, drodzy Prozianie

Niniejszym ujawniam si臋 jako "serdeczny kolega" (thx, Nikka ), i do艂膮czam si臋 do pro艣by o pomoc. Sam podzieli艂em si臋 z Ni膮 t膮 wiedz膮, kt贸r膮 posiadam, ale mo偶e si臋 ona okaza膰 niewystarczaj膮ca - tote偶 Wasze opinie b臋d膮 szczeg贸lnie cenne. My艣l臋, 偶e Nikka powinna teraz wyj艣膰 z bardziej szczeg贸艂owymi pytaniami, a ci z nas, kt贸rzy b臋d膮 znali na nie odpowied藕 proszeni s膮, r贸wnie偶 przeze mnie, o ich udzielanie w miar臋 czasu i ch臋ci

Dodam tylko tyle, 偶e powodzenie Nikki mo偶e prze艂o偶y膰 si臋 ju偶 w miar臋 niedalekiej przysz艂o艣ci na nowe zlecenia dla nas. Nic wi臋cej nie powiem...

Pozdro serdeczne 4 @ll - R.P.

Direct link Reply with quote

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka M谩rquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

po偶膮dana ;) znajomo艣膰 rynku

Advanced search

Across v6.3
Translation Toolkit and Sales Potential under One Roof

Apart from features that enable you to translate more efficiently, the new Across Translator Edition v6.3 comprises your crossMarket membership. The new online network for Across users assists you in exploring new sales potential and generating revenue.

More info »
SDL Trados Studio 2017 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2017 helps translators increase translation productivity whilst ensuring quality. Combining translation memory, terminology management and machine translation in one simple and easy-to-use environment.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs